Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sebaj


sebaj
tag

Sziasztok!

Az volna a kerdesem, hogy van-e olyan chieftec haz tipus, melybe 8cm-esnel nagyobb rendszerhuto (9 v 12) belefer? Mert ahogy neztem a chieftec honlapjat mindenhol a hutoknel ez az info volt: 80*80*25. Ettol fuggetlenul belemegy-e 9 centis venti?

Elore is kosz a valaszokat

(#2) Tompo válasza sebaj (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

A Dragon tornyokba hátulra fér be.

(#3) TQM


TQM
csendes tag

Chieftec scorpio: hátulra felülre befér egy 12-es, hátul alulra 2 db 8-as, elöl 1 db 8-as.
Ezek a direkte kialakított helyek, tehát nincsenek benne a winyók elé rakhatóak pl.

Lupulin

(#4) sebaj válasza TQM (#3) üzenetére


sebaj
tag

kosz a gyors valaszokat.

En konkretan erre a tipusra gondoltam: CHIEFTEC TX10WD4. Ez is scorpio a honlap szerint.

[L]http://www.chieftec.com/products/scorpio/tx10wd.htm[L]

Ebbe is belmegy 12 centis?:)

sebaj

(#5) TQM válasza sebaj (#4) üzenetére


TQM
csendes tag

Nekem TA-10W van, abban a fenntebb leírtak az irányadóak.

Ha jól látom amit írtál, akkor az a típus egy midi tower (TX-10WD). Az utána írt 4-es számmal kiegészített versenyzőt nem láttam a listában.
Node. A szerelési oldalon van pár kép. Ezek alapján eltér a ventik száma (is) az enyémtől. 13. kép - tuti, hogy azok 8-asok. A ház oldalára szereltre nem mernék megesküdni, hogy nem-e 8-as az is.
DE! Az enyémben (mivel full tower) a táp fölötti részen van 12-es ventinek hely.
De csak ott. Mivel ez egy midi cucc, ezért ez nincs benne.

Szerintem. Ha lehetőséged van megtekinteni vétel előtt az árut, mindenképpen tedd meg.

Remélem, tudtam segíteni.

u.i.: Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az én házamról a jelenlegi chieftec honlapon már más képek vannak. Gondolom ez azért van, mert 1,5 év óta egy picit csiszoltak a terméken. Amikor én választottam ki, akkor a honlapon robbantott ábra is volt. :D

Üdv,

Lupulin

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nekem Chieftec Dragon tornyom van, abba felülre (táp felett közvetlen) befér egy 9x9-es.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.