Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  cPanel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) prandris


prandris
tag

Sziasztok!

Nem rég béreltem cPanel-es tárhelyet, amin folyamatosan fejlesztem a weboldalam. Nézegettem, hogy a cPanelen belül van e valami statisztikai program ami rálátást nyújt az oldalam látogatottságára. Találtam is egy olyat, hogy Awstats. A program ránézésre minden információt kiír nekem, de van pár dolog amit nem értek, és ebben a segítségeteket szeretném kérni.

Ha megnézem a havi bontását az oldal látogatottságának, ezeket az oszlopokat írja ki nekem: Egyedi látogató, Látogatások száma, Oldalak, Találatok

Kérdésem, hogy mi ezeknek a jelentésük? Az Egyedi látogatók és Látogatások számáról még van elképzelésem.

Másik kérdésem, hogy ha a napi bontást nézem, onnan hiányzik az Egyedi látogatók oszlop, így honnan tudom meg, hogy naponta hány egyedi látogató jut el az oldalamra?

Köszönöm, az esetleges választ, és bocsánat ha fölösleges volt ezért új témát nyitni, elég sokat keresgéltem a fórumok között.

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

CPanel belépési jelszó megjegyeztetése Chrome alatt

Hasznos lehet :)

Akinek kell CPanel segítség, írjon a topikba, plusz dobjon egy PM-et, ha nem válaszolnék hamar :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) robi212


robi212
tag

Sziasztok,

Az volna a kérdésem, hogy hogyan kell cpanelben beállítani a levelezést? Sem fogadni, sem küldeni nem tudok az általam beállított e-mail címekre/ről, kivéve az alapértelmezetten, a szolgáltató által beállított e-mail címet, ahonnan küldeni tudok, de már fogadni nem.
Egy átirányított domain-em van és nagy valószínűséggel ezek rossz beállítása miatt nem működik. Próbáltam kilogikázni, de nem ment. Persze a szolgáltató nem segít, mondván az MX rekord kiszolgálása nem az ő hatáskörük :F
Az átirányítást a Speciális DNS zónaszerkesztőben csináltam, itt a kép a jelenlegi, nem működő állapotról:

A 195.56.100.120 ip a szolgáltató által megadott, a 212.52.166.178 pedig ahol a honlap van.
Minden segítségnek örülök, mert lövésem sincs hozzá.
Előre is köszönöm.

Üdv,
Robi

[ Szerkesztve ]

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  cPanel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.