Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Code Vein

Hozzászólások

(#101) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#100) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ng+on csináld mert úgy gyorsabb. Ranyomsz hogy same diffi és atcsapsz a játékon.
Mi Shepardal kicsivel tőbb mint 2óra alatt bedaráltuk az utolsó menetet onnantól hogy belépett az anor londos helyre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#102) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#101) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az igen. :D
Szóval lehet választani a nehézséget. Szuper. Neki is állok.

(#103) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#102) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazából azt lehet hogy nehezedjen e vagy sem.
De ha platizol szerintem ne szivasd magad a nehezítéssel.
Viszont most határozd el.magad hogy nekimédz mert a 400coop az kőkemeny gind.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#104) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#103) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem is terveztem a nehézséget emelni. Előbb-utóbb meglesz a 400 coop is. :D
Megnéztem hogy mi kell az endingekhez. Az nem vészes. Plussz úgy meglesznek a hiányzó blood code-ok is. Talán 2-3 kell még.
A coop része meg...majd kérdezek úgyis. :)

(#105) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#104) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd válaszolok akkor. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#106) Deck


Deck
titán

Mégis csatlakozni fogok majd, adtam 1 esélyt megint a demo-nak és most bejött. :C
Tuti lesz majd pár kérdésem. Szóval velem együtt vagyunk 3-an a topikba.. Pont mint a Darksiders 3 vagy a Remnant topikja esetén.. ;]

PS5

(#107) BOBAKILL válasza Deck (#106) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jó a CV nagyon. Én már a platina felé haladok PS-en.
Npc pajtás nélkül menj majd, úgy élvezetesebb. Mondjuk én 2 boss kivételével az összest soloban öltem meg. Kvelstadt lenyomta mindet soloban.
Nem könnyű és nagyon büntet a játék. De sokféle buildet össze lehet hozni, összetett ez része. Nekem a történet is nagyon tetszett, a karakterek is jók.
Csapassad. Majd írd meg hogy tetszik.

(#108) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Én is megpörgettem (platina), igaz nem beast modeban, mint ti. Kevés volt az időm és nem akartam 2 játékot egyszerre nyomni (death stranding meg ez.) Ha bármi kérdés van azt lehet nyugodtan, ja és a co-op troiphy a leghosszabb. de egy hosszú d.u. alatt le lehet farmolni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#109) Kvelstadt válasza Deck (#106) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Teljesen más a rendszer ami jót tesz neki. Újít meg működik is.
Itt nem statokra adsz hanem code-ot cserélsz és shhoz öltözöl fegyverkezel skillezel.
Ráadásul így reset nélkül lehet több builded.
Nekem egy közepes halberdes volt de a végen csináltam mellé egy heavyt is.

Na a remnant az tényleg réteg.
Pedig azt hittem a lövöldözés miatt nagyobb tábora lesz.
De az tuti hofy nálam az év keglepetése címet már elvitte.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110) Deck


Deck
titán

Köszi a tippeket srácok! :R

Hogy tudom kikapcsolni majd, hogy kövessen az npc? Idegesít.. Nem hagy békén.. :((( ;]

PS5

(#111) BOBAKILL válasza Deck (#110) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A "bonfire"-nél tudod. ;)

(#112) Deck válasza BOBAKILL (#111) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Nálam az akkor a "shrine". ;]

PS5

(#113) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#111) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az már ng+ba van nem?
Mert alapból a shrineba kell beszélni vele es mondani hogy stop partnering.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#114) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#113) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem ng+. Ott is lehet meg a bonfirenel is. 2 opció van.

(#115) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#114) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor itt mondom hogy platinaztam a játékot es még két embernek segítettem sokat, de ezt nem tudtam. :B

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116) Deck válasza Kvelstadt (#115) üzenetére


Deck
titán

Szép munka! :C

PS5

(#117) Kvelstadt válasza Deck (#116) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyszer leadtam a segítőt és kb többet soha nem vokt segítőm. Szóval nem is figyeltem a továbbiakban ilyrn opciókat.
Azt is ng+3ba vettem észre hogy már a bonfirebe is ki tudom választani ki jöjjön velem de azt is azért mert addig nem volt az az opció ott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#118) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#115) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Na végre! Mi tartott ilyern sokáig? ;] :DDD
Amúgy gratula! :C
Most megtetszett amúgy az új Star Wars, lehet rárepülök majd arra is.
Csak fejezzem be az utolsó endinget, a coopos része ráér szép lassan.

(#119) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#118) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A platinára írod? Mert az nem most lett meg. Az megvolt olyan hó vége körül. 8. óta death dtrandinget játszok, a kettő között meg letoltam a last of us-t.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#120) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#119) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ja, akkor nem szóltam. :D Azt hittem csak Ádámnak volt meg eddig.
Már megint sok játék van amivel játszani szeretnék és annyi időm meg nincs. :D
Death stranding, star wars...surge 2. stb

(#121) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#120) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ádámnak már jóval azután segítettem hogy nekem meglett de egész pontosan itt van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#122) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Jövőre jönnek a DLC-k: [link]

(#123) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#122) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azokat először lássam és csak aztán fizetek.
Ha az lesz a nehezség mint a guilded vagy a dupla boss akkor kösz nem. Na nem azért mert jaj, hanem mert kihívás érdekel nem szopatás.
Attól hogy megcsináltuk ezeket a bossokat még nem voltak se jók se kihívás hanemm csak olcsó szopatás.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#124) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#123) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A dupla bosson túltettem magam. A gildeden is. De Mido onehit hülyeségén nem. Továbbá a Skull King folyamatos stagger csapásai és a terem túlvégébe elérő buffolt csapásai is szopatások voltak. A végén nem is bírtam idegileg sajnos, kellett az npc. Mondjuk úgy se volt könnyű annyira azért. Már megbántam azóta, de ez van. :DDD
A játék eleji Executionert mikor kitanultam akkor már sikerült és nem szopatott halálra. Az egy jó boss. A "jó ending" bossa a végén meg egy vicc. A CV Midirje akart lenni de nem úgy sikerült.
Amúgy a szopatós bossokat kivéve az eddigi legjobb DS utánzat amiben azért van egyediség is bőven. Hiába tetszik a Surge 2 is például, valahogy ebben több a "lélek". A story különösen tetszett, ahogy összerakod emlékekből. A karakter mozgás lehetett volna ds3 szintű, így olyan ds2-esen szögletes kicsit.

