Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#51) Cshavez válasza horvi0813 (#47) üzenetére

Cshavez
(senior tag)

Milyen felbontásban játszol ?

Origin-Steam-Uplay-Microsoft ID : Csavez

(#52) modflow válasza Cshavez (#51) üzenetére

modflow
(őstag)

Amúgy még ilyet se láttam eddig, hogy két felbontás is van a menüben....

(#53) horvi0813 válasza Cshavez (#51) üzenetére

horvi0813
(tag)

1440p-ben de tuti optimalizáció ahogy olvasom a külföldi fórumokat, több játéknál is elő jött ez a hiba megjelenéskor majd patchelték. Semmi más játékkal nincs ilyen problémám jelenleg, pedig van ami többet követelne.

(#54) - = Zk = - válasza horvi0813 (#47) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

nálam is pont ugyan ez a szitu...
első blikkre azt mondanám, hogy a virágbolti verzióm miatt...
de a tényen nem változtat, friss a ray tracing... majd megoldják, ahogy BF5-nél is tették... részemről pihi addig a Control ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#55) modflow válasza horvi0813 (#47) üzenetére

modflow
(őstag)

Megnézem, nekem a GPU szinte 100%-on megy, de mindent médiumra kell tenni, hogy 1440p-ben meglegyen a 30-50 fps. RTX2060 Super.
Na ezt nem nevezném jól optimalizáltnak. Battlefield V ezerszer jobban fut RT-mellett....

(#56) wjbhbdux válasza modflow (#55) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

BF csak a tükröződést használja a RT effektekből, ahogy a Metro meg a Tomb Raider is csak 1-1 féle eljárásra feküdt rá, itt mind a hármat megkapod. [link]

(#57) oriic válasza ForRedGlory (#43) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Amugy hol sikerult ennyiert beszerezni? :D

Meg a vegen PCre veszem meg en is.

Live-Die-Respawn

(#58) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

(Ha nekem ma ne jön meg a postán, akkor csak jövő héten tudom kipróbálni :( )

A Slime draws near! Command?

(#59) ForRedGlory válasza oriic (#57) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Ebay.com-on szórják. Most hirtelen kicsit drágábban látok csak kupont (5000 Ft körül), de van hozzá ugye a Young Blood is.

Annyi, hogy amerikai kupon, VPN kell hozzá, hogy beválthasd GeForce Experience-ben, de után a régiómentes kódot ad. Mindkettőt be is tudtam aktiválni.

Lehet mákom volt ezzel a 10 dolláros kuponnal.

Nvidia control, nvidia rtx bundle és hasonló vezényszavakra keress rá ebay.com-on. Lehet valamelyik európai (angol/német) ebay oldalon is van és akkor még VPN sem kell.

[ Szerkesztve ]

*** powered by Huawei P30 Pro & iPhone 11 Pro

(#60) Heroes fan

Heroes fan
(őstag)

Nehézsége pokoli, dark souls szinten van.

(#61) modflow válasza Heroes fan (#60) üzenetére

modflow
(őstag)

Ez a bajom.

Miért nem lehet állítani?
Így csak a trainer marad. :(

(#62) Heroes fan válasza modflow (#61) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Nem tudom az első bossz után mit kell csinálni?,meg a kihívások végtelenek?

(#63) modflow válasza Heroes fan (#62) üzenetére

modflow
(őstag)

Én még nem tartok ott..

(#64) Cshavez válasza modflow (#55) üzenetére

Cshavez
(senior tag)

4K, minden full, fix 60 fps meg van (60hz TV) vsync on, cpu 50% gpu 70-90% között. 2080Ti
A BF5 nél jobb.

(#65) ForRedGlory válasza Cshavez (#64) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Persze... fix 60.

(#66) modflow válasza Cshavez (#64) üzenetére

modflow
(őstag)

Persze, RTX nélkül...

(#67) ForRedGlory válasza modflow (#66) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

.

[ Szerkesztve ]

(#68) bobalazs

bobalazs
(addikt)
LOGOUT blog

1060 3gb Low beállítás 1440p 85%os gpu használat 60 fps

(#69) Cshavez válasza ForRedGlory (#65) üzenetére

Cshavez
(senior tag)

Miért nálad mennyi?

(#70) oriic válasza bobalazs (#68) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Holnap ránézek 1060 (6GB) kártyával (+Ryzen 5 2600), de szerintem ugyanezt kapom majd én is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#71) bobalazs válasza oriic (#70) üzenetére

bobalazs
(addikt)
LOGOUT blog

Render resolution az fullhd különben 42 fpsre számithatok 1440pben.

(#73) ForRedGlory válasza Cshavez (#69) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

4K monitorom nincs, csak nézegettem a teszteket. Fix 60 fps sehol sincs maxon... persze nem is írtad mi a max, de nálam 4xMSAA + RTX, DLSS nélkül. 40 fölé nem megy az átlag.

(#74) Heroes fan válasza modflow (#63) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Ja értem kössz azért.

(#75) Cshavez válasza ForRedGlory (#73) üzenetére

Cshavez
(senior tag)

Nem vagyok otthon, de megnézem. Azt tudom, hogy a renderer grafikát nem lehet 4k ba beállítani, az biztos, hogy lentebb volt, a dlss bekapcsolod akkor kikapcsolja msaa-t , nem tudom melyik zabál többet az rtx-nél.
Csinálok egy gameplay videót, jövő héten amikor hazaértem.

OC -t nem használsz?

