Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Siiiiix


Siiiiix
tag

A játék nyílt bétája mától érhető el, feltéve ha kérték magadnak béta kulcsot. A megjelenés még kicsit odébb van, de azért várjuk :)

Kis élménybeszámoló a Tiberium.hu-ról:

Játékmenet: Hát igen kezdjük rögtön a legradikálisabb változással, hogy ennek a játéknak kb annyi köze lesz a régihez, hogy kb van GDI meg NOD. A tiberiumnak is teljesen más szerepe van már mint régen, mivel nem pénzt ad hanem fejlesztési pontokat. Minél több fejlesztési pontod van annál erősebb egységeket tudsz kihozni. 3 Szintje van a fejlesztésnek. Tier 1/2/3, ezek határozzák meg, hogy éppen milyen egységeket tudsz gyártani. Maguk az egységek tudnak fejlődni, szóval ez a része visszakaccsint a régi CnC felé, de annyi csavarral, hogy kb. ezeket elég nehéz megölni és radikálisabban erősebb tűzerővel rendelkeznek mint a sima átlagos egységek. Jön a kérdés viszont, hogy akkor hogy jönnek az egységek... Ez a része teljesen rád van bizva... Kapsz némi command pointot, ami végülis egy supplynak felel meg, minden crawlernél teljesen más (erre kitérek később), és minden egység x command pointot ér. Szóval neked kell összeválogatnod az egységeket, hogy mire lehet majd szükséged. Másodrészt, ez a játék már nem az 1v1re van kihegyezve (legalábbis most úgy érzem), hanem inkább egy nagyon jó csapatjátékra, főleg az 5v5kre. S próbálják változatossá tenni ezt, szintén a crawlerekkel. A játék célja egyszerű, van 5 darab Tiberium torony szétszorva a pályán foglald be őket, védd meg addig amig X pontszám össze nem gyűlik és meg is nyerted.

Crawlerek: Előre szólok nem fogok kitérni GDI és NOD különbségeire a kasztokban, hanem általánosan fogom leirni.

Offensive Crawler: Mint ahogy a neve is mutatja, ez a kaszt főleg támadásara van kihegyezve, nem tud épiteni épületeket, viszont remek támadó egységekkel rendelkezik, és főleg a frontvonalban szokták ezeket elhelyezni, mivel fel lehet tápolni némi fegyverzettel ugyanúgy, és saját magát is meg tudja védeni. Emlékeim szerint kb 70 command pointot kap, viszont az egységek is minimum 2be kerülnek, szóval csinnyán kell bánni vele.

Defensive Crawler: Ez az a cast ami tényleg védekezésre van kitalálva. Ez az egyetlen kaszt ami épiteni tud, de csakis defensive towereket, és pajzsokat. Ami nagyon jó szolgálatot tesz arra, hogy a Tiberium towereket, megvédje, illetve a bátrabb játékosok, offensive tower rushal megpróbálják az ellenfél területén elszedni a nyersanyagokat. Az egységei is főleg védelmi célokat szolgál, mivel sok HPval rendelkeznek viszont nem a leggyorsabbak. Majdnem elfelejtettem mondani, hogy ez a kaszt az, ami tud szuperfegyvereket gyártani.

Support Crawler: Ez az a kaszt, ami első meglátásra már különbözik a többitől... Mivel itt a Crawler repül és nem jár .. S ez már elég sokat el is árul magáról, mivel az egységei csak levegőre vannak kihegyezve, és télleg arra szolgálnak, hogy támogatást nyujtsanak a másik két kaszt földi egységeinek (megjegyzem : a másik két kaszt csak földi egységet tud gyártani). Elég mobilis, nagyon gyors, viszont a legdurvább egységig elég gyenge felhozatala van, egyedül túl sokat nem ér egy jól összetákolt anti - air sereg ellen. De egy teljesen kifejlesztett bombázó had viszont már nyomot üt a pályán.

