Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xelo


Xelo
addikt

hii! ennek a folytatása:
[link]
nagyon elkapott a retró hangulat és megismételhetnénk azokat a meccseket amiket anno lejátszottunk, csak a CoD2vel... A server készen áll, beinditva, de most kifogom kapcsolni, szóljatok ha összegyültünk egy páran és belövöm.... bár ha siettek akkor még mehet a buli...
én CoD2ben a FEAR69nevet viselem, de most megkérnék mindenkit hogy igy irja be a nevét: [PH!]*ph!snicneved. nekem pl [PH!]*XeLo.... vagy ilyesmi.. adatai a servernek:
Server name: PH! Newbies
IP Adress: 192.168.1.4:28960
Pass: prohardver
Type: Search and destroy

most vmiért kilépett, még nincs kikisérletezve, de... szerintem majd tudunk játzani.. a laggolást is majd meglátjuk mekkora, remélem jól fog menni..... valami olyt ir ki hogy hitching varnin vagy mi a szösz.. az mi?
jahh és kérem nem záratni mert van egy CoD2topic már, régen se lett zárva az elődje.... szóval CoD2re fel!

(#2) Xelo válasza Xelo (#1) üzenetére


Xelo
addikt

amikor még KonfigÚr voltam, vagyis aztán Bálintosz, akkor is sok jó meccset toltunk, remélem most is igy lesz és nem jön be az a laggolás megint.. igaz már jobb netem van, a Cod2nek meg jól van megirva a mutliya, de meglátjuk

(#3) Rover623 válasza Xelo (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Bizti lyó leszen az a fránya IP cím...?
Naon internal-nak tűnik...;)

primus inter pares

(#4) Xelo válasza Rover623 (#3) üzenetére


Xelo
addikt

háát megcsináltam az servert aztán belementem a Cod2őbe frissitettem a listát, ott volt a PH! Newbies és rámentem a server infóra.. onnan szedtem ki:D

(#5) Korcsii válasza Xelo (#1) üzenetére


Korcsii
őstag

Már csak a COD2-t kellene megszerezni :) és jönnék. Hétfőre talán meglesz :))

(#6) Xelo válasza Korcsii (#5) üzenetére


Xelo
addikt

ooooooookeY! de hé hétfő van.. nem?? vagy köv hétfő? az gáz mert akkor már folyt. a suli nekem... persze attol még néha tok csinálni servert de nem ugy mint most szünetben tudnék...

(#7) sharpapa válasza Korcsii (#5) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ugyanigy állok, holnap estére talán aktuális lessz.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#8) Xelo válasza sharpapa (#7) üzenetére


Xelo
addikt

gyüljetek gyüljetek. a játék spje nem egy nagy durranás, de mpben követi az elődjét, legalábbis szerintem.. mostanában nagyon sok mp FPSt kipróbáltam de ez fogott meg legjobban...

(#9) Protezis válasza Xelo (#1) üzenetére


Protezis
őstag

Egy javaslat: routerben továbbítsd a 28960-as portot a 192.168.1.4-re, regisztrálj egy dyndns szolgáltatónál, folyamatosan frissítsd a dns-t.
Így a szerver címe: dydnscím:28960
Mivel így a büdös életbe nem fognak belépni hozzád ;)

(#10) Xelo válasza Protezis (#9) üzenetére


Xelo
addikt

mond hogy csináljam és követem:D

(#11) Xelo


Xelo
addikt

megcsináltam... ird be a All seeing eyeban hogy ip xelo.myip.hu, vagyis ird hogy new server és ird be a alá van egy kis négyzet ahova azt kell irni hogy 28960.. nahh és tucc csatizni:D pass prohardver, server neve: PH! Newbies

(#12) Xelo


Xelo
addikt

anybody who coming?? a server nyitva van...

