Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

42

(#2) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

muszály volt ezzel inditanom, ez igy nagyon tetszik nekem.
Ma felhivtam az axelerot és tisztáztuk h a mailboxomhoz sem árt ha tudom a jelszavam, persze azonositsam magam, azzal a kódal amit már két hónapja postára adtak nekem, persze én még nem kaptam semmit, jó hogy nem kérdezte meg h hányas cipöt hordok...
a kód 4db nulla volt... LOL

(#3) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

jut eszembe: ma egy békávé júzer szpész hánter nyanya áttgurigázott a kerekes cumójával a zsír új Merrell cipőmön, majd villámgyorsan leült oda ahová én akartam letenni a seggem... észre se vette, pedig szépet döccent a kicsikocsi... a csík még mindig láccik a csukámon, hiába kefélgettem finoman... nincs itten igasság kérem...

(#4) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

beengedtem a macskám az udvarról. má nagyon untam a nyivákolást. szervírozott nekem a lábtörlőre egy friss rigóhullát... nemtom mér az a heppje h minden szaros zsákmányát megmutatja... nembaj, a rigópapa hullája nagy ívben a kukámban végezte, együttérzéssel gondolok a családfő nélkül maradt rigócsaládra...
hülye macska... pedig viszkaszt kap állandóan...

(#5) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Olvasgatom Zedisdead blogját... maj hanyatt vágódtam rajta... az az ember nagyon tudhat szövegelni... és még ő gyűjt csajozós dumákat! asszem küldök is neki egy csokornyit... nyihaha...

(#6) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ma vettem új egeret: mikroszoft intelllllllllimáusz, és tökjó piros ott lent. OEM, szal óóóóccsó is volt aránylag... bár lehet h igy fizu előtt nem a legjobb döntés keményárúba ruházni a kosztpénzt... mindegy majd kiderül mi lészen...

(#7) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

egy kiadós gittelés közben átgondoltam egy két hét múlva esedékes randi részleteit... 5 perc alatt eljutottam a ''miaszart vegyek fel?''-től a ''látám, hogy ez kell nekem''-ig... fantasztikus mire fel nem lehet használni az ilyen békés pillanatokat... aztán elfogyott a klotyópapír... grrr...

(#8) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Rájöttem, hogy a jó zene az nagyon kikapcsol és feldob így meló után... Remélem az alattunk bérlő albérlő család is prímán szórakozik a lendületes nótákat hallgatva... Sajnos nem tudom meddig számít csendháborításnak a viszonylag nagyobb hangerővel történő zenehallgatás... Kár, mert magamat ismerve biztos betartanám... Igazi imposztor vagyok... nyihaha...

(#9) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Elfogyott a borotvahabom és ez szerfelett idegesít, ugyanis már három napja hanyagolom a pofagyalut... a fizimiskám pedig kezdi felölteni a ''bozótharcos'' fílinget... meg lejárt az antivirus licenszem is... úgy érzem, hogy ez nem az én napom...

(#10) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Elmentem találkozni egy jó barátommal... fél óra várakozás után felhívtam hogy what the fakk... sűrű elnézések után közölte hogy valahol budán fetreng valami árokban és totál kiment a fejéből a meeting... aztán mexakatt a vonal merhogy lement a credit a csodálatos simkártyámról... ez télleg nem az én napom...

(#11) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Most lesem csak Zed bátyó blogját... aszongya Crazy Tyler... komolyan mondom aszittem beszarok a röhögéstöl... nem semmi ez a hapi... na ezé cserébe küldök még neki egynehány csajozós trükköt... ZED!!! NAGYON BÍROM A BÚRÁDAT!!!

(#12) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Zed bátyó ismét gondoskodott róla, hogy még az árnyékszék elérése előtt sikeresen lefossam a bokám a röhögéstől... Igazából nem tudom miért reagálok ennyire hevesen arra a megszólításra amit Ő alkalmaz esetemben, talán a Jupiterusz vagy mi nem áll szinkronban a csakráimmal vagy ilyesmi... Asszem küldök Neki még egynéhány csajozási tanácsot... ZED!!! KEGYELEM!!!

(#13) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Előszöris elnézést kérnék ZED bátyótól, ugyanis én nem azon mulatoztam amiket írt, hanem azon borultam nagyokat ahogy a nevemet bírta elferdíteni... ez jófejség volt tőle, én pedig vettem a lapot mert nagyon ült a dumája, ennyi...