GUI: A GUI nagyon el van találva, egyszerű, könnyen kezelhető, elég hamar rá lehet jönni mindenre, hogy mi mire való, de nem fogom most leirni, hogy néz ki pontosan, mivel ahoz screenshotok kellenének, azt meg ügye nem szabad publikálni
Hangok: Nah erről még túl sokat nem merek mondani, mivel látszik, hogy early beta-ban van a játék. Rengeteg egységnek még ugyanaz a hangja, viszont a zene még mindig el van találva, jó kis pörgős rock zene
Grafika: A grafikára, viszont nem lehet panaszunk, gyönyörű és nagyon részletes, főleg ha belegondolok, hogy ez csak egy early beta, és még ezen változatni fognak, lehetséges, hogy a 2010es év egyik legszebb játékával lesz dolgunk de ki tudja

Szumma Szumárium: Egy teljesen egyedi játékkal van dolgunk, ami a CnC univerzumban játszodik, de nem teljesen CnC. Pl az elmaradhatatlan harvesterek most elmaradtak. De nekem is nagyon tetszik a játék eddig, amikor van időm, tolom a többiekkel, de még sajna nincsenek annyira sokan, hogy állandóan lehessen beta teszteleni. Ezt a cikket nem azért irtam, hogy kiegészitsem az előző cikket ami már fenn van, hanem azért, hogy én hogy látom eddig ezt a játékot. Remélem azért szolgáltattam némi ujdonsággal illetve érdekességgel.

[ Szerkesztve ]

(#2) kaoszpapja válasza Siiiiix (#1) üzenetére


kaoszpapja
aktív tag

Én már szombaton toltam a bétával és nem az a klasszikus bázis építgetős stratégia, hanem itt inkább a harcon van a hangsúly, de adja a stílus. :)) Csak nagyon sokat kell várni hogy becsatlakozzak valahova. Még a single részére leszek kíváncsi. :)

(#3) Siiiiix válasza kaoszpapja (#2) üzenetére


Siiiiix
tag

Hát én nekem személy szerint jobban tetszik amikor ide oda kell építgetni és úgy taktikolni. Ez már túl Dawn of War stílusú.

(#4) Thome


Thome
addikt

Kipróbálom, egy misét megér.

(#5) kgergo23


kgergo23
tag

jo, hogy ebbol is van tema inditva, gartula az inditojanak;)

pont most akartam irni, hogy van ez a serial, mert en is regeltem, nezegettem, semmi, de ma, ma megkaptam vegre a kulcsot es az instrukciokat, nagyon heppi voltam/vagyok, most huzom a beta klienst, kivancsian varom milyen lesz:)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#6) JamesHun


JamesHun
addikt

hát engem annyira nem győzött meg ez a verzió
valahogy a régi desing jobban tetszett
most az se tudom melyik katonám mivel lő és mire jó :P
csak építgettem és lőttem ami mozog

SeriesX: JamesSHun

(#7) romero28 válasza Siiiiix (#3) üzenetére


romero28
senior tag

teljesen egyetértek , nekem is az építkezős stratégia jön be igazán . :K

(#8) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Üdv .

Lehet még béta kulcsot igényelni ? Ha igen akkor hol kell regizni ? Thx előre is

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Na igen, hol lehet BETA kulcsot kérni?

(#10) Erdei88 válasza D1Rect (#9) üzenetére


Erdei88
veterán

Én itt kaptam

(#11) AlyArkhon válasza Erdei88 (#10) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Thx a linket , megpróbálok regizni egy kulcsot . :R :R

Közben sikerült is , már jön is lefelé a game (béta) , ezer thx :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#12) Thome


Thome
addikt

Kipróbáltam, felemásra sikerült... De egész tűrhetőnek tűnik.

(#13) Siiiiix válasza romero28 (#7) üzenetére


Siiiiix
tag

Age of Empires II + Conqueror powa akkor ugye? :C

(#14) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Végleges megjelenés mikor lesz, esetleg magyar nyelven?

(#15) Siiiiix válasza S*Tom* (#14) üzenetére


Siiiiix
tag

Marc 16 Magyar nyelven nemtudom, hogy lesz-e egyáltalán.

(#16) Thome


Thome
addikt

Na kiprószáltam... Halljátok... Izé, látjátok... Amilyen szar képeken, olyan élvezetes a valóságban! :))

(#17) kgergo23


kgergo23
tag

haaaat eleg fura lett...nem egy megszokott C&C, pedig jobb lett volna. :O

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#18) Siiiiix válasza kgergo23 (#17) üzenetére


Siiiiix
tag

nekem is ezért nem jön be, de ezt csak béta és elég korlátozott. Biztos lesz majd a megszokott mód is benn

(#19) SzlobiG válasza kgergo23 (#17) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nem kipróbáltam én is és nagyon nem tetszik pedig a kedvenceim közé tartozik a sorozat.:U

(#20) Thome


Thome
addikt

A zenék nagyon zúzósra sikerültek, legalábbis NOD oldalon! :)

(#21) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Felraktam , elsőre majdnem le is töröltem . :DDD .

