Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Coolness (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Kedves pécsi modderek! (Különösen kedves Andorpapa, mivel neked úgyis köztudottan alsóbbrendűségi komplexusod van, ezért ennyivel is próbálok segíteni egód kibontakozásában :)

Szóval a kérdés: Teljesen lehúztátok a rolót, vagy csak tőlem nem elérhető a hely? ( Erre nem is merek gondolni, mivel ez egyértelműen diszkriminatív magatartásra utalna, és arra engedne következtetni, hogy megpróbáljátok kizárni a nem pécsi ip-ket...) :D

p.s.: Ez nem vicc, minden szavát halálosan komolyan venni!!! :P

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#2) andorpapa válasza Satan-Claus (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Na szóval, próbáld http://coolness.hu-val. A coolness.hu amúgy sokat szarozik (köszi Freeweb), de már nem is használjuk, mint láthatod, a PROHARDVER!-en kamatoztatjuk szerényke tudásunkat. Ide kerülnek fel naponta hűtős/modder hírek, igazi barkács írások és hűtőtesztek. A coolness.hu-n csak belső anyagokat, cikk-tervezeteket és néha modder képeket tárolunk. Vagyis már COOLNESS! néven futunk.

Ja, és Mattyer kolléga szerint december 20-án lesz 1 éves az egész cucc, amit ha minden igaz, december 7-én, a III. Pécsi PROHARDVER! Találkozón fogunk megünnepelni, és terveink szerint bőségesen, előre iszunk a medve bőrére, na meg a modderek és hűtősök paradicsomára! Így aki eddig nem érzett kellő erőt a HPPT-n (lásd fent) való részvételre, akkor az a mi kedvünkért lejöhet, vagy fel, attól függ, ki hogyan tartja a térképet. Bár végülis elég felszállni egy vonatra/buszra/repülőre/hajóra, elvégre Pécs az ország közepe...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#3) Mattyer válasza andorpapa (#2) üzenetére


Mattyer
tag

Hát csak tudom mikor van szülinapja a CoolNESS-nek, én vagyok az anyuka:)

Andor Andor! Zuzmi megharagudna ha olvasná ezt a felmenés-lemenés mondatot. Ez a föcitanárok rémálma:( Egyébként tényleg gyertek, legalább iszunk egy jót, amire mindig kapható vagyok személy szerint.

iBook 14'' 1.33ghz

(#4) Satan-Claus válasza andorpapa (#2) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Így sem yo. :)

Na mindegy, ez egy gyászos nap. :(

ON

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#5) andorpapa válasza Satan-Claus (#4) üzenetére


andorpapa
őstag

Kell a verés? Széjjeszedlek banyek, elkaplak, mint néger a náthát! Ne kötekeggyé, mer' kapsz az arcodba, kis köcsög! Szóval erre vágytál?

Amúgy igen, az előző hozzászólásom a hivatalos hangnem volt, ugorj át a decemberi pécsi meeting szervezését koordináló topicba, ott bizony Drake apó és a szentéletű Dalai is kapott rendesen. Hogy is mondta Duke Nukem bácsi? It's time to kick ass and chew bubble gum! Asszem.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#6) CsendPenge válasza Satan-Claus (#4) üzenetére


CsendPenge
őstag

Nekem pedig megy! Lehet, hogy titkos script van beépítve az oldalba, és nézi, hogy mit iszol? A SÖR legyen veled! :DDD (a titkos scriptet meg úgy lehet kiszúrni, hogy erősen kell figyelni a kislemez meghajtót, hogy pislog-e kifele valami! ;])

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#7) andorpapa válasza Mattyer (#3) üzenetére


andorpapa
őstag

Igen, Böjti és Zuzmi rulez (eddigi föci tanáraink)! De nem mondhattam Észak és Dél irányt, mert Pécs bizony a harmadik mágneses pólus, egyszerűen el kell indulni előre, úgyis minden út Pécsre vezet. Az meg amatőr, aki mégis mondjuk Szevernaja Zemlján (É:80 fok, K:95) köt ki.

Amúgy most kicsit nosztalgiázok. 1 éve pattant ki a kolléga fejéből a szikra, mely lángot lobbantott, ma pedig tiszta, csillagos éjszakákon többszáz kilométerről (és az űrből) is látható a hűtéstechnika és mod hazai csillagainak fénylő ragyogása, mely bearanyozza e szubkultúra természetes határait, valamint jelentős mértékben ki is bővíti azt sajátos elgondolásainak, zseniális megvalósításainak köszönhetően. (Na, most ez kell nektek? Folytassam az egoista showt?)