Iksz budapesti szórakozóhelyen elhangzott párbeszéd:
Kiscsaj megy klotyóra, elé áll egy kigyúrt kopasz zsírnyakú fukszos seggarcz:
- Húú de kinyalnálak...!
Kiscsaj:
- Mé csak nyalni? B@szni nem tucc?
Kopasz:
- Deeee...!
Kiscsaj:
- Akkor b@zdmeg az anyád!
A kopasz köpni-nyelni nem tudott...

LOL, aszittem mexakadok a röhögéstől... Ehez képest a ''teccő-geci-kő-kóla?'' édes kis semmiség csupán... nyihaha...

(#14) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Lehullt a lepel ZED bátyó inkognitójáról... A többi nem fontos... Tuttam én, hogy ő is a Jófejség Bt. munkatársa, ez be is igazolódott jól... Nem is gondoltam volna, hogy éveken keresztül húztuk ugyanazt az igát... No mindegy ''kicsi a számtech világ'' mondotta erre ő, és igaza van... Asszem küldök még neki pár csajozós tippet-trükköt... Ez a szar idő viszont kimondottan lehangol, még a klasszikus sör-kaja-cigi trió sem tudja feledtetni velem azt a taknyot ami az ablak túloldalán van... Asszem inkább megnézek egy nem túl intellektuális brutálfilmet és végre kialszom magam...

(#15) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ma totál halott vagyok... pedig egy tejesen átlagos hétfőnek indult az egész... és ugy is lett... nem történt semmi érdekes vagy vicces vagy bármi egyéb amit ide érdemes lenne beirkálnom... Ja vettem egy kabátot mer má nagyon fáztam időnként... A pirosat vettem meg mert abban olyan brutálisan hülyének nézek ki... nyihaha...

(#16) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Itt ülök a gép előtt, Coronitát kortyolgatok, a sör mellé Bake Rollst zabálok, és hihetetlenül meg vagyok magammal elégedve...

(#17) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

ZED bátyó ajánlásai alapján elolvastam Myreille blogját (beszúrnám a linket de lusta vagyok), és rendkívüli módon teccett. Az a csaj nagyon tud... Komolyan mondom, ha pénzt akarna csinálni a szövegelőjéből, hát egy vagyont kereshetne. És fény derült ma arra is, hogy a műszálas zoknik hordása estére írdatlan lábszagot erdeményez... Ki is dobtam a picsába...

(#18) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

rengeteg kihagyás után ismét fojtatom a blogolást...
lássukcsak mitörtént amijóta nem irkáltam ide:
lett egy barátnöm akihez odaköltöztem Érdre két hónap után, ez jó döntés volt, nem bántam meg mer odáig vagyok a csajért. Aztán otthagytam a munkahelyem mer má nemnyújtott eleget, most a Guruba meg a C*ip Magazinba írok, hálistennek egyre többet, nagyon tetszik az újságírás, asszem ez lesz az ami hosszútávon is tecceni fog nekem...
Aztán hazaköltöztem életem szerelmével együtt, most itt élünk újra pesten, mert mindkettőnket ide köt a suli és a meló is.

(#19) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

A zsírúj üveg-fém kombó íróasztalomnál üldögélek, a legfrissebb Playboyt lapozgatom, az Altececekből pedig Stevie Wonder szól (Part Time Lover), kezemben Coronita hűsöl... Hát ezt nevezem én hétvégi lazításnak!

[Szerkesztve]

(#20) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Karhatalmilag úgy döntöttem, hogy megpróbálom rábírni mindenki kedvenc zeneszerzőjét, folytassa blogját itt a ph-n. Remélem visszatér, mindenki legnagyobb örömére (a sajátjára is). Az eredményekről természetesen beszámolok.

(#21) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

''jé szia
hát én már el is felejtettem, hogyan kell blogot írni. Eddig mondjuk személyes okokból nem látogattam a ph oldalát, de ez egy hosszabb történet :) volt egy másik blogom a freeblogon, de aztán azt is meguntam. Kicsit leszoktattam magam a gépezésről, mert rossz a szemnek meg a szociális kapcsolataimnak :) Majd lehet hogy valamit írok, ha még
emlékszem a jelszavamra.

kösz, hogy írtál
Zed<-_->''

Háát... ez nagy kár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.