Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsiga667


zsiga667
addikt

[L]http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=VHC-L61&other_title=%2BVHC-L61%2BCoolViva[/L]
Vélemény? Szerintem egész jó, kár hogy nem hűti ramokat.

(#2) Gorneck válasza zsiga667 (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Szép szép, de van jobb!

Gorneck#1239

(#3) zsiga667 válasza Gorneck (#2) üzenetére


zsiga667
addikt

Szerintem ez jobban hűti a GPU-t mint a Zalman, mert pont a bordára fújja a levegőt a venti.

(#4) zsoltee10 válasza zsiga667 (#3) üzenetére


zsoltee10
addikt

sztem meg a zalman jobb. az op1 mindkét bordát hűti,

(#5) zsiga667 válasza zsoltee10 (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

De, a GPU felőli oldalon hűt. Egyébként próbáld ki a Zalmant úgy, hogy átteszed a ventiket úgy, hogy a bordát fújják közvetlenül...

Szerk.: Kiszerkesztetted? Cheater! :DD

[Szerkesztve]

(#6) Moyder válasza zsiga667 (#1) üzenetére


Moyder
aktív tag

szerintem is a zalman jobb, ez is vmiféle koppintásnak tűnik!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#7) zsiga667 válasza Moyder (#6) üzenetére


zsiga667
addikt

Érvek?

(#8) TexT-BoY válasza zsiga667 (#7) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ezt irta zsolte is... más semmi:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#9) zsoltee10


zsoltee10
addikt

ahogy jobban megnéztem: a zalmanon mindkét tepsi alul, és felül is bordázott. a zalmanhoz egy halk 8cm venti jár, ez ránézésre max 6cm.

(#10) zsiga667 válasza zsoltee10 (#9) üzenetére


zsiga667
addikt

Igen, ez 6cm-es venti, de nem külön kell megvenni. Egyébként meg max ráraksz egy 8cm-est. Gondolom ez neked nem okozna gondot, ahogy a Zalmanodat elnézem... :D

Szerk.: Megnéztem jobban, mindkét borda ugyanolyan bordázott, és mindkettőre lehet ventit tenni... :D :t

[Szerkesztve]

(#11) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Ha mar heatpipe es ujdonsag akkor itt van ez is:

Aerocool Video Magic 101



Errol tudtok vmi infot?

[Szerkesztve]

(#12) L3zl13 válasza g4dg3t (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az AeroCool láthatólag folyamatosan a ''Legotrombább és legnehezebb hűtő'' címre hajt... :C

Aki hülye, haljon meg!

(#13) zsiga667 válasza L3zl13 (#12) üzenetére


zsiga667
addikt

Legalább valamiben jók és megbízhatók... :DD

(#14) g4dg3t válasza L3zl13 (#12) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Hat igen...modjuk h ''erdekes'' :DDD

(#15) zsoltee10 válasza g4dg3t (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

nem tudtam róla eddig, de nem is akarokvele megismerkedni. :DDD

az már eleve gáz, hogy a gpu-val csak a két heatpipe érintkezik, normális borda nem. :(


amúgy erre a CM bordára hogyan teszel fel normálisan 8cm ventit? mertén a zalmanra a két 8cm ventit 0 barkácsolással raktam fel. :P

(#16) zsiga667 válasza zsoltee10 (#15) üzenetére


zsiga667
addikt

Ügyesen... :D

(#17) Reac^ válasza g4dg3t (#11) üzenetére


Reac^
őstag

Érdekes ez az Aerocool. Egy nv40 féleséget már ugysem lehet passzivan megoldani, ez max oldalventillátorral lesz használható a jövöben...
Jah és mivel oldalt mennek a csövek ezért csak álló házban lehet majd használni! A felmelegedett gáz nehezen fog lefelé áramlani a bordák felé :))

Érdekes, hogy az nv is miért rak heatpipe-ot az nv40-re amikor semmit nem ér olyan pozícióban.

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#18) Peat;)


Peat;)
veterán

arctic-cooling a király akkor is, csak még mindig sehol a cebiten bemutatott példány

(#19) Allien


Allien
veterán

Ha már itt tartunk, akkor még 2 (!!!) termék, mely szintén heatpipe-os, bejátszik a buliba! Van valakinek ilyen Thermaltake Giant II, illetve Giant III ???
[L]http://www.thermaltake.com/coolers/chipset/a1655.htm[/L]
[L]http://www.thermaltake.com/coolers/chipset/a1919.htm[/L]
A Giant III ráadásul Dual heatpipe-val rendelkezik, habár, azt nem vágom, miért van annyira közel a két pipe, mert az o.k., hogy a gpu-ról vezeti el, tehát még ezen az oldalon értem, de akkor már inkább jobban szét húzattam volna a másik oldalra. No, ehez mondjuk én nem értek, csak ugatok. :))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.