A recept egyszerű: mágneses erő és a Pécset elborító fű. Mondom FŰ!!! Persze ez csak vicc, akik olvasták korábbi boncolgató topicjainkat (Elégedett vagy az életeddel?, Nemtudomilyen hullócsillagok, CoolNESS R.I.P. stb), azok tudják, egyszerűen a képzelet idő és tér, vagyis dimenziómentes világáról van szó, mely pillanatok alatt fénylő szárnyain magával ragad, és átvezet a gondolat, valamint álom által határolt misztikum csodálatos és mégis távoli tájai fölött, majd ihletet ad a felhőtlen alkotáshoz, mely komplett, tetszőleges manifesztációt eredményez.

Hoppá, kedves Satan koma, ehhez mit szólsz? Csak úgy jön. Be kell vallanom valamit: este 8 után az agyam átáll SSZÁEBKÜRM-re (Speciális SZellemi Állapotot Előidéző BioKémiai Reakció Mód - ha valaki nem tudta volna. Az Ü pedig csak töltelékbetű). Ilyenkor árad belőlem az elvont szöveg. Ja, gondolom emlékeztek még a (asszem) GeForce4 demóra, a farkasemberre? Na vajon kiről mintázták...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#8) Satan-Claus válasza CsendPenge (#6) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Nem mondom, hogy maradéktalanul értem a hozzászólásod, de a lényeg azért lejött: A SÖR legyen veled! :DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#9) LukE


LukE
veterán

OFF
Bocs, de megláttam satan nevét.

Satan-Claus, csak neked: óriásplakáton mikulás virág 666Ft-ért, valamelyik nagy áruház hírdetését láttam ma hazafelé;]

ON

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#10) Satan-Claus válasza andorpapa (#7) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Egonról? :))

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#11) Satan-Claus válasza LukE (#9) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKellKell0

:DD :DD :DD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#12) andorpapa válasza Satan-Claus (#10) üzenetére


andorpapa
őstag

Kisebbségi komplexus? Ugyan már! Most az a baj, hogy nagy a pofám, vagy az, hogy erőszakos vagyok? Nem is nagy a pofám, erőszakos sem vagyok, csak láthatod, nagyon erős vagyok és szétverem a képedet, mégegyszer megnyikkansz! Fizikailag is moderálni foglak, olyat kapsz, hogy oda is becsengetsz, ahol még az alapokat sem ásták ki! Még egy rossz szó, és nagyon megemlegeted, infúzión fogod kapni a pirítóst is!

Ja, és milyen ''R'' hiányzik az ''S'' után? Má' megin' kötekecc, banye? Ütök, rúgok, harapok, mint a jó nindzsa! Viselkedj, mer' megyek, vagy inkább megy a COOLNESS! kommandó, oszt te is kapsz a szeretetükből (DFCWA gumibot - Designed For Common Windows Applications)! Na igen, szóval kinek van kedve mindezek után még Pécsre jönni a HPPT-re? Jó lesz! Mint mindig.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#13) Satan-Claus válasza andorpapa (#12) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

K e v e s e b b é r t i s ö l t e m m á r ! ! ! :)

Pécsre pedig sajna nem hiszem, hogy megyek. (bokros teendők, miegymás...) :(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#14) andorpapa


andorpapa
őstag

Na de most már kicsit takarékra állítom magam, a végén még idegbeteg, tudathasadásos, félelmetes gyilokgépnek fognak titulálni az emberek (ne szépítsük a dolgokat: nem is tévednek túl nagyot). Szóval ismét:

KEDVES PROHARDVER! Fórumozó Társaság!

Mindenkit szeretettel meghívok a december 7-én tartandó III. Pécsi PROHARDVER! Találkozóra, melyen baráti hangulatban, kedves és egyedi arcok társaságában lehet meginni egy doboz sósmogyorót és elmajszolni egy pohár italt. Vagy fordítva, ízléstől és népszokástól függően. A HPPT azért is jelentős, mert a CoolNESS 1. születésnapját is ünnepeljük, szívesen vállalok kenyér, palacsinta és CPU pasztázást! Bővebb információk a csendpenge által létrehozott topicban: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=6506[/L]

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#15) [amne] válasza andorpapa (#14) üzenetére


[amne]
senior tag

Hmm. Szívesen elmennék ünnepelni a CoolNESS-t meg aztán eddigi PH! talikra se tudtam menni kül. okokból, de sajna erre se tudok, mivel nagyon messze van, és csak röpke délutánra nincs értelme, meg aztán itt is élet van este. :) Úgyhogy engedjétek meg hogy innen kívánjak előre is boldog születésnapot a CoolNESS!-nek. :P

(#16) [amne] válasza andorpapa (#14) üzenetére


[amne]
senior tag

Áhh most fogom fel hogy dec. 7. az egy nappal a szalagavatóm után van szal fizikailag képtelen leszek megmozdulni :))

