Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Commodore márkájú cd/dvd (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tegnap leesett az állam a MediaMarktban, ugyanis Commodore márkájú írható CD-ket és DVD-ket is árulnak. Elég igényesen van csomagolva, és ugyanaz a logo van rajta, mint anno a C64-en is volt.

Ki mit tuid ezekről? Persze elsősorban a minőség érdekel. Azt gyanítom, hogy ez minőségi termék.

***

(#2) Alvin_ti4200 válasza ollie (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én már a nosztaligia kedvéért is vennék pár darabot belőlük:) Milyen árban voltak?

(#3) ollie válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, ja én is rögtön vettem egyet! :D Nagyon sirályul néznek ki! :D

DVD-R 500 Ft sima vastag cd tokos
DVD+R 700 vagy 750 Ft DVD tokos
a cd árakat nem néztem

***

(#4) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Valóban a Commodore névvel kapcsolatos jogok mostani birtokosa gyártja ezeket az adathordozókat. Régebben volt róla hír a Prog.hu-n.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#5) vince válasza Warlock_42 (#4) üzenetére


vince
őstag

A hír a pcforum.hu-n van, újabban a prog.hu-ra nem kerülnek fel hírek
[L]http://pcforum.hu/hirek/?qnid=1866[/L]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

[L]http://www.commodore-media.com/index.php[/L]

Itt a honlapjuk! :C
Sirály! :D

***

(#7) klepto


klepto
addikt

És maga a lemez, hogy néz ki? A honlapjukon csak a cd/dvd borítóról van kép, ill. úgy tűnik, hogy a lemez szitázatlan, noname kinézetű lemez :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) L3zl13 válasza klepto (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A kérdés inkább az, hogy vajon ki gyártja őket/milyen alapanyagra készülnek.
Bár Artisjus-os lemezt ''elvből'' nem veszek. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#9) klepto válasza L3zl13 (#8) üzenetére


klepto
addikt

Nem-nem :(
Nekem az a kérdés, hogy hogy néz ki, mennyire vagyán, vagy unalmas ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) ollie válasza klepto (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szitázott, van rajta Commodore logo (tudom, mert vettem egyett).

***

(#11) ollie válasza ollie (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na majd jövő héten csinálok digi képeket, csak most nincs nálam a fényképezőm :D

***

(#12) klepto válasza ollie (#11) üzenetére


klepto
addikt

Már alig várom ;]
Remélem hamarosan kapható lesz nálunk is a Tescoban, vagy az Intersparban, vagy valamejik pc-s boltban :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) ollie válasza klepto (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

MediaMarkt-ban már kapható.

***

(#14) klepto válasza ollie (#13) üzenetére


klepto
addikt

Az jó, de a legközelebbi MediaMarkt tőlem 50km-re van, és egy cd nem ér meg 1 órás utazást oda, + ugyanennyi utat vissza :( És akkor még a buszjegy áráról nem is beszéltem :(((

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#15) zozoka


zozoka
csendes tag

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=59818
Ide nézzetek el!


[Szerkesztve]

(#16) klepto válasza zozoka (#15) üzenetére


klepto
addikt

Segítek picit, hogy a többieknek ne keljen másolgatni, hanem elég legyen csak kattintgatni :P [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=59818[/L]
Aki meg nem akar kattintgatni, annak kimásolom a link lényegét :P

Azért ez elég hajmeresztő :Y

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#17) bug399


bug399
csendes tag

Nem is annyira rossz. :F

De lehetne jobb is....

Commodore 64

(#18) klepto


klepto
addikt

Kitaláltam valamit ;]
A játékok biztonsági másolató tök jól mutatna a Commodore lemezeken, hiszen régen csak a Commodore valt a legjobb játékgép, és nem kevesen ezzel kezdtük :D Következésképpen a retró feeling igenis megmaradna, ha az összes játékunk Commodore cd-n lenne :C Mi az a plusz 200.-Ft az eredeti program árán felül a retro hangulat eléréséhez? :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#19) bug399 válasza klepto (#18) üzenetére


bug399
csendes tag

Igazad van. Én is Commodore-val kezdtem. 10 évig azt használtam...

Commodore 64

(#20) Meleffie8492 válasza klepto (#16) üzenetére


Meleffie8492
csendes tag

Ez elég érdekes, nekem is ilyen van, csak Qtronix:


[Szerkesztve]

Amiga Rulez...

(#21) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Volt róla kb. egy éve valahol egy cikk, hogy feltámad a commodore. Mindjárt az elején le is szögezték, hogy sajnos nem úgy, ahogy a legtöbben szeretnénk, hanem kimondottan optikai lemezeket gyártó cég lesz.
Ha nem drága, ráállok a márkára, hátha tényleg feltámad a commodore, és ''komolyabb'' területre is beszáll majd. Szurkolok neki!



[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Meleffie8492 válasza Jim Tonic (#21) üzenetére


Meleffie8492
csendes tag

De ha ''nem úgy, ahogy a legtöbben várták'', akkor mire van a Commodore One? Állítólag valami 2001 körül lett kész... Én azóta nem hallottam róla...

Amiga Rulez...

(#23) Jim Tonic válasza Meleffie8492 (#22) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én nem hallottam róla, és itt sem említik meg. [L]http://www.commodore-media.com/company/milestones.php[/L]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#24) Meleffie8492 válasza Jim Tonic (#23) üzenetére


Meleffie8492
csendes tag

Pedig valami nő készített egy továbbfejlesztett Commodore 64-et új MOS 65c816 procival, nem tudom most mi van ezzel a projecttel.

Amiga Rulez...

(#25) Meleffie8492


Meleffie8492
csendes tag

Na most meg azt olvasom, hogy ''Zenelejátszóval tér vissza a Commodore''. Talán márkaszeretetből, fanatizmusból, vagy nosztalgiából venni fogják ezeket a cuccokat. Valami hordozható mp3 kütyü.

Amiga Rulez...

(#26) kamikaze boci válasza klepto (#16) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Hűűűűűű!
Működik?


Ha jól emlékszem, a Gateway vette meg a nevet. Most aztán mindenre rászitázzák, amiből pénzt lehet kivasalni. A lemez gyártóját biztosan ismerjük már, jó esetben nem Ritek vagy Princo, de ki tudja. A Commodore embléma formájú sajt a jövő hónapban fog megjelenni, egyelőre Hollandiában.:D

egyéb állatfajták

(#27) faster válasza kamikaze boci (#26) üzenetére


faster
nagyúr

A holland sajtok jók. :)

(#28) ponti_ak válasza kamikaze boci (#26) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hi Boci!
Olvastam az egérgyűjtős topic-odat. Frankó a gyűjteményed!

Tényleg zsír ez az egér (Na persze az az AMIGA se kutya...). Fogadok, megérne 1-2 tábla Milka csokit Neked... :D

(#29) eddie303


eddie303
őstag

Ez ISTENI! :) Nekem is kell!

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#30) kamikaze boci válasza ponti_ak (#28) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Abszolút, az előzőért egy ledes hűtőventit adtam:)

egyéb állatfajták

(#31) ponti_ak válasza kamikaze boci (#30) üzenetére


ponti_ak
addikt

Húúú, azok naon szépek!
Van olyan is, amelyik feketén világít? :DDD :DD

LoL:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=69847&start=0#msg[/L]

MOD: hsz #19 nagyön ütős szvsz, bár az az egész topik egész egy kabaré! Király! :DDD
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Commodore márkájú cd/dvd (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.