(#13) Loha válasza Xelo (#12) üzenetére


Loha
veterán

Majd ha meglesz a COD2 akkor megyek, meg gondolom mennek többen is... :U

(#14) petyus11


petyus11
tag

Ha minden jól megy és Isten is úgy akarja holnapra meglesz és jövök! :C

Élet ünnepnapok nélkül: hosszú út vendégfogadók nélkül.

(#15) Xelo


Xelo
addikt

nahhh ugy látom még hamar nyitottam meg a totyikot, kevés embernek van meg a CoD2... siessetek a megszerzéssel.. asszem bezárom a servert mára... vagyis mostanra...

(#16) Korcsii válasza Xelo (#6) üzenetére


Korcsii
őstag

Megpróbálom minél előbb beszerezni. Köv. héthőre gondoltam, de akkor már nekem is suli van.

(#17) Troy. válasza Xelo (#15) üzenetére


Troy.
addikt

majd én is jövök. [kép]

.

(#18) Xelo


Xelo
addikt

Loretto is jönni fog ham inden igaz. :R szerk: kikell irnom az összes pálya nevét, mert a consolból kell beállitgatni hogy milegyen a kövp álya meg ilyesmi és még fejből nem tom...

[Szerkesztve]

(#19) Xelo


Xelo
addikt

gyerteeek én beléptem és megy:D

(#20) Xelo


Xelo
addikt

egyedül gyüjtöm a pontokat az amcsiknak:D hát igy naon izgi...

(#21) Xelo válasza Xelo (#20) üzenetére


Xelo
addikt

kikötés: füstgránátot ritkán használjatok mert szvsz laggolni fog....

(#22) m4n0k4 válasza Xelo (#21) üzenetére


m4n0k4
csendes tag

Szia!

Érdekelne az ipod felvettelek msn-en légyszíves engedélyezz.

Dikk mááá

(#23) corlagon válasza Xelo (#21) üzenetére


corlagon
senior tag

Ha nyitva lesz, én is benézek valamikor...

(#24) joe69 válasza corlagon (#23) üzenetére


joe69
senior tag

en is most probalkoztam, sikertelenul

(#25) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Hali!

Nah, meg van a game, csak az a baj, hogy még nem tok játszani, mert az itthoni gépen nem megy... :O De majd holnap az albiban már tolni fogom ezerrel, úgyhogy ha holnap este olyan 11 körül menni fog a szerver, szívesen csatlakozom, és jácchatunk. Áhh, legyen már holnap este. :D
Addig is csáó mindenki!

Üdv:

(#26) gery03


gery03
senior tag

Hú amint megjavul a netem énis menni fogok :) Bár még nem is próbáltam neten a cod2-t, csak single-be toltam végig, remélem műxik.

(#27) corlagon válasza Xelo (#21) üzenetére


corlagon
senior tag

Xelo kartárs, tömeges igényt látok, kérem cselekedjen :)

(#28) Loretto válasza corlagon (#27) üzenetére


Loretto
veterán

Dolgozik rajta.

Soirée...

(#29) corlagon válasza Loretto (#28) üzenetére


corlagon
senior tag

Hurrá!

(#30) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

hát nemvágom milyen sávszéled van, de szvsz nemfog sok embert bírni.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#31) Korcsii


Korcsii
őstag

Most néztem hogy nem csak 3 nap múlva fog megjelenni nálunk? [link]

(#32) Xelo


Xelo
addikt

sziasztok ki van jelen?? dolgozok az ügyen most nem tudom hogy jó e, aki jelen van és tudná velem tesztelni a servert vegyen már fel MSNre: xelo@vipmail.hu! köszönöm! (a netem meg... az ASE amikor tesztelte végül ezt irta ki:
Upstream Bandwith: 11521754
Downstream Bandwith: 14677472
290-300al töltök le, fel nemtom emrtn emnaon szoktam:D

(#33) corlagon válasza Xelo (#32) üzenetére


corlagon
senior tag

Sebességet pl. ezzel érdemesebb mérni: [link], vagy valamelyik magyarral, pl. tréonlájnnak is van.

