Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Codegen 7002 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

Kinek van ilyen típusú háza? Szeretnék hallani róla véleményeket, hogy tudjam, megéri-e iylet venni? Szóval kinek milyen tapasztalata van vele?
Mennyi ventit és hova lehet belerakni?

(#2) emvy válasza Ahhoj (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem pont ez van.

Olcsó volt, szétbuheráltam a tápját, a vincsesztertartó az elég szar, a többi nagyon rendes az árához képest.

Reeengeteg hely:)

while (!sleep) sheep++;

(#3) emvy válasza Ahhoj (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Túl sok venti nem megy bele, csak 2, mint a normál házakba. Az oldallapja nem az a szüttyögős, mint a mostani szar midi codegeneknek, van talpa is, rászerelhető. A táp kibírt már 2 rövidzárat, és most 6V-on megy, egész rendesen. 5 nagyhelyes, 3 vinyóhely van benne, de az már sok bele, mert akkor szorosan vannak. Egyébként szép. Nem igazán hajlamos a berezgésre, bár jobban, mint egy Feel IV. Körbejártam pestet nagytorony ház (olcsó) miatt, és ez lett a nyerő, külsőleg is nagyon szép szerintem, egy nagytorony legyen egyszerű és ne csicsás.

while (!sleep) sheep++;

(#4) bundee_rk


bundee_rk
csendes tag

Nekem is ilyen van és a szellőzésétől eltekintve egész elfogadható lenne. De sajnos a 8cm-es ventihelyek olyan helyen vannak, ahol semmi jelentőségük nincs, a proci mellé hátul nem lehet rakni semmit, az a nagy gáz. Itt a koleszszobában kettőnknek is ilyen van és nagyon úgy néz ki fúrni-faragni fogunk, csak azt nem tudom még, hogy mit és hova.... Ha esetleg valakinek lenne némi ötlete, az jó lenne.

(#5) emvy válasza bundee_rk (#4) üzenetére


emvy
nagyúr

Fúrj a proci fölé lyukat a ventinek, nekem bejött.

while (!sleep) sheep++;

(#6) Richard


Richard
őstag

HI!

Nekem is ilyen házam van! Hatalmas benne a hely, de a vinyótartó olyan vékony lemezből van, hogy beremeg az egész, ha kicsit tölt a vincseszter:) Amugy elég korrekt ház! A szellőzést orvosoltam egy 8cm-es ventivel az oldallapra :)

(#7) klumbik


klumbik
tag

8011? Valaki?

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#8) bundee_rk


bundee_rk
csendes tag

Én is valami olyasmire gondoltam, hogy a proci fölé kéne egy 8cm-es ventit az oldallapba beépíteni. Te teljesen kivágtad vagy csak szitaszerűen fúrtál bele lyukakat?

Végülis arra gondoltam, hogy tesztelésképpen először megcsinálom ezt valamilyen vastagabb papírdoboz lapjával és kipróbálom, milyen lenne...:)

(#9) Richard válasza emvy (#5) üzenetére


Richard
őstag

OFF

Emvy leküldted a lapot?:)

ON

(#10) Richard válasza bundee_rk (#8) üzenetére


Richard
őstag

Nekem bejöt a 8cm-es venti a proc fölé:)

(#11) bundee_rk


bundee_rk
csendes tag

8cm ventit milyet érdemes venni? Mert ugye általában vannak ezek a snassz noname 1000ft-osak, másról nem si tudok nagyon...

(#12) Richard válasza bundee_rk (#11) üzenetére


Richard
őstag

Az bőven jo lesz:) Nekem olyan megy benne 5V-ról több mint fél éve. Hangja az nincs sok:)

(#13) emvy válasza Richard (#9) üzenetére


emvy
nagyúr

Holnap megy.Ma nem jutottam le a postáig.

while (!sleep) sheep++;

(#14) neduddki válasza Ahhoj (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Van egy a kisszobaban! erdekel a dolog? 5 honapot ment, atomjaira szedve, minden megvan hozza, virnyohutes rafurva, ennyi, felreteves oka black dragon

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15) Richard válasza emvy (#13) üzenetére


Richard
őstag

Ok!

(#16) Mordar


Mordar
csendes tag

Hali! Én tudnám ajjánlani

(#17) Mordar


Mordar
csendes tag

...Bakker, félre nyultam. :) +USB&hang kivezetések. És alig van hangja... Ezenkivül elég tágas és extra hütés nélkül 38fokos benne a 850-es TB. Tudom ajánlani minden kedves versenyzőnek. :D

(#18) klepto


klepto
addikt

Nem tud valaki erről egy képet belinkelni? És nem tudtok olyan netcímet, ahol házakat lehet nézegetni képről?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#19) LukE válasza klepto (#18) üzenetére


LukE
veterán

mondjuk elég gyatra kép, de csak ezt dobta ki a képkereső.
Ha codegen érdekel, akkor [L]http://codegengroup.com/[/L]
ha más is, akkor néz körül station, meg depo, meg e-connect, meg overclock.hu környékén.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#20) Dragon válasza Richard (#6) üzenetére


Dragon
tag

En is igy lennek. Nekem 2 venti dolgozik felul meg hatul. Minden ok benne kiveve ugye azt a vincseszter tartot....

(#21) vlaci79 válasza klumbik (#7) üzenetére


vlaci79
senior tag

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=8851[/L]

(#22) bundee_rk válasza Dragon (#20) üzenetére


bundee_rk
csendes tag

Érdekelne ez a megoldás. Pontosan hogy is van? A tetejét vágtad ki 2 ventinek meg a hátulját? Mert az enyémben alapbol pl csak lent elöl és fent hátul van egy-egy ventihely, ahol szinte semmi hasznuk.

