Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Concorde Play vagy Ainol Novo7 Venus? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Aaron Smith


Aaron Smith
csendes tag

Tablet vásárlás előtt állok, és egész egyszerűen nem tudok döntésre jutni, hogy melyiket lenne érdemes megvásárolni. Ebben szeretnék segítséget kérni pár hozzáértő embertől, hogy dőljön valamerre az a bizonyos mérleg:)

A két vetélytárs a Concorde Play és az Ainol Novo7 Venus

Ami továbbá rejtély számomra, az a grafikus vezérlő. Melyik a jobb? Mali 400-MP4@320MHz GPU avagy Vivante GC1000?

Concorde play
Ainol Novo7 Venus

Árban egy kategória a kettő, de nekem az az érzésem, hogy a leírtak alapján, és a fórum hozzászólások alapján az Ainol Venus sokkal erősebb tablet.

(#2) -NOKIA- válasza Aaron Smith (#1) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én egyik kínait sem venném meg. Csapnivaló minőség mind.
Csak Ipad mini, Nexus, Samsung tab 2, Acer B1 stb.

(#3) Aaron Smith válasza -NOKIA- (#2) üzenetére


Aaron Smith
csendes tag

Nem mindenkinek van 120 ezer forintja tabletet venni, illetve én nem felvágás és mutogatás céljából szeretnék tabletet vásárolni, hanem használni szeretném arra, amire kitalálták.

A te általad felsorolt tabletek elhiszem, hogy jobbak, de szerintem teljesen felesleges olyat venni, úgy sem használod ki.
Egyébként én használtam Concorde tab one-t, és az ég világon semmi baja nem volt, csak az kevés az android 4.1-hez. De egyébként jó a supportja, magyar szervízzel rendelkezik stb.

Én a 40 ezres árkategóriában gondolkodok, és ezt is sokallom igazából egy olyan eszközre, ami az alap funkciókon kívül nem nyújt semmi pluszt, nem hogy 120 ezret. De mindenki arra költi a pénzét amire akarja.

Ugyanakkor én még mindig a kérdésre szeretnék választ kapni... :)

[ Szerkesztve ]

(#4) -NOKIA- válasza Aaron Smith (#3) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

milyen 120 ezer?
45 az új Acer B1
40-50-ért van itt egy halom tab2
50fölött pedig nexus.
Akkor vegyél valami kacatot, te tudod.

(#5) CoolMan válasza Aaron Smith (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A kérdésed a Nettáblák, tabletek Android op. rendszerrel /MID Apad stb. / topicban tedd fel.
Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Concorde Play vagy Ainol Novo7 Venus? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.