Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Sziasztok!

Történet a következő. Ismerős havernak van gépe. A kérdéses elemeket sorolom fel. Abit KX7-333, Codegen 350W. Namost, héten egy hangos csattanás kíséretében megdöglött a táp. Boltba vissza, tényleg rossz. Kérdezte tőlem, hogy milyen tápot vegyen. A Coolink 350W-os cuccát ajánlottam. Meg is vette a Codegen borzadály helyett. Összepakolja a gépét, s meg sem nyikkan. Alaplapon a kondenzátorok rendben, szétszedte, összerakta megint, még mindíg semmi. Kérdés az, hogy az alaplapot is magával vitte a hullámsírba a táp? Mit nézzünk meg rajta? Próbáljuk meg a 420W Chieftec-emmel? Holnap megyek hozzá, de kéne vmi támpont, hogy mit nézzünk, mert elég messze lakunk egymástól, és nem tudok hazarohangálni plussz cuccokért, viszont nem nagyon tudom, hogy a kedvenc csavarhúzómon kívül mi a fenét vigyek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Avicularia


Avicularia
veterán

Többi alkatrészt néztétek?
Lehet nem csak az alaplap döglött meg ,hanem rossz esetben akár minden

(#3) Peat;) válasza anulu (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

Codegen tápok sűrűn halnak (3 ismerősnek is) de eddig még nem láttam hogy valamit magával vitt volna. Ez csak bíztatás, na persze ha hamisítvány ott már baj lehet. Próbáljátok ki a ramokat más gépben, a táp azt el szokta vinni, és gyorsabban kiderül mint ha az alaplapot nézegetnétek.

(#4) Alvin_ti4200 válasza anulu (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem vigyél egy alaplapot.

(#5) anulu válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


anulu
félisten

Az a baj, hogy csak az NF7-em tudnám vinni, az meg atombiztosan van berakva a gépembe...

Nincs vkinek egy használaton kívüli lapja 1 napra Pesten???????

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.