Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  CoD2 szerverconfig tanácsok topikja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Ezt a topikot azért nyitom, hogy minden szerverbérlő útbaigazítást kapjon ebben a "spesziális" témában:)

Saját kérdésemmel indítanám, tehát:

Körülbelül 1 hónapja bérlünk egy 18 slotos szervert ami pub és war szerverként is szolgál. Nagyrészt mindent sikerült beállítanom, egy dolog azonban kifogott rajtam. Pam mod fut a szerveren ami SD-ben csak 2x10, összesen 20 kört enged játszani, majd restartolja a mapot. Átírtam a roundlimitet, a scorelimitet cfg-ben, konzolban és szerverkezeleő programmal is, de nem hajlandó megadni magát, pam nélkül sikerül a 2x25 kör, de a pam nem reagál rá. Másik dolog, hogy amint írtam ez egy war szerver is, ha CB modra állítom teljesen jól működik, de ha visszaállítom pubra, az összes addigi pub beállításom elveszik, mint teamkill, balance, sniper és shotgun mennyiség stb. Ezeket a problémákat nem tudom sajnos megoldani. Igen, miért nem veszem ki a pam mod-ot? Azért mert pam alatt sokkal letisztultabb a kép, nincs pályafüst, háttérhangok stb.

köszi a segítséget előre is

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#2) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

up :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

up :(

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#4) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Down! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#5) kovacsroli válasza (Darkwood) (#4) üzenetére


kovacsroli
senior tag

fcky:) de legalább hozzászóltál:( :C

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#6) (Darkwood) válasza kovacsroli (#5) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Van kiemelt topic-ja, azért szóltam hozzá a topic-odhoz! ;]

[És a kiemelt topic]!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) Ice!?


Ice!?
őstag

Esetleg cod2 topicban is kérdezősködhetsz. Én nem nagyon vagyok ott a szeren konfigolás téren. :B

(#8) (Darkwood) válasza Ice!? (#7) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Aaarrrgggg... ezt akartam én is linkelni csak közben megzavartak és belinkeltem ezt a topic-ot! :W :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#9) Ice!? válasza (Darkwood) (#8) üzenetére


Ice!?
őstag

Semmigáz, nyugodtan linkeld be te is, mintha még senki nem tette volna meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Thrawn


Thrawn
félisten

Elfér a kiemelt topikban, ezt zárom.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  CoD2 szerverconfig tanácsok topikja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.