Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2015

Hozzászólások

(#2) Jim74


Jim74
nagyúr

Várjuk a patchet... Egyelőre jelenlegi formájában az a gyanúm, hogy alkalmatlan ligázásra...

(#3) Chereiose válasza Jim74 (#2) üzenetére


Chereiose
addikt

Botrányos lenne,ha előfordulna az, hogy nem lehet vele ligát indítani :U

(#4) jozsi252 válasza Jim74 (#2) üzenetére


jozsi252
veterán

Az a baj hogy évek óta csak várunk és várunk, most hogy kijött 1 napja a játék, amit annyira dícsért a CM, alapból 1 patch-el indítottak.

iPhone 13 Pro Max

(#5) Motion_Blur válasza Chereiose (#3) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"no career mode, no co-op mode, no public online lobbies, no safety car"

Biggest F1 2015 Crashes, Fails & Glitches!

Jól indulunk :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6) #96349952 válasza Motion_Blur (#5) üzenetére


#96349952
törölt tag

Majd jön mindegyik külön-külön, fizetős DLC formájában. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Jim74 válasza #96349952 (#6) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az b*szna be.... :(((

(#8) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

2560x1440, játékban minden ultra + MSAA

átlag 80-90 fps körül mozog

és ez legalább már terheli rendesen a GPU-t:

ui: GTX 970 G1

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9) Jim74


Jim74
nagyúr

Vissza lehet kérni a pénzt a Codie-tól? :DDD

(#10) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én úgy érzem egyébként még 80-90fps-nél is mintha akadna a játék és komolyan laggolna a G27 is. FFB-t, egyebet valóban nem lehet állítani. Sok a grafikai bug, vibráló árnyékok, visszapillantóba a hátsó kerék stb..

Ennek ellenére egy kb. 2 órát csapattam Hungaroringen, eredmény:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11) Jim74


Jim74
nagyúr

Remélem Strezi olvassa ezt a fórumot...
Kb. 1 órát játszottam a játékkal és egy alfa állapotnak is csak nagyon nagy jóindulattal nevezhető.... Olyan mennyiségű hiba és probléma van benne, hogy elképesztő...
Azt hittem, hogy a 2014-nél nem képes a Codemasters rosszabb F1-es játékot kiadni... Sikerült meglepniük... Kár, hogy nem lehet visszakérni a pénzt... :(((

(#12) Steve1207 válasza Jim74 (#11) üzenetére


Steve1207
veterán

Steamen a hozzászólásoknál azt írják, hogy lett visszatérítés opció is már.

.

(#13) jozsi252 válasza Steve1207 (#12) üzenetére


jozsi252
veterán

Aki a Steamen vásárolta annak természetesen jár, de aki csak ott aktiválta be, az szív..

iPhone 13 Pro Max

(#14) Jim74 válasza jozsi252 (#13) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hát ez az... A többség biztos, hogy csak aktiválta a steamen... Konzolosokkal mi a helyzet? Ők hol kérjék vissza a pénzt?

(#15) snecy20 válasza Jim74 (#14) üzenetére


snecy20
veterán

Állítom konzolon meg működik hibátlanul, PC-sek szívnak...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#16) kozmy


kozmy
őstag

Kissé sz..rul sikerült codiéknak ez a játék steamon meg vettem,remélem javítják a sok sok hibát.Multizni is alig lehet nehezen kapcsolódik

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#17) Chereiose


Chereiose
addikt

CM közlemény [link]

(#18) kozmy válasza Motion_Blur (#5) üzenetére


kozmy
őstag

Ami videót linkeltél ilyennel nem találkoztam ez nagyon dúrva.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#19) Jim74 válasza Chereiose (#17) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nagy büdös bullshit a közlemény... A többi véleményemet nem írom le, mert kiraknak a PH-ról... :(((

(#20) snecy20 válasza Jim74 (#19) üzenetére


snecy20
veterán

Hát az...és hány évre is vannak még a jogok a Codemastersnél? :O

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#21) Jim74 válasza snecy20 (#20) üzenetére


Jim74
nagyúr

Bocs nem tudom magamban tartani, lesz, ami lesz. Ott rohadjon meg az egész társaság, aki ezt a trágyát engedte kiadni... :W
És nem csak az optimalizálatlanságról van szó.