Aztán ma reggel gondoltam csak megnézem újra , végül is az egyik kedvenc játékom folytatásáról van szó. Épp most szakadtam le a C&C4 bétáról így reggel fél 2-őkor , most is csak azért mert a párom már erősen invitál az ágy felé :R :R

A grafika szerintem messze csúnyának mondható ( gondolom ez csak a béta miatt van ) , valaki írta , hogy milyen jó a grafika - ember ez jó ? ne viccelj ...

A játék menet . - elsőre elég össze visszaságnak tünt , aztán ahogy telt az idő a gaméban és figyeltem mit csinálnak a többiek úgy értettem meg a gémet és jött meg a kedvem is hozzá. Tegnap este még azt mondtam a haveroknak , hogy ezzel nem érdemes foglalkozni amíg ki nem jön az eredeti , ma már elkezdték letölteni :R

Szerintem a nagy szintkülömbségeket ( amik ugye adódhatnak még az elején ) leszámítva egész király game lesz ebből .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#22) S*Tom* válasza Siiiiix (#15) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Köszi! Megnéztem pár [gameplayt], de nagyon más lesz a menedzsment mint a Kane's Wrath-ban, de azért várom.

(#23) Siiiiix


Siiiiix
tag

lassan csak beindul a topic

(#24) Thome válasza Siiiiix (#23) üzenetére


Thome
addikt

Ideje lenne, egész bejövős játék.

Ma szaladtam a boltba az RA3-ért, hát mit mondjak, királymód bejövős az is.

(#25) kgergo23 válasza Siiiiix (#18) üzenetére


kgergo23
tag

altalaban a beta a vegso produktumot szokta nagy vonalakban elorevetiteni...illetve egyfajta "kozvelemenykutatas" is, ha jol tudom, de lehet hogy tevedek:)hatha ennel jobb lesz a retail...ha nem, az gond. hatha sokaknak nem jonne be es elkezdenek ennek hatasara atvarialni.akkor biztos csuszik a kiadas, de ez ilyesmi allapotban jobb is lenne ha nem jonne ki.

meg a supreme commander 2-t varom, abban hatha nem csalodom:D mert ez a c&c ezen az uton nem fog kelleni az biztos...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#26) kgergo23 válasza SzlobiG (#19) üzenetére


kgergo23
tag

en nem mondanam annyira kedvencnek, de szeretem:) a tiberium sun es a tiberium wars viszont az nagy kedvenc:) mar csak azt az fps-t -asszem tiberium a cime- sajnalom hogy nem csinaljak meg, mert a video alapjan jo lehetett volna...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#27) Siiiiix válasza kgergo23 (#25) üzenetére


Siiiiix
tag

reménykedjünk

(#28) Siiiiix


Siiiiix
tag

Minél többet játszok vele, annál jobban kezd tetszeni ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) kgergo23 válasza Siiiiix (#28) üzenetére


kgergo23
tag

jo neked:) bar lehet en is megeroltetem magam, hatha...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#30) kgergo23


kgergo23
tag

ja ha vkit erdekel :)

INGYENESEN toltheto a Command and Conquer: Tiberian Sun, a Firestorm kiegeszitovel;)

az eredeti post

pl toltheto innen

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#31) Siiiiix válasza kgergo23 (#30) üzenetére


Siiiiix
tag

jó kis game volt anno

(#32) kgergo23 válasza Siiiiix (#31) üzenetére


kgergo23
tag

az am, engem a tiberium sun fogott meg a c&c-bol:) kellemes kezdemenyezes hogy ingyen van:)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#33) #19617792 válasza Thome (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én NOD-os vagyok! "Peace through Power!" ;] Ahogy Kane mondja, attól borsódzik a hátam. :D Én is csatlakoztam a bétatesztbe, EarL007 néven megtalálhattok. :K Nekem egyelőre bejön a játék, tetszik ez az újszerű, Crawleres felépítés. Ahogy észrevettem erősebbek a GDI egységek, illetve több köztük a profi.

