Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Cinema 4d

Hozzászólások

(#1) mate0217


mate0217
aktív tag

Ide kérek minden hozzászólást a cinema 4d-vel kapcsolatosan!

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#2) mate0217


mate0217
aktív tag

Hivatalos oldal:[link]

Képek:[link]
[link]
[link]

Videók:[tutorial]
[tutorial]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#3) rover45 válasza mate0217 (#2) üzenetére


rover45
senior tag

Szia, látom pörög a téma, szóval kérdezek :)
Egy ismerősöm használja munkájához a régi gépén. Most szeretne gépet fejleszteni és megkért keressek neki valami VGA kártyát a programhoz. Van valami különleges dolog amire figyelnem kell? Esetleg valami ajánlás hozzá?

(#4) ghodyl


ghodyl
tag

Eléggé megkésve de attól függ hogy milyen pluginokat használ, amik tudják használni a DGPU rendert akkor érdemes CUDA-t támogató nvidia gtx-et vagy quadrót venni

(#5) xtro


xtro
aktív tag

Kár hogy nem pörög a topik :(

(#6) wdyfys


wdyfys
csendes tag

Sziasztok!

Látom, hogy csak az ördögszekerek vannak itt, de hátha.

Sógoromnak építenénk gépet Cinema 4D modellezésre.
A következő egyszerű kérdésem volna:

Quadro P1000 vagy RTX2060?
Melyikkel járna jobban ha nem játszani, hanem dolgozni akar rajta?

Köszi!

(#7) Baryka007


Baryka007
őstag

Tényleg kár, hogy nem pörög... Esetleg ha van itt hozzáértő, annak szeretném segítségét kérni... Egy régi játék karaktereit modellezem, eddig elég szépen megy... De a gond az, hogy külön modellezem a fejet, kart, lábakat testet stb... És külön külön minden úgy néz ki mint a játékban, nagyon frankón... De nagyon csúnyán látszódnak az illesztések... Ezeket össze lehet valahogy gyúrmázni, hogy smoothabb legyen? Egyben sajnos nem tudom lemodellezni, mert "számomra" elég bonyolult összetételű az egész modell... Pedig egy nagyon egyszerű dolog lenne profi kezekben... De sajnos modellezésben C4D ben még nem sok a tapasztalatom, illetve a textúrázásban sem, de az majd a következő problémám lesz úgyis!

Válaszokat előre is köszönöm!

Előttem hozzászólónak csak annyit, hogy szerintem mindegy... én 1070 el használom, egy a lényeg hogy ne AMD-s legyen mert csak a Cuda magokat támogatják a pluginok ( Octane, Redshift ) stb... Én ezért váltottam az R9 290 esről, pedig játékokra elég volt nekem még az is, szóval ne fussatok bele ebbe a hibába... Ezen felül a 1070 gyengébb a tőled említett kártyáktól, de így is live viewerrel azonnal megrajzol mindent. Szóval szerintem mindegy, bár lehet hogy a Quadro tud olyan extrákat amiket ez soha nem fog tudni... Szóval ne vedd kész kenyérnek amit mondok, nem profi vagyok !

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Cinema 4d
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.