Ezt a videót nézzétek meg (17:20-tól, ha esetleg nem ott indulna): [link]

(#22) snecy20 válasza Jim74 (#21) üzenetére


snecy20
veterán

Te jó isten...ez kuka úgy ahogy van.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#23) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Time Trial @ Hungaroring 1:21.084

Nem volt időm nagyon setupolni, szárnyak 7-11.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24) snecy20 válasza Motion_Blur (#23) üzenetére


snecy20
veterán

Ez mi ez a csutkára tekert kormány a sima jobbosokban? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#25) ƵøŁĭ válasza Jim74 (#21) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Erre nem lehet mit mondani . :Y

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#26) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Sziasztok!

Hol tudok most online CD Key-t venni elfogadható áron?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#27) fatal` válasza Rolly Dy07 (#26) üzenetére


fatal`
titán

Pl. g2a

(#28) Jim74 válasza Rolly Dy07 (#26) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem nem vegyél, nem éri meg. Eddigi legrosszabb F1... :W

(#29) Rolly Dy07 válasza Jim74 (#28) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

De mi a rossz? A fizika vagy a grafika?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#30) Rolly Dy07 válasza fatal` (#27) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Köszi! ;)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#31) Rolly Dy07 válasza Jim74 (#28) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Van rá pénzem nem sajnálom, de mi annyira rossz?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#32) Motion_Blur válasza Rolly Dy07 (#29) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Grafika kifejezetten jó, a fizikában én nem érzek nagy különbséget a 2014hez képest.

Itt a bugokkal van a legnagyobb probléma. Ennyi hibával egyik előd játél se startolt el...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#33) Rolly Dy07 válasza fatal` (#27) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Ha a GA2-ről veszem a kódot, meg kell adni az országot vagy sem? Ha megadom rásóznak egy csomó adót.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#34) Rolly Dy07 válasza Motion_Blur (#32) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Köszi a választ. Nekem nincs meg a 2014-es, és jó hogy ebbe beletették. Nincs még ilyen új formulás F1-em.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#35) bucketb0b válasza Rolly Dy07 (#34) üzenetére


bucketb0b
őstag

A legnagyobb baj a bug illetve az, hogy ennyi pénzért nincs se SC sem karrier mód.. tiszta szégyen, a te pénzed te döntesz és rendelkezel felőle, de aki ezért kiad 2-4 ezernél többet annak már nem feltétlenül éri meg. Persze még történhetnek csodák és egy igen komoly kis játék lehet belőle, de jelenleg amiket hallani róla és látni igen csak "adjákvisszaapénzünket" effekt :(

[ Szerkesztve ]

(#36) Jim74 válasza Rolly Dy07 (#33) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ahogy Motion is mondta, nagyon sok hiba van benne :( Az irányítás nekem kifejezetten tetszik a 2014-hez képest. 1:23-at mentem Hungaroringen TT-ben setup nélkül, ha jól emlékszem. Kb. fél óra gyakorlás után. Számomra ez elfogadható eredmény első nekifutásra.

G2A: azt állítasz be, amit akarsz, de Te vállalod a felelősséget érte. Én besz*ri voltam és inkább kifizettem a 27% ÁFA-t... :U

[ Szerkesztve ]

(#37) Rolly Dy07 válasza Jim74 (#36) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Hát én is óvatos vagyok. Pár hónapja letöltöttem vmit a netről és kaptam érte 1400Eur büntit. Persze ki kellett gombolni. :W

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#38) Jim74 válasza Rolly Dy07 (#37) üzenetére


Jim74
nagyúr

Így voltam én id vele, hogy 2000 Ft-nyi adó nem éri meg, hogy álmatlanul forgolódjak, meg hát mégiscsak legyünk törvénytisztelő állampolgárok ;) Bár hozzáteszem, hogy a CM F1-et fejlesztő csapata, meg managmentje megérdemelné, hogy egy fillért se lássanak ebből a kotványból... :(((

[ Szerkesztve ]

(#39) bucketb0b válasza Rolly Dy07 (#37) üzenetére


bucketb0b
őstag

1400 euró büntetést kellett fizetned? Te jó ég...

