Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Commit suicide.. ki hogy erez..? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Agressor1


Agressor1
tag

Sok ismerosom van, aki elegge depresszios.. Tanulas, elet sok minden miatt.. Egy lany, 17 eves volt, az vegzett is magaval, felkototte magat, az apjaval beszelgettem emailen keresztul..

Mi a velemenyetek, kozuletek is sokan ugy erzik, hogy az elet ertektelen es egyszerubb lenne meghalni, mint szenvedni?

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#2) Wildmage válasza Agressor1 (#1) üzenetére


Wildmage
senior tag

Szvsz mostanában túl sok mindenki gondol erre mindenféle olyan dolog miatt, ami megoldható iletve az élet velejárója.(pl. iskola stb) Én max azokat tudom megérteni, akik valami tényleg halálos betegségben szenvednek, öregek és meg akarnak halni, illetve akik életkörülményei reménytelenné váltak minden próbálkozásuk ellenére is. Akit viszont jól megrúgdosnék -még akkor is ha sikerült neki az akció- pedig az, aki az utolsó csoportba tartozik, de kisebb-nagyobb gyereket hagy maga után.

(#3) neduddki válasza Agressor1 (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Voltr egy ismersom ugy jott hozzam, hogy elkoszon... 6 oraig tarott a dolog, de csak megoldottuk, mongyuk utanan bevallota, hogy mar csak a velem valo beszelgetesben bizott, mostmar szerencsere jol van es remelm a mostani faszija mar vegre normalis...
Amugy ha vki megfordul azokban a temakban ahol en oleg erdekes dogokat tallahay... brrrr, neha kisse nagyon felelmetes...
De hogy valaszoljak is en egyenlore es remelm meeg sokig ijjen lesz hozaallasom eletparti vagyok!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) Agressor1 válasza neduddki (#3) üzenetére


Agressor1
tag

Jaja, az elet jo dolog, addig, mig nem kerulsz zsakutcaba.. :)

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#5) Wildmage válasza neduddki (#3) üzenetére


Wildmage
senior tag

Hát nekem is volt már hasonló storym. A lány már teljesen kivolt, amikor találkoztam vele. Egész életében utálta az anyja, a pasija kihasználta, megalázta stb. Az évek során úgy rendbehoztam a leányzót, hogy az anyjával rendbejöttek, a töketlen lepkevadász csávóit kirúgattam vele. Most egy full laza, életvidám nő lett belőle, engem meg szinte már a bátyjaként szeret. Ha 2 napig nem lát, akkor már baj van és hiszti, hogy miért lakom Bp másik felén:D

(#6) neduddki válasza Agressor1 (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Erre Mate Peter-vel kene valszolni: Azert vannak a jo baratok...
Indenki megjarta mar a maga zsakuccajat, poklat stb. es vanank akik megsem agyak fel, hanem 100 korommel kuzdenek, minden tiszteletem ezeke az embereke. Es azoke akik fogalkoznak veluk, mert vanhozza eleg lelki erejuk.

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7) Agressor1 válasza neduddki (#6) üzenetére


Agressor1
tag

Nos igen, jo baratok, azok nekem peldaul hianyoznak..

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#8) neduddki válasza Wildmage (#5) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ezzek az emberek akik megtalalnak a bajikkal szep lassan eltunnek megint, elosszor szar vot, de rakottem hogy ez a dolgok rendje, majd ha megint baj lesz megint elokerulok, es nekem ott kell lennem mart szamitanka ram, nem vot konnyu megtanulni, de kib...altazott sokerot ad az elethez...:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) Wildmage válasza neduddki (#8) üzenetére


Wildmage
senior tag

Az tuti. Én azt vettem észre magamon, hogy akiken így segítettem azok nem nagyon tüntek el, hanem párat már direkt nekem kellett lekoptatni annyira rendbejött és az idegeimre ment. Van viszont a többi, aki olyan jó barátom lett,hogy bármikor bármit kérhetek és megpróbálja a saját kereteihez mérten teljesíteni.

(#10) anaqer


anaqer
veterán

Kicsit más összetételű társaság eszmefuttatása a témában - [L]http://www.szanalmas.hu/forum/comment.phtml?newsid=15058&l=0[/L].

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#11) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

liberális vagyok:aki akarja,nyírja ki magát,nem fog hiányozni.de engem hagyjanak békén a dologgal,ez a gyengék választása,nem az enyém.

(#12) Wildmage válasza _Volkovy_ (#11) üzenetére


Wildmage
senior tag

Már ne haragudj meg, de ez csak részben liberálisság kérdése. Az, hogy akit nem ismerek megöli magát, az engem nem nagyon mozgat meg, mert nem ismerem és nem is akarom megismerni az okait. Ergo mindenki azt csinál amit akar. DE, ha valaki, akit jól ismerek azzal jön oda, hogy jöttem elbúcsúzni és akkor azt mondom neki, hogy :''Ok, te tudod. Szia!'', akkor egy nemtörődöm tróger vagyok, aki megérdemli, hogy jól összerugdossák. Az egy dolog, hogy mindenki azt csinál, amit akar az életével, de mi van, ha bizonyos dolgokról nem úgy gondolkozik, ahogy kéne, vagy valamit félreértett / nem tud? Szvsz legalább meg kell próbálni legalább elbeszélgetni az ilyenekkel az élet nagy dolgairól és utána az övék a döntés.

(#13) Frigo


Frigo
őstag

Öngyilkossággal kapcsolatban már volt egy topik itt a PH-n a Fáradt Gőzben (ha jól emlékszem ) De hogy milyen néven már nem rémlik ,de ha valaki rátalál annak érdemes elolvasnia.

(#14) _Volkovy_ válasza Wildmage (#12) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az emberek 99.9%-a le se szarja az ilyen öngyilkos barmokat,hát ez van.Erről megint lehet vitatkozni,hogy az öngyilkosság gondolatáig miért jutnak el,talán csak nem azért mert az emberek 99.9%-a le se szarja őket?
Az ismerősökkel más a helyzet,őket természetesen minden áron le kell beszélni a dologról,sőt eléjük ugrani,kicsavarni a kezükből a kést,naná.
Szal kb egyetértünk.
De egy vadidegennel hadd ne foglalkozzak,nem az én dolgom.Velem se foglalkozna senki vadidegen hasonló esetben..

(#15) Wildmage válasza _Volkovy_ (#14) üzenetére


Wildmage
senior tag

Ahogy nézem nem kb. hanem teljesen egyetértünk.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Commit suicide.. ki hogy erez..? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.