[ Szerkesztve ]

(#76) btf

btf
(aktív tag)

Nálam ez a játék egy az egyben úgy fut mint a Quantum Break 1080p DX11 - upscale off (Tehát natív felbontásban):

Max grafon 100%-on pörög a vga, van hogy 40fps-ig is lemegyünk, viszont mediumon megvan a stabil 60fps, csak nagyon ritkán megy be alá, a kártya ezen a beállításon max kb. 85%-on megy. (GTX 1660Ti)

A játékról: Összességében tetszett, kicsit csalódott voltam a befejezés miatt, maradt még jónéhány kérdésem, viszont ahogy láttam jön még 2 DLC, szóval van remény hogy válaszokat kapok.

Akinek bejött a story és a különleges tárgyak, az mindenképpen vessen egy pillantást a "The Lost Room" című sorozatra ami szerintem a készítők egyik inspirációja volt: [link]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | costum ≠ custom | fan ≠ fun| "A tett halála az okoskodás" - Madách Imre

(#77) EnDaN válasza ForRedGlory (#59) üzenetére

EnDaN
(tag)

Ezer köszi a tippért, 15$-ért találtam, de volt 5$ kuponom ebay-en valahonnan, így 10$-ert best buy volt :) (USA VPN kellett hozzá) :R

(#78) ÁdiBá válasza Cshavez (#64) üzenetére

ÁdiBá
(addikt)

Neked kimaxolva nem akad?
Idönként spawol, lehet erdetivel kellene problákoznom?
Gondoltam megnézem milyen, de cefetül akad.
M2 RAID SSD van a játék.

[ Szerkesztve ]

Intel i9 &. Nvidia RTX 2080 Ti &. Nvidia G-Sync / Nvidia 3D VISION / M2 PCIe RAID / EK RGB 2080Ti & X299 Water System

(#79) wjbhbdux válasza ÁdiBá (#78) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

lehellet

(#80) ForRedGlory válasza EnDaN (#77) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Nincs mit. Annyiert best buy. :)

(#81) s4hu|SyD^ válasza btf (#76) üzenetére

s4hu|SyD^
(őstag)

1070-el sok beállítást medium-ra téve megy 60 fps-el szinte mindig, néha persze beesik, de azért teljesen élvezhető.

A játék nekem onnantól kezdett el tetszeni, hogy már egy csomó képesség megvolt, előtte nagyon nyögvenyelős az egész és kissé unalmas is, ez az állandó harc, ami kb mindig ugyanúgy működik. Alapvetően jó a játék, de szerintem inkább ez is egy Raytracing tech demo, mint egy teljes értékű játék. Bevallom én nagyon szerettem a Quantum Break-et és az jobban be is jött, mint ez. Kissé unalmasnak és sivárnak tartom ezt az irodai környezetet. A sztori meg elmegy, érdekelt, hogy mi lesz végül, én is csalódtam a végében és várom a folytatásokat, mert még egy második részt is rá lehet építeni lazán. Csak bízom benne, hogy nem lesz ilyen unalmas és kicsit változatosabbak lesznek a helyszínek.

Ellenségek változatossága is picit lehetne több, viszont tetszettek a variációk, szóval ezért nem lehet lehúzni a játékot. Boss harcok sokszor idegesítőek, külső nézet illetve a konzol irányítás favorizálása kicsit meglátszik a PC-n, sokszor haltam meg a kameranézet miatt.

Összességében tetszettek a mechanikák az ellenségeknél és a fejtörők is, ez, hogy oda-vissza kell járkálni mindenért már zavaró volt mintsem élvezetes. Ha lenne valami könnyebb fokozat akkor talán még egyszer kijátszanám, de így, hogy csak 1 van, ami sokszor részemről nehéz volt és mint mondtam idegesítő így talán még belépek kimaxolni és ennyi. (megjegyzem nem ma kezdtem a játékokat, de a Dark Soul féle dolog nem tetszett sosem és az élményfaktor többet ér, mint egy kihívás mikor már 10x megyek neki egy harcnak)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#82) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

PS4-re jött egy nagyobb patch, hamarosan a többi platform is megkapja: [link]

A Slime draws near! Command?

(#83) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hoppá az a 2. kiegészítő, az ottan az mi az ott? (Alan Wake kapocs??)

Live-Die-Respawn

(#84) s4hu|SyD^ válasza oriic (#83) üzenetére

s4hu|SyD^
(őstag)

Mondták, hogy 1 univerzumban játszódnak.

(#85) oriic válasza s4hu|SyD^ (#84) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Emlékeim szerint hivatalos visszajelzés ez ügyben nem jött (vagy igen?) Csak utalásokat találtak erre a játékosok.

Live-Die-Respawn

(#86) .LnB válasza oriic (#85) üzenetére

.LnB
(félisten)

Tele a játék utalásokkal. Sőt tárgyakkal.

Homo Ludens

(#87) oriic válasza .LnB (#86) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Szoval semmi hivatalos elismeres. ;]Majd a 2es DLC-ben.

Live-Die-Respawn

(#88) s4hu|SyD^

s4hu|SyD^
(őstag)

Van vagy 5 dollár ebayen Epic Store account Control-hoz. Mennyire biztonságos az amúgy?

(#89) ImACeltic

ImACeltic
(aktív tag)

Csak én nem értek szinte semmit a sztoriból kb 3 óra után? :D

Gamer on PS & PC and sport fan.

(#90) Ittyke válasza ImACeltic (#89) üzenetére

Ittyke
(tag)

Másik dimenzióból való két identitás hadakozik egymással embereket felhasználva.Én ezt szűrtem le a sztoriból. Az egész be van csomagolva ilyen mentális mambó jambó ökörséggel ezért nehéz átlátni rajta, vagy maguk az írók sem tudták eldönteni mi legyen s így a legegyszerűbb sztorit kreálni hogy senki sem érti.

[ Szerkesztve ]

Origin: Sipasanyi

(#91) ForRedGlory válasza s4hu|SyD^ (#88) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Semennyire.