[ Szerkesztve ]

(#34) #19617792 válasza AlyArkhon (#11) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem sehogysem akart lejönni a beta a hivatalos oldalról, mindig megszakadt véletlenszerűen, így torrentről egy régebbi betat szedtem le, kb 4 órán keresztül frissítette magát. :Y

(#35) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Össze kéne hozni pár magyar partyt . Csak jobb lenne úgy tolni hogy egymást hallgatjuk és nem pedig a japcsikat vagy más országbelieket. Meg aztán az sem lenne utolsó , ha megtudnánk beszélni egy taktikot a kör elején , nem pedig megy mindenki amerre lát :DDD

Akit érdekel az dobjon egy pm et , és megírom a team speak 3 serónk címét ( tudom gaméban is lehet beszélni de kapcsolatfelvétel miatt egyszerúbb a ts 3 vagy msn-en időpontot egyeztetni ) :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#36) #19617792 válasza AlyArkhon (#35) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jó ötlet, de arra van lehetőség, hogy egy privát, jelszavas hostot csináljunk? Így lehetne elérni, hogy csak mi léphessünk be a hostra.

(#37) #19617792


#19617792
törölt tag

Nem tudok bejelentkezni a játékba, reggel még 503-as hibát ír ki, most General system errort ír ki... :F

(#38) fasirTTT válasza #19617792 (#37) üzenetére


fasirTTT
őstag

nekem is ue a bajom ....
éppen akartam kérdezni, hogy mi lehet ez...

(#39) AlyArkhon válasza #19617792 (#36) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nincs rá szükség , mert ha a baráti listából már előre be lehet partiba invelni az embereket :R

Így aztan nem tud senki sem bejönni . de ha esetleg nagyobb partit csinalnal , akkor meg ha te csinaltad a partit azt raksz ki akit csak akarsz .

Amugy most véget ért a béta , vagy csak nekem nem műkszik a beta letöltéséhez szükséges EA regisztráció + a gaméba sem tudok bejelentkezni az accommal amivel eddig toltam :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#40) #19617792 válasza AlyArkhon (#39) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én még le tudom tölteni, de nem tudok belépni a játékba. Bejelentkező ablak megjelenik, user email / passt megadom, "General system error"... :(

[ Szerkesztve ]

(#41) AlyArkhon válasza #19617792 (#40) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Műkszik.. :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#42) Thome válasza #19617792 (#33) üzenetére


Thome
addikt

Először GDI-vel próbálkoztam, lévén utálom a NOD-ot. De aztán kipróbáltam a NOD-ot... Fúj-fúj GDI... :DDD

Egyébként még Red Alert 3-al is csapom a szelet. Valaki nem játszik azzal?
Abból ez az etalon zene, annyira nagy lökést, feelinget tud adni mikor játszom, hogy beszarás: LINK
Ez meg a másik: LINK

De ezt a főzenét semmi nem fogja überelni: Hell March 2

[ Szerkesztve ]

(#43) #19617792 válasza Thome (#42) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én ha meghallom a Tiberium Wars menü zenéjét, akkor kiráz a hideg, beleborzongok. :DDD

(#44) AlyArkhon válasza Thome (#42) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Fujj-fujj GDI ? eh :DDD nekem meg pont fordítva :R valahogy NOD nem szimpatikus , ettől független nem lehetetlen hogy később átpártolok majd én is .

Amugy épp most fejeztünk be egy brutális Ra3 partit :R :R lentebb megtalálod a hamatchi szoba adatait .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#45) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát nekem még mindig szar a játék :S

Error 503 trying to communicated whit online servers

(#46) #19617792


#19617792
törölt tag

Nah, tök jó, hostoltam, 5v5-öt, jöttek is, megvolt az 5v5, aztán 5 perc múlva kiléptek, 1v5 nem valami jó...

(#47) fasirTTT válasza #19617792 (#46) üzenetére


fasirTTT
őstag

te hogy az istünbe gémesz ? :-D
tudtommal karbantartás van az íénál :D

(#48) #19617792 válasza fasirTTT (#47) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nálam megy. :DDD

Gyááá, megújították a PH! hsz-író felületét? :D

mod: Mostmá nem megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) Thome válasza AlyArkhon (#44) üzenetére


Thome
addikt

Merre lentebb? :B :DDD

Earl 007: Nyugis a zene. :DDD De jó, kicsit olyan komor. Maga nemében szép.
Most néztem meg a Pandorum c. filmet. Érdekes. És tetszik, bár fura, nem sok ilyen filmet látni. :)

(Beindult a topic bááááázeg)

[ Szerkesztve ]

(#50) #19617792


#19617792
törölt tag

Ki milyen szinten áll már? Én lvl 7-s vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.