Az új Star Warst próbáltad már? Állítólag vannak benne DS elemek is és magasabb nehézségi szinten tényleg nehéz. Én tervezem hogy beruházok rá.

(#125) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#124) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én hamar elfogadtam hogy a onehit az alap dolog bossoknál. Tökmindegy mi volt rajtam és hova fejlődtem, minden bossnak volt olyan támadása ami egyből megölt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#126) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Mark of honor offline farmolásra találtam egy módszert ami beválhat. Ti próbáltátok már?
Hermes code-ból van egy Greed nevű passzív képesség ami növeli az item droppot elvileg.
Még nem tartok ott ebben a végigjátszásomban ahol farmolni kellene (accumulator ruins) de ki akarom próbálni.

(#127) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#126) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ismerem. De a coop gyorsabb.
Legelső depc, ha van aki boostol azaz csatalakozik fixen akkor nincs 2perc a 3bossharc akkor se ha egyedül vagy és az fixen 3 coin.
Én is próbáltam ott a Gilded előtti részen farmolni de meg ezzel a buff skillel se volt túl termékeny szóval inkább mentem depcbe.

Szóval küzdj csak de majd látod hogy ennek ez a módja és nincs trükk, végig kell járni. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#127) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sejtettem hogy nem olyan egyszerű a történet. :D
Láttam videót h ha elindul a coop akkor beszaladsz a bosshoz akár a coop partner nélkül is és levered a bosst. Elvileg így is kapnék 1 mark of honort.

(#129) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#128) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Konkrétan ez a módja. Neked csak az érdeked hogy legyen bent player, de nem kell mennie veled. Itt használtam a wolfking kardot meg io-t partnernek és így én egyet vertem mindenkire meg io rálőtt és jól lehetett haladni. Gyakorlatilag a egy run idejének a felét az töltés teszi ki amíg visszamész basere és megint lemész.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#130) melega


melega
őstag

Srácok elakadtam a játékba, ott tartok hogy Frozen seabed bonfire, és nem tudom mit kéne csinálni hogy továbblépjek, néztem végigjátszásokat, de nem egyértelmű nekem. Leöltem a bosst és a fába kéne vért csepegtetni, de nem tudok.
Ezt amúgy ncoreből töltöttem le, a bossfightok nehezek, de random segítséggel a többi része nem az.

(#131) melega


melega
őstag

Végigvittem a játékot amitszeptemberben töltöttem le Code Vein, de a rossz befejezést kaptam meg. Valaki felvilágosítana hogy mi kell a jó befejezéshez?
Jó nehéz volt, de ötletes.

Privatba is lehet, vagy spoilerbe.

(#132) melega


melega
őstag

Ja és a legtöbb terület 80-100%-ban kész volt minden álmot bejártam amit engedett, nem értem mért akkor a legszarabb befejezést kaptam.

Amúgy mindenki akit meg lehett menteni porrá vált, nem értem mért?

(#133) BOBAKILL válasza melega (#132) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Valszeg nem szereztél meg elég vestige-t és memorykat a pályákon a successoroknak.

(#134) melega válasza BOBAKILL (#133) üzenetére


melega
őstag

Értem.

(#135) AuraSync


AuraSync
őstag

Egyszer próbálok meg végigvinni egy szoulszlájk játékot akkor sem tudom mert bebugolt a game vagy én nem tudom mi van vele... :W (Xbox Series X)

Megcsináltam már minden létező dolgot minden pálya 100% és még sem tudom azt a ro..dt létrát lehúzni a szobornál mert nem jelenik meg az aktiváló a szobron...


Azt írják külföldi fórumokon, hogy a Dried-up Trenches pályán le kell győzni a boss-t aztán visszamenni a bázisra aztán meg vissza ide a szoborhoz és már mehetsz is.
Hát én legyőztem azt a boss-t amint látjátok és még mindig nem tudom aktiválni a létrát. :W

Nevetséges egyszerűen komolyan.... anno a Bloodborne-be akadtam el hasonlóan pár óra próbálkozás után delete lett a vége a játéknak.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#136) AuraSync válasza AuraSync (#135) üzenetére


AuraSync
őstag

Azóta rájöttem hogyan kell tovább menni, de a karakter bebugzódott a bázison nem tudtam tovább mozogni vele és utoljára a Howling Pit-es boss előtt volt mentés.
Szal hála a nyomorult mentési rendszernek (ami érdekes módon hirtelen nem volt automata pedig a game ki is írja hogy automentés van) több mint 1 órát kellett volna újra játszanom, hát kösz nem a játékot letöröltem.
Kár is volt elkezdenem mindegyik szoulszlájk játék egy nagy bug kupac f.s semmirevaló időpazarló bukfenc szimulátor.
1 napot elpazaroltam erre a játékra ezt az időt már soha nem fogom visszakapni. :W

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Code Vein
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.