Fogalmam sincs, mennyi kell a gámához...

(#34) Xelo válasza corlagon (#33) üzenetére


Xelo
addikt

amit mutattál az nagyon kaki, én 300al töltök, ez meg belőtte 180nak azért emrt nem lehet ettlő többel szedni.. hát lol..

(#35) corlagon válasza Xelo (#34) üzenetére


corlagon
senior tag

Hát most ahogy nézem, elég béna, nekem 370/60-at mért, közben 570-580 körül van a vége. Kicsi a tesztfájl amit leszed.

(#36) Xelo válasza corlagon (#35) üzenetére


Xelo
addikt

ha megnyitnám a servert tudnál jönni?

(#37) XanD3R


XanD3R
aktív tag

IP?

(#38) Xelo válasza XanD3R (#37) üzenetére


Xelo
addikt

nahh most talán... ip: xelo.myip.hu:28960, server neve PH! [HuN], pass nemkell....

(#39) corlagon válasza Xelo (#38) üzenetére


corlagon
senior tag

192.168.1.4 az IP, az nem lesz jó...

(#40) Hikvision


Hikvision
senior tag

Esetleg ma egy hentelést? :))

20 éve a PH-n.

(#41) Jojo4


Jojo4
tag

Nekem ma lesz meg a game! :C

(#42) I_Am válasza corlagon (#39) üzenetére


I_Am
veterán

Localhost. :D

Lanon menne, de ahoz sokat kell majd utaznotok. :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#43) Xelo válasza corlagon (#39) üzenetére


Xelo
addikt

jaja.. routerem van és az a xarügy hogyha beirom az eredeti IPm, vagyis amit a chellotol kapok, az belemegy a routerbe, ami kiosztja az én gépemnek ezt a 1.4et.... namost hiába csinálok servert, és utána csatizni akarok a 80.98.167.18-ra, ami a chellos IP, nem engedi. Persze megnyitottam már a 28960as portot, vagyis 28960-28970ig a biztonság kedvéért.... de nem megy... mert hiába irom be hogy 80.98.167.18:28960ami a cime lenne nem oké... látam te mestere vagy az ilyesmiknek, van MSned? hatudnál segiteni jó lenne ha felvennél... meg ezt a dydnst sem annyira vágom mitn kellene...

(#44) Xelo


Xelo
addikt

nah már 3an segiteneken ekem talán meglesz a hiba okozója :D

(#45) Xelo


Xelo
addikt

kkezdhettek örülni.. reggeltől azon dolgozunk... FTP serveren próbálgattuk hogy FTPt csináltam a gépemből, és csatlakozni próbált.. már sikerült.. sok dolog közbejátszott... de még nem tökélets..

(#46) Xelo


Xelo
addikt

hii, megy a szerver!! consolt hivd le 0val és ird be: connect fear69.fake.hu:28960 és meggy! lorettoval és még 1emberrel próbáltuk, jó volt csak meghüjitettem mert elkezdte letölteni a virusupdatet a cuccom:D de most menni fog jól asszem

(#47) Xelo


Xelo
addikt

játszottunk Lorettoval egy pöttynyit, jó volt csak jönnének többen.. kilépek most a serverből szóljatok ha összegyültetek...

(#48) corlagon válasza Xelo (#47) üzenetére


corlagon
senior tag

En hatig dolgozom, fel nyolc korul jatekra jelentkezem...

Respect Xelo-nak a faradozasaiert :R

(#49) Xelo válasza corlagon (#48) üzenetére


Xelo
addikt

valamiért valamit ;) a CoDnál is voltak kezdeti problémák, igaz kevesebb mert akkor még nem volt router.... Meg közben volt egy tüzfal váltás is mert a mcafeejéban hiába volt full acess nem engedte... szóval sok dolgot kellet csinálnom, és köszönöm mindenkinek aki segitett, próbált segiteni!

(#50) Toness


Toness
őstag

Én is jelentkeznék játékra, legyünk minél többen :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.