Én egyébként úgy képzeltem el, hogy vágatok egy ventihelyet az oldallapon kb a proci fölé és talán még egy másikat a kártyák fölé. Erről kinek mi a véleménye?

(#23) bundee_rk válasza Richard (#6) üzenetére


bundee_rk
csendes tag

Az oldallapon a venti kintről befelé vagy bentről kifelé fújja a levegőt? Melyik lenne a jobb?

(#24) Obi-1


Obi-1
őstag

Nekem Codegen 8012-esem van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A honlapjukon ez mini server kategória, 5 nagy 1 kicsi hellyel. Régi, húsz centi körüli CD is belemegy egy 26,5 centi széles alaplap mellé.

Vincsitartó? Gondolom ugyanaz, mint a tiétek, nekem okés. A kézzel oldható csavart, és a proci feletti hütőt csipázom benne a legjobban, 40 fölött nem volt a procim, bár nem is izzasztottam még komolyabban.

Only a Sith deals in absolutes.

(#25) róland


róland
veterán

A Codegen 6030(L)-G2 házról kinek van infója?

A valamit valamiért áldozata vagyok: jó alaplap, jó proci, stb. oszt a házra már nem marad pénzem. Segítsetek plííz! :))

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#26) neduddki válasza róland (#25) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A codegen 6xxx-es sorozata egeszen szep joszagok, a fo kulonbseg, hogy hol az L betu! Ez hosszab hazat jelent kenyelmesebben elfersz! Amugy az elolap kivetelevel nem sok az elteres a 6xxx-nel! legalabbis neg nem tunt fel! Nem egy rossz sorozat, ha erre marad pized akkor en javallom a megvetelet! A tap ujjabanm egesz elviselheto /nehezebb lett:-)))/ a haz eg vagdossa a kezet, de ha nincs ra ingerenciad, hogy naponta szetszed akkor csak egyszer vagdos!/osszerakasnal/:-))) Ha kesobb lesz pized akkor pedig le tud csereni a tapot egy izmosabbra!
Ja! Erru gyun eszembe! Lattatok mar a chieftec 420-asanak az arat! Egesz barati!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27) bundee_rk


bundee_rk
csendes tag

Hello Arcok!

Véghezvittem végre ezt az oldallap lyukasztást a Codegen 7002-mön és hát mondhatni csodákra képes. Szobatársam konfigjára is rátettük, neki még többet segített rajta ( alap 52C -> 46C, játék max60C-> max 51-52C). Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek! És még nem is lett olyan ronda:).

bundee

(#28) _George


_George
senior tag

Én is ilyennel szemezgetek a billentyűm alatt, erős 4est neki! Most nyárra m,ajd tervezek egy átalakítást, (festés->metál ezüstszürke, vinyotarto-csere, Ablakvágás, UV.) Majd ha kész lesz, irok rola, meg kép is lesz. Egyébként a 7750 HUF-t bőőőőőőőőőőőőven megérte

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#29) _George


_George
senior tag

valamennyire már elkészültem vele...
[L]http://kep.tar.hu/sz_george/midsize/pic2847973.jpg[/L]
[L]http://kep.tar.hu/sz_george/midsize/pic3040955.jpg[/L]
:)
de még nincs kész, épp az oldallap kivágásank mintáján gondolkodom

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#30) Apika válasza _George (#29) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Klassz lett! (Nekem is ilyen házam van, de nem mertem idáig nekiesni...)

(#31) V_Zoli


V_Zoli
tag

Hmmmmmmmmmmm. :))

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#32) _George válasza Apika (#30) üzenetére


_George
senior tag

a hátsó ''plusz'' venti alá pont elfér még egy, ez frankón szívná le a videókártyáról a ventit, holnap hazaviszem a gépet, sztem jövő héten azt is megoldom, meg a táp feletti ''ventirácsot'' is ki akarom cserélni...
de majd erről is írok...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#33) _George


_George
senior tag

ill. a levegőt, sorry :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#34) Apika válasza _George (#32) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Köszi! Figyelni foglak! :P

(#35) _George válasza Apika (#34) üzenetére


_George
senior tag

kösz! azonnal írok és fényképezek amint lesz valami...
:)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#36) Starsky72


Starsky72
addikt

Hi!
Van egy ilyen eladó házam. Akit esetleg érdekel, szóljon nyugodtan. Táp is van benne.:D

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#37) _George válasza Starsky72 (#36) üzenetére


_George
senior tag

nekem is van sok ilyen.. :) azokban is van táp és 10ért adom őket, ja é 1 év gari is van rájuk :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#38) Starsky72 válasza _George (#37) üzenetére


Starsky72
addikt

Ja én meg 5kért adom:D és csak 1 van:P

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#39) _George válasza Starsky72 (#38) üzenetére


_George
senior tag

aha, de mennyi idős, és milyen táppal?

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#40) Starsky72 válasza _George (#39) üzenetére


Starsky72
addikt

nem tom pontosan, olyan másfél év és 300as táp.:P

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#41) peterqe


peterqe
aktív tag

Nekem is ilyen házam van, már régóta. Szétmoddoltam, de így baromi jó! Majd beteszik egy-két nap múlva képet, akkor lesz kész az átalakítás. A szellőzése alapból elég gyengus, de ha okosan átalakítod (igen: vágni-fúrni kell az oldalát), akkor FRANKÓ nagyon. Nekem P4 1,6@2,9 max 45 fokig megy fel. Kép jön holnapután!

- Ez a világ a létező világok legjobbika -

(#42) _George


_George
senior tag

[L]http://www.TAR.HU/SZ_GEORGE[/L]

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#43) _George


_George
senior tag

[L]http://www.tar.hu/sz_george[/L]

franc a caps lockba.... :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Codegen 7002 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.