(#17) CsendPenge válasza Satan-Claus (#8) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Mit nem lehet érteni a hozzászólásomban? Az oldal forrásában :DDD Ja, ha meleg a piád, akkor meg hűtőreklámokat fog feldobálni popup ablakokban 1db/sec sebességgel. Vigyázz! Ha forralt bort talál, akkor 10db/sec! :DDD
P.S.: énnél hülyébb már nem leszek, ugye? :DDD
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#18) GeorgeTerror válasza CsendPenge (#17) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Gyerekek! Mire végigolvastam a topikot vissza kellett tekernem az oldal tetjére, hogy mi is volt a címe, és mihez akartam hozzászólni. ez aztán az off a köbön.

on

Most, hogy nem működik teljes fényében a coolness, hová is tegyük fel a fullos modokat?

Bocs az on-ért :)

off

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#19) napos2600


napos2600
tag

[L]http://www.coolness.hu/[/L]
nahh imigyen megyen...
ez 1 nekemvalo topik volt az biztos:))

(#20) atus válasza GeorgeTerror (#18) üzenetére


atus
senior tag

Nekem küldjétek, én megpróbálok valami rendszert(kompromisszumot) találni a publikálásra... FTP-re nyomd fel a képeket, aztán a linket mailben, mert 28k val nyomulok! :DDD

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#21) atus


atus
senior tag

Itt egy kép a CoolNessről dec.6-án:
:DDD

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#22) Satan-Claus válasza atus (#21) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

:))

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#23) Satan-Claus válasza atus (#21) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ja és magamtól kisakkoztam, hogy a srác Obi One-tól balra kék pulcsiban valszeg Mattyer lehet. :DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#24) Dalai Láma válasza Satan-Claus (#23) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Satan, nem is gondoltam, hogy ilyen okos vagy! :D

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#25) Satan-Claus válasza Dalai Láma (#24) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Csodálkozol, ha egyszer minden pénzét hűtőkre, meg ventikre, meg pasztákra, meg folyékony nitrogénre költi!? :)

És így legalább mindenki megismeri. - ''Tudjátok, a srác a Heavy Tools feliratú pulcsiban!'' :) Ez egyfajta védjegy, és nem csak ez az egy van neki, hanem van belőle vagy 20 garnitúra, mint Svarcinak az Utolsó akicóhősben. :D

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#26) CsendPenge válasza atus (#21) üzenetére


CsendPenge
őstag

Akkor már tudom, hogy miért nem lehetett Atust elérni telefonon :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#27) Mattyer válasza CsendPenge (#26) üzenetére


Mattyer
tag

Hát igen, kicsit sok dolga volt az öregnek:D

Leht h váltok egy portrét. Mit szóltok hozzá? Nics még levédve?

iBook 14'' 1.33ghz

(#28) CsendPenge válasza Mattyer (#27) üzenetére


CsendPenge
őstag

De akkor aláírást is ''váltanod'' kell :) Amúgy a jelenlegivel mi a bajod? Én úgy hozzászoktam már...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#29) Satan-Claus válasza Satan-Claus (#25) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Kicsit utána gondoltam, és rájöttem, hogy az nem folyékony nitrogén, hanem hidrogén...

p.s.: Jó piázást ma srácok. :) És ahogy Drake mondaná: A SÖR legyen veletek!

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#30) CsendPenge válasza Satan-Claus (#29) üzenetére


CsendPenge
őstag

Lesz is :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#31) Den


Den
veterán

Na végre láttam Mattyert is. Satan-Claus te nagyon fitt vagy ahhoz képest hogy tegnasp egész nap melóztál :D

www.simson4t.hu

(#32) Mattyer válasza CsendPenge (#28) üzenetére


Mattyer
tag

Nem fogok váltani, csak lemradt egy smile a végéről. max ha felcsapok mikulásnak.

iBook 14'' 1.33ghz

(#33) Mattyer válasza CsendPenge (#28) üzenetére


Mattyer
tag

Egyébként 16 és fél éve növesztem a szakállam, hogy olyan legyek, mint a portrémon:D

iBook 14'' 1.33ghz

(#34) Satan-Claus válasza Den (#31) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Még szerencse, hogy mélyen aludtál, különben veled is ez történhetett volna: ;]

[L]ftp://prohardver@emvy.myftp.org/Satan-Claus/Nehany satani telapos kep/Mikulás1.jpg[/L]

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#35) Satan-Claus válasza Satan-Claus (#34) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ajjaj. Ez így nem működik. :(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#36) Den válasza Satan-Claus (#35) üzenetére


Den
veterán

Nem műxik de sejtem mi lehet :) Egy kép, a vérapó.... izé télapó rakja az ajándékot a fa alá, jön a kisgyerek le a lépőcsőn, mikulás meg mondja neki: kár hogy megláttál most meg kell hogy öljelek ;]

www.simson4t.hu

(#37) emvy


emvy
nagyúr

Már müxik.

