Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Coolermaster (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Asusfan


Asusfan
senior tag

sziasztok.Lenne egy kérdésem, mivel én nem nagyon értek a gépekhez.
Kinéztem a coolermaster 4-et (p4-esre) magamnak.És azt írja hogy 3,6ghz-es procikat és az a fölötti procikat hűti.Na mostt tudom hogy hülyeség de azért rá tudnám tenni az 1,7-es cerkámra(tuning szempontjából kell).:F

(#2) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ha az van ráírva, hogy 3,6GHz és fölötte, akkor a Soc478-as procisorozatra mindegyikre rá tudod tenni. Nekem egy 2GHz-s cerkám van, 2,8-ra felhúzva néhanapján, Egy Titan W6TB hűti, amire az van biggyesztve, hogy 2,66. Szóval nyugodtan ráteheted.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) Bazsesz


Bazsesz
őstag

UI: Ha emlékezetem nem csal, akkor az Intel Pentium 4 procik több hőt termelnek.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4) Asusfan


Asusfan
senior tag

ÁÁ köszi az infót.Eddig stabilan 2066mhz üzemel kb a gépem.Mostmár ha rajta essz feljebb megyek majdd.l

(#5) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj!

Igazán nics mit!

Havernak van egy 1,7-es cerkája. Stabilan 2,1-en működik feszemelés nélkül, afelett meg fagyogat. De ez csak egy kiindulópont. Nekem a 2,8 az feszemelés nélkül, tök stabilan ketyeget. A tuninghoz sok sikert!

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#6) Asusfan válasza Bazsesz (#5) üzenetére


Asusfan
senior tag

Köszi.Majd közlök eredményt ha már rajta lessz.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Coolermaster (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.