Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MLaca


MLaca
őstag

értelmetlen földművesvaku. átlag józsinak nem lesz több száz i9-139999KSQWER, hogy válogasson közülük, a DDR5 késleltetése meg eleve tragikomédia.

http://mlzphoto.hu/

(#2) Angie™


Angie™
addikt

Ehhez mindenképpen kell majd a Meteor Lake :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) ScomComputer válasza Angie™ (#2) üzenetére


ScomComputer
veterán

Dehogy kell...#18998 :P

(#4) Angie™ válasza ScomComputer (#3) üzenetére


Angie™
addikt

oké :DDD
Akkor mindenképpen kell Meteor Lake, kivéve Zolinak :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) yagami01


yagami01
aktív tag

Ha már cserélhető "fedél", lehetne fémes opció is, mint a régi Dominátorok. Kár, hogy nincs fémes a DDR5-ök között. Legalábbis én még nem láttam. Az a dizájn bejött... :)

(#6) podtibi


podtibi
senior tag

"A stand másik memóriához kapcsolódó érdekessége a DDR5 Dominator Titanium termékcsalád cserélhető hűtése. Nincs másról szó, mint egy csavarokkal rögzíthető, így le is szerelhető bordázatról, melynek cseréjével átszabhatjuk a modul külsejét: lehetnek rajta nagyobb lemezek, RGB világítás, stb." Ilyet csinált már a Corsair, szóval távol van az érdekességtől. A többi viszont valóban érdekes volt.

Ezt inkább rád bízom.

(#7) flexxx2 válasza podtibi (#6) üzenetére


flexxx2
őstag

régebben is csinált ilyet a Corsair? nem hallottam még róla

(#8) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az én alaplapom még a RAM gyári 7200-át sem bírja nem hogy 8000-et. :DDD (pedig ez a RAM még a lap kompatibilitási listájában is megtalálható ahogy a 7600-as is)
Sőt továbbmegyek, stabilnak csak 6800-on mondható.
Tehát ha nincs hozzá egy drága alaplapod is akkor az egész semmit nem ér.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#9) podtibi válasza flexxx2 (#7) üzenetére


podtibi
senior tag

Szétszerelhetőt az tuti.

Ezt inkább rád bízom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.