Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect 3d 9500-->9700 átalakitási arány (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) N.Y.P.D.


N.Y.P.D.
tag

abba a bizonyos boltba ahol anno régebebben Zalman heatpipeos hűtővel árulták a Connect 3d 9500 öt és még most árulják,naszoval,aki ott vett kártyát annak Sikerült e az átalakitás?
Épp kártyát akarok vennei.lehet hogy ott ,csak kiváncsi vagyok,hogy aki ott vett miylen szerencsével járt,eddig csak jókat hallottam,nagyrész sikerült a driverhack.
Véleméyneket kérek,hátha okosabb leszek...Remélem:))
Ja,és miylen ramok vannak rajtuk(akiknek sikerüklt a hack),hátha ez segit majd!
Köszi!

Gigabyte 8IPE1000 GT Editiion, P4 2.8C ''EE magos'' , Zalman CNPS7000B AL-CU, Infineon DDR 400 , Sapphire 9500PRO,Maxtor 80GB 8Mb cache Sata Plexwriter52A,Vantec 360W

(#2) Arius válasza N.Y.P.D. (#1) üzenetére


Arius
aktív tag

Nemtudom az arányt, de ha venni akarsz ne várj sokáig, mert a nagykerben aztmondták, hogy nincs és már nem is lesz nekik ilyen kártyájuk...én is akartam venni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#3) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Szia!

Na én kb. egy hete vettem egy 9500-ast. Na elöször a catalyst 3.5-el nem volt semmi, de a 3.4-essel elsöre sikerült. Annyi volt nálam a változás hogy a 3dmark 2001-es ben a természeti tesztben 30-ponttal többet ért el.

(#4) Drizzt válasza Arius (#2) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Melyik nagykernél láttál sima r9800-ast? Mennyi volt a legolcsóbb r9700?

bocs az offért.

I am having fun staying poor.

(#5) Arius válasza Drizzt (#4) üzenetére


Arius
aktív tag

CONNECT3D ATI RADEON 9700 55.000 Ft + áfa / Pixelnél ennyi
sima 9800-ast nem láttam még...illetve lehet látnék, csak elhagytam a loginomat
:)):DD

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#6) Drizzt válasza Arius (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Máshol nézted?
Ahol most én vagyok, azok főleg a Case-től, a Uniteltől, meg a Mycomtól hoznak...

I am having fun staying poor.

(#7) N.Y.P.D. válasza Dávidxxx (#3) üzenetére


N.Y.P.D.
tag

riva tunerrel kapcsolad be a pipelinokat?
vagy hogy nyomattad?


ja és pl 9700es biost rakok a kártyára,akkor mi lesz,akkor menni fog?

Gigabyte 8IPE1000 GT Editiion, P4 2.8C ''EE magos'' , Zalman CNPS7000B AL-CU, Infineon DDR 400 , Sapphire 9500PRO,Maxtor 80GB 8Mb cache Sata Plexwriter52A,Vantec 360W

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect 3d 9500-->9700 átalakitási arány (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.