Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Club3d ati 9500 np 128 mb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) asturel


asturel
őstag

hali
nemregiben vettem a aqua-bol egy club3d 9500 np 128 megas pba radeont.. csak sehol se talalok hozza biost.. a +4 pipeline sajnos hibas de a 256 bites memoriabusz faszan megy es a magorajel pedig 382mhz-n uzemel most csak 3.6ns infineon ramok vannak rajta.. valaki esetleg tudna adni biost hozza?

(#2) ZoCso válasza asturel (#1) üzenetére


ZoCso
senior tag

Minek neked másik BIOS, a sajátja nem jó?

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#3) ZoCso válasza asturel (#1) üzenetére


ZoCso
senior tag

Mielőtt nekiállsz BIOS-t frissíteni, olvasd el FIGYELMESEN az alábbi topicot:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=26725[/L]

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#4) asturel


asturel
őstag

enis jartam mar ugy.. fix.. csak visszatooltottem a regi biost kicsit tulzuztam a memoria idozitest..:D

(#5) asturel


asturel
őstag

mondjuk nekem voltl kep lattam nagyreszt a betuket estek azer szet ezerrel.. memoria gaz vot... de alapbol h mehet a 256 bites rendszerbusz?..

(#6) westlake válasza asturel (#1) üzenetére


westlake
félisten

elarulnad, hogy mikor vettel te az aqua-ban ilyen kartyat????

Play nice!

(#7) ZoCso válasza asturel (#5) üzenetére


ZoCso
senior tag

Ha nem olyanra csinálták, sehogy. Hackeléssel nem lehet a 128bitből 256-t csinálni. Ami fizikailag nincs rajta a kártyán, azt nem lehet szoftveresen rátenni.

Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#8) westlake válasza ZoCso (#7) üzenetére


westlake
félisten

a r300-as mag mellett levo ellenalas is fiyikailag van beforrasztva, es megis lehet szoftveresen engedelyezni a letiltott 4 pl-t:)

Play nice!

(#9) westlake


westlake
félisten

egyebkent a club3d csak referencia nyakr epulo radeon 9500 np-t adott ki a keyei kozul

Play nice!

(#10) asturel válasza ZoCso (#7) üzenetére


asturel
őstag

elmodanam h bios frissitessel belehet kapcsolni a 256 bites memoriabuszt..

(#11) Cane válasza asturel (#10) üzenetére


Cane
őstag

Érdekes. Amikor betettem egy ilyen ''L'' mem alakos kártyát a gépbe, mindenféle hókuszpók nélkül 256bitesnek látta.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#12) asturel


asturel
őstag

nekem is 256 bitesnek latta... + az xp a +4 pipelinet is bekapcsolta.. furcsaltam is a kepet.. h miert vannak benne kis kek pontok... nem lehet amugy megoldani h nem mind a 8 pipeline mennnyen hanem csak 6?

(#13) asturel válasza westlake (#6) üzenetére


asturel
őstag

szeptember 1x.-en

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Club3d ati 9500 np 128 mb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.