Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) turho


turho
őstag

Szóval ilyen tápot szeretnék venni. Tényleg olyan halk mint ahogy mondják? Már van egy Enermaxom, de a hangja az egy hatalmas csalódás. És indokolatlanul melegebb is szerintem mint kéne.
Ja és vízhűtés és Seagate Barracuda IV mellé lenne...Ezért nem mindegy a hangja.

(#2) turho


turho
őstag

Gondoltam hogy itt senkinek sincs HPC300 v 340-es Chieftec tápja... :))

(#3) guest


guest
veterán

Hello, szerintem 1altalan nem halk, nekem ilyen van, elotte 1 dtk-as 400-as tapom volt, ami halkabb volt, csak idonkent kb. bekapcsolas utan egy oraval feljebb kapcsolt, szerintem a +oldas az olajhutes a tapra, nekem is vihutesem van, es most akarok olajhutest csinalni.Remelem tudtam segiteni, szasz

prohardver vendég

(#4) flash_


flash_
csendes tag

No nem értem én ezt az enermax mizériát. Nemrég vettem egy enermax EG365AX-VE FCA tápot és nincs melegedési és zaj problémám. Szóval elég fura nekem hogy sirtok az enermax -ra. Előbb nézzetek el az enermax hivatalos web oldalára és nézzetek körül, mit tud egy ilyen táp, hogy néz ki, és hogy hány db ventillátor hűti és hogy van e rajta fordulatszabályzó. Na speciel ezen a típuson van fordulatszabályzó a 9cm-es tápventin, a belső 8cm-es venti a melegedés fügvényében emeli a fordulatszámot. Viszont ez a táp AKTÍV táp és ezért még inkább nem jellemző a túlmelegedés mivel teljesítményt az igényekhez mérten ELEKTRONIKA szabályozza nem úgy mint a passzív tápoknál. De ha nektek az kell akkor vegyetek olyat, de mielőtt szidnátok az enermaxot előbb nézzetek szét jól hogy egyáltalán mik a specifikációi egy ilyen tápnak.

(#5) MM


MM
őstag

Sztem olyan közepes a hangja, de ha mondjuk a ház fölé rakod, ahol nem meleg levegőt szív be, akkor nem igen fog melegedni, és nagyon halk marad.

(#6) mzperx


mzperx
aktív tag

N'lam is enermax dolgozik, és semmi hangja! Szerintem jó....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#7) Yutani


Yutani
nagyúr

Tegnap találkoztam Chieftech házzal, és valami elképesztő profi volt, nagyon csendes a táp benne, nyitott ház mellett!

#tarcsad

(#8) #25954560


#25954560
törölt tag

Hali!

340W-os chieftech-em van, egy Titan D5TB huto es egy Barracuda IV. A huto hangosabb, mint a tap. Nem ford.szam szabalyzos, most keszulok levenni a feszultseget. Szerintem a tap nem nagyon csendes, vizhutes mellett zavarni fogsz. Ha gondolod gyere el es hallgasd meg.

Hali,
&rew

(#9) #25954560 válasza #25954560 (#8) üzenetére


#25954560
törölt tag

Ize... nem zavarni fogsz, hanem zavarni fog :DD

(#10) guest


guest
veterán

Enermax EG365 tapom van es teljesen nema. a gepbol egyedul a winchester zizegese hallatszik pedig 5400-es csak de ennek az alapzaja mellett a tap hangjat nem lehet hallani.

Nem tudom hogy lehet csendesebb valami ...

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.