Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirály12


sirály12
őstag

Lehet van egy kis fénysugár nekünk ittélőknek. A CovySoft lehet elvállalja, hogy hoz nekünk netet. Ismeri valaki? Milyenek a tapasztalatok. Velem eddig nagyin előzékenyek voltak. Első levelemre válaszoltak.

Szal infókat kérnék, ha lehet.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#2) #57764352


#57764352
törölt tag

Írhatnál töb infót is...

Hova hozza, milyet és mennyiért??

(#3) jojojo válasza sirály12 (#1) üzenetére


jojojo
senior tag

:OHála az égnek megszabadultam tőlük. a 3 éves szerződésem úgy bontottam fel mint a húzat,közös megegyezéssel..megbizhatatlan egy banda volt..igérgettek füt-fát teljesíteni meg nem tudtak,bár azóta lehet változtak,de itt a 18.kerben nem hiszem,hogy lenne sok magán előfizetőjük..:(

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#4) sirály12 válasza #57764352 (#2) üzenetére


sirály12
őstag

Beszterecre.
Árak a lapjukon.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#5) phanfantom


phanfantom
senior tag

Működik ez a cég? Használja valaki?

(#6) phanfantom


phanfantom
senior tag

down...

(#7) csizs válasza phanfantom (#6) üzenetére


csizs
aktív tag

A reménysugaradról annyit, hogy tudomásom szerint átalakult, mert a fönök börtönben van a felvett és elfecsérelt támogatások miatt.A netet ide megcsinálták kb 1,5 éve, csak soha nem volt net :))), mert a megbizhatóság nem az erényük, amúgy meg a netük egy kalab.... nem ér. úgyhogy itt banzáj van :(

1x éve a prohardveren!

(#8) phanfantom válasza csizs (#7) üzenetére


phanfantom
senior tag

Szerencsére nem a reménysugaram:) Csak azért írtam mert olvastam róla, és elképedtem:) De ezek szerint elnyerte méltó bűntetését, bár borzasztó és felháborító, hogy egy ilyen cégnek adtak támogatásokat.
Mit tudsz, mi van most azokon a településeken? A cég antennái, adói ott vannak kihasználatlanul?
Te honnan írsz?

(#9) csizs


csizs
aktív tag

Igen tudok több településről is, akik nem kapták meg a netet és piszkos drága is lenne 6000Ft 64/8k az ajálatuk szerint.épp mosz is látom az antennát és még a levegőt is zavarják, hogy legalább a sajátomat tudjam normálisan használni.

1x éve a prohardveren!

(#10) phanfantom válasza csizs (#9) üzenetére


phanfantom
senior tag

Nevetségesen drága lett volna...
Hogy érted, hogy zavarják? Milyen antennád van?

(#11) phanfantom


phanfantom
senior tag

up

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.