Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Codegen 8011 szellőzése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pyrannha


pyrannha
senior tag

See-Yaa!

Azt szeretném megtudni, hogy egy Codegen 8011 házba kell-e előre is tenni házventit? Vagy elég ami gyáriag benne van? (1 hátul és 1 a tetjén) Csak azért, mert ebben a házban nincs erre lehetőség csak modolással, és mielőtt nekikezdenék, gondoltam kikérem a véleményeteket!
Szal' elég az amit a Codegen kialakított, vagy tegyek-e be előre is?
Ezt a gyári megoldást furcsállottam is, hogy elég neki az, ha csak kiviszi a meleglevegőt a házból, és nem kell neki a friss?

A választ előre is köszi!

PSN ID: VDFPO

(#2) pyrannha


pyrannha
senior tag

Valaki?
Egyáltalán van valakinek ilyen háza? :F

PSN ID: VDFPO

(#3) m4ck11


m4ck11
tag

Nekem is ilyen házam van csak azzal a külömbségel hogy oldalt is van két hütö a plexi alat. Amugy szerintem nem árt elöre is egy. :))

Dont hate the player, hate the game.

(#4) WuDu


WuDu
tag

Nekem is ilyen van, én beraktam előre ferdén egyet, ugyanis van egy rés a ház alján, ahol beszivja a levegőt...

(#5) luigi11 válasza pyrannha (#1) üzenetére


luigi11
csendes tag

szerintem nem kell, egyébként nincs is hova, az oldallapi perforáción megy be elég levegő. Tegyél oda egy A4-es lapot, nekem odaszippantja rendesen a légáramlat. Egyébként nyilván, ha a meleget kiviszi a felső ventillátor, akkor annak a helyébe menni fog be levegő kívülről.

luigi11

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Codegen 8011 szellőzése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.