(#40) Rolly Dy07 válasza Jim74 (#38) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Igaz! Én is a tisztes utat járom, de tényleg csak véletlenül megbotlottam. Megfizettem a tanulópénzt örökre!!! :B

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#41) Rolly Dy07 válasza bucketb0b (#39) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Sajnos igen. Gondoltam mennyi mindenre jó lett volna, de hát ez van. Az élet megy tovább. Hozzá teszem " azt a k....a ro...dt any....at" idéztem sokszor.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#42) Motion_Blur válasza Rolly Dy07 (#33) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is G2A-ról vettem, 7992ből mire levonták 8900 lett. Shield + Payment free ment rá. EU-n belüli országban nem kell rá fizetni az ÁFA-t.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43) bucketb0b válasza Rolly Dy07 (#41) üzenetére


bucketb0b
őstag

De mire kellett fizetned ezt a büntetést? :F

(#44) Rolly Dy07 válasza bucketb0b (#43) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Próba képen A kalóz torrentről leszedtem egy mix albumot, amiben volt pár zene amit kiszürtek a hálózatfigyelők. Hozzáteszem semmire való zenék, csak a minőségre voltam kíváncsi, mert új hifi van az autóban. Aztán mivel a program felfelé is töltötte többszörösen bűnöztem és hát ez lett a vége. Levél egy ügyvédtől hogy bla bla a védenceinek a zenéi és így tovább.
Nem vagyok rá büszke, de vállaltam a felelősséget.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#45) ƵøŁĭ válasza Rolly Dy07 (#44) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Biztos vagy benne ,hogy nem átverés volt az egész ?

Videókat nézegetve a kerekek eltűnnek a járműről ,azért ez nem semmi . ;]

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#46) fatal` válasza Motion_Blur (#42) üzenetére


fatal`
titán

"EU-n belüli országban nem kell rá fizetni az ÁFA-t."

Tévedés, január elseje óta kell (Google Playen is változtak az árak, külön értesített is róla a Google). Más kérdés, hogy g2a-n sztem senki nem fogja bekattintani hogy adót akar fizetni.

(#47) Steve1207 válasza ƵøŁĭ (#45) üzenetére


Steve1207
veterán

Taylor néni manapság mindenre képes sajnos :( Viszont nekem is gyanús kicsit, bár szerintem a zene részen pár előadó, szerző tényleg rámegy jobban.

i5 + Intel HD4000 teszt, csak hogy az IGP-s kíváncsiskodóknak is legyen infó: totál minimumon, 800x600, 20fps átlag. A 2014 megy a notin is 25-30 fps körül, 1600x900-on, mediumon. No majd a nagy gépen pár hét múlva! ;]

.

(#48) bucketb0b válasza Rolly Dy07 (#44) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát ez így eléggé érdekes első ránézésre nekem. Viszont ha ennyire nem számít a pénz miért nem steamen veszed meg miért különböző cd kulcsos oldalakról? :F

(#49) Rolly Dy07 válasza bucketb0b (#48) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Ha van az nem azt jelenti, hogy nem keresem a legkedvezőbb árat. Azért annyira nem pocsékolnám.
Amúgy is minél több van annál inkább figyel az ember.

Ezt meg amúgy is a kötelező havi zsebpénzemből veszem.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#50) Rolly Dy07 válasza ƵøŁĭ (#45) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Sajnos nem volt átverés. :((( És ha még hezitálok , további ügyvédi költségek stb. 3500-ig!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2015
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.