Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeX|


DeX|
tag

Várom azoknak a jelentkezését ide akik tudnak bármilyen infot a fent emlitett proci hűtésröl. Legfökébben érdekelne hogy hány ghz-ig jó és milyen tapasztalatok vannak róla?
help!!

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#2) Dewla


Dewla
csendes tag

Helló, nekem ilyen van, asszem 3.6-ig jó, és nekem nagyon bejött. alap 2.4-es alapon járatva 38 fokon tart. Asszem ez magáért beszél. Zalman csoda produkált 41-et.

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

(#3) LukE válasza Dewla (#2) üzenetére


LukE
veterán

és fél óra CPUBurn4 után?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) Dewla


Dewla
csendes tag

Ezt nem tudom. Ma egész nap ment a gépem, háttérbe Seti@Home, mire visszajöttem még mindig 38 fokos volt. Na most nekem ez elég.

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

(#5) andorpapa válasza DeX| (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Baromira erős cooler, illetve ez így nem teljesen igaz, főleg max. fordulatszámon az. Ahogy az overclockers tesztjében olvashatjuk: ''AERO4 spans a wide performance range, from very good to very poor'', tehát a fordulatszámtól függően nevezhetjük brutál és közepes coolernek is. Annyi biztos, hogy kellően erős a legújabb P4 hűtéséhez is.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#6) Dewla


Dewla
csendes tag

Igen, legerősebb fokozatra gondoltam. Én alapból maximumon járatom. Annyi venti van a házamban, hogy ez műr olyan mind1...

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.