Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) johnnybe


johnnybe
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap futtatni akartam egy játékot, és mikor az ikonra kattintottam nem indult el.
Valami megszakítási hibával leállt.
Utánna keresném a vinyót, de eltűn úgy ahogy volt a meghajtók közül se Commanderbe se sajátgépbe nem volt ott az F meghatjó.
Aztán restart után ugyan megtalálta a meghajtót de teljesen üres volt, illetve csak annak látta, a 30-ból 3 Gb volt csak szabad és ez meg is felel az előző állapotnak.

Most behoztam magammal a melóba és az itteni szerveren látszanak a fileok de csak egy FOUND.000 könyvtárba chk kiterjesztéssel számozva és több száz megás fileok is vannak.
Ezeket gondolom a scandisk csinálta, tudtok valami megoldást arra, hogyan tudnám visszahozni a fontos fileokat?
Nem is kell mindegyik csak a pótolhatatlan fotóim.

Köszi szépen!

(#2) aXXon


aXXon
senior tag

na feluppolom ezt a regi topikot, mert elegge fontossa valt es hatha mostmar tud valaki segiteni:

a windows XP altal CHK kiterjesztesure atnevezett fileokat mivel lehet visszaallitani eredeti formajaba?? egy havernak tobb ezer filejat baszta igy el a winXP minden atmenet nelkul :(((

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3) IcebirdMK válasza aXXon (#2) üzenetére


IcebirdMK
csendes tag

CHK-Mate http://www.diydatarecovery.nl/chkmate.htm
unchk http://www.ericphelps.com/uncheck/unchk3.zip

(#4) aXXon válasza IcebirdMK (#3) üzenetére


aXXon
senior tag

megcsinaltak neki getdatabackkel... ne kerdezzetek hogyan :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5) jagada válasza aXXon (#4) üzenetére


jagada
őstag

hogyan?:)):))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#6) aXXon válasza jagada (#5) üzenetére


aXXon
senior tag

[kép]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.