Kell elé a prohardver@...
és átneveztem ékezet nélkülire, bár az azt hiszem, mindegy.

while (!sleep) sheep++;

(#38) Mattyer válasza Satan-Claus (#35) üzenetére


Mattyer
tag

Nagyon durva az összes:D

iBook 14'' 1.33ghz

(#39) Den


Den
veterán

Á, ez az erre gpondoltam :) Kösz Emvy

www.simson4t.hu

(#40) andorpapa


andorpapa
őstag

Üdv emberek, jó a COOLNESS! team, mi? Heavy Tools? Na ja, a kedvencem, mert olyan hűs! De komolyan! Gyakran vagyok benne, mert nagyon jók a klimatikus viszonyai. Persze van pár másik is, de valamiért mindig csak ebben fotóznak le. Amúgy a felirat tökéletesen tükrözi a viselőjét: kemény vagyok, mint a beton, gyors, mint a postás, és ütök, mint az ipari áram!!!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#41) Mattyer


Mattyer
tag

Üdv emberek!

Fent van egy félkész mod a CoolNESS-en. Aki gondolja nézzen oda. Ja és bocs a sz@r képekért, majd atustól elkérem a szépeket, aztán felteszem!

[L]http://matycase.coolness.hu[/L]

várom a reply-ket

iBook 14'' 1.33ghz

(#42) andorpapa válasza Mattyer (#41) üzenetére


andorpapa
őstag

Jaja, jó. Hamarosan meglesz az 5.25-ös sín, akkor adom azt is. Már csak tükröződőre kell dolgozni az elejét. Mármint a háznak.

OFF
Eddig még nem találkoztam olyan géppel, ahová beférne a H széria. Mindenki vagy a kondikat hajlítgatta, vagy belevágott a bordába. Majd a Dalait kell zaklatni, hátha neki felfér.
ON

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#44) Mattyer válasza andorpapa (#42) üzenetére


Mattyer
tag

Kedves Lámát most a Thai lányok zaklatják:D

iBook 14'' 1.33ghz

(#45) Den válasza Mattyer (#41) üzenetére


Den
veterán

Jól néz ki, ha jól vettem ki ez már nem is mod(ifikálás) hanem gépépítés. Erősen ipari jellege van, ami nekem tetszik, a perforált tetőlemez arról árulkodik, hogy hűtéshez értő ember keze is benne van a prodzsektben :)

Kíváncsi vagyok a végeredményre, eddig ígéretes :)

www.simson4t.hu

(#46) nap válasza Mattyer (#41) üzenetére


nap
addikt

Ebben a hazban hogy tervezed meg a levegoaramlas utjat ?
Orran-szajan ? :))

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#47) Mattyer válasza Den (#45) üzenetére


Mattyer
tag

Arra gondoltam, hogy sok ember le szokta venni az oldallapot, ezzel javulhat a hűtés. Szóval kiváncsi vagyok, hogy tapasztalható-e valami javulás. Meglátjuk, ha atus visszahozza az alaplaptálcámat...

Tényleg elég ipari jellegűre sikeredett.
Majd jönnek még a képek és remélem senki nem vette magára azt a bizonyos utólsó megnyilvánulásomat az oldalon:D

iBook 14'' 1.33ghz

(#48) tomcs


tomcs
őstag

itt menem beszelnek ujoncok? :]]]]]

amugy most marhara lett volna kedvem vegignezni mindent de ha most nekikezdenek este se fejeznem be oszt lemaradnek a delutani sorozesrol :((

(#49) LordX válasza Mattyer (#47) üzenetére


LordX
veterán

Nálam ha leveszem a ház oldalfalát, akkor a gép kb 1587895546 dB-el hangosabb (na jó, lehet, hogy csak 20...)és a procihőmérséklet felmegy 50-ről 55-re..

Viszot ha kinyitom az ablakot (Aki tudja, SCH ablak mellett van a gép a földön), akkor 15(!!!) fokot esik (Dec 19-én mértem :D)

(#50) LukE


LukE
veterán

Alaplaptálca másik házból, vagy saját alkotás lessz az is?
Új/szép képek?

Tényleg, Atus stealth meghajtók? Mintha máshol azt modtad volna, hogy már elkészültek, de képek nincsenek fönn?

LordX kinyitott ablaknál proci és norhbridge is 10 fok alatt volt:) Nyáron meg emelkedik sok fokot, mert beömlik a meleg.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Coolness (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.