Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WarninShotZ


WarninShotZ
tag

Tisztelt Chili termelő és kedvelő kollégák!

Jelenleg egy 22 éves egyetemista hallgató vagyok, a Szent István Egyetem Mezőgazdasági- és Környezettudományi kar, Mezőgazdasági mérnöki szak másodéves hallgatója.

Elszántam magamat én is a chili paprika termesztés mellett. Na mielőtt félre értené bárki is, még hozzá sem kezdtem meg semmi, de szeretnék belevágni és ennek a társaságnak a részese lenni.

Viszont, a probléma az, hogy még sosem foglalkoztam ehhez hasonlóval ezelőtt, tehát olyan kéréssel/kérdéssel fordulok Hozzátok, hogy miként lehetne ezt ÚGY elkezdeni, hogy legyen is belőle az embernek sikerélménye? Ezer örömmel és természetesen nagyon szívesen fogadok minden tippet, tanácsot, öntözés, trágyázás, fény technológiákat, online helyeket ahonnan megéri rendelni magokat, linket, kiskutyát, kiscicát, sört, szotyit, ropit, receptet, bármit, amivel megtudnátok szánni. :D

Előre is köszönöm szépen a segítséget, az építő jellegű kritikákat, illetve a bizalmat, hogy megtiszteltek! :)

SZIE-MKK-MGM // MATE-MKK-Növényorvos MSc // Samsung Galaxy S21

(#2) lev258 válasza WarninShotZ (#1) üzenetére


lev258
veterán

Szia.
Látom új vagy még a fórumon.
Van külön ezzel foglalkozó topik és a kérdéseid meg is vannak már válaszolva benne, csak kicsit vissza kell olvasni. Én magam is ebben a cipőben járok, jövőre megpróbálkozok a termesztéssel.
Tehát olvasd a Chili topik-ot, illetve pár lelkes látogató írt blog-ot is a tapasztalatairól, lépéseiről. Ez utóbbiakat is könnyen megtalálod a keresővel. Ha pedig még további kérdések merülnének fel, akkor kérdezz a linkelt topikban.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#3) WarninShotZ válasza lev258 (#2) üzenetére


WarninShotZ
tag

Hali.

Köszi a segítséget. Szemeztem vele én is, meg nézegettem már ott is okosságokat meg böngésztem az elmúlt pár hétben elég rendesen az internet legmélyebb bugyrait is, mikor az egyetemi kötelezettségek engedték.. :D Bár, több, mint 5000 kommentet átnézni és kigyűjteni a hasznos dolgokat, az igazán kemény meló, egy hét kevés lenne lehet.. :D

SZIE-MKK-MGM // MATE-MKK-Növényorvos MSc // Samsung Galaxy S21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.