Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Chieftec bx - asus a7n8x (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Starsky72


Starsky72
addikt

Hali.

Megmondaná valaki, hogy a házban lévő előlapi firewire kivezetéshez tartozó madzag másik végén lévő csatlakozó és az alaplapon lévő miért nem passzol? :O Kell vennem hozzá valami átalakítót? Illetve, hogy ez a ház hibája vagy pedig az alaplapé mármint, hogy nem szabványos csatlakozó van rajta?

köszi

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#2) LordX válasza Starsky72 (#1) üzenetére


LordX
veterán

Én az USB-vel szívtam így... a nem szabványos (mivel ''házon belül'' nincs rá szabvány) csatlakozó miatt elszállt a +5V azon az USB porton... :(((

Csináld azt, hogy kihúzogatod a csatlakozóból a drótokat, és az alaplap leírása alapján viszarakosgatod a megfelelő sorrendben. Nem kevés odafigyelést igényel, hogy a rossz sorrend miatt ne csinálj rövidzárlatot :(

(#3) bendi válasza LordX (#2) üzenetére


bendi
tag

jaja... régen még a soros port lábkiosztása se volt mindig egyértelmű... még az AT-s korszakban
Ha drótonként van a csati, akkor jó, ha egybe van építve, keresztet vethetsz rá

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#4) L3zl13 válasza bendi (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Egybeépítettet is meg lehet csinálni. Ki kell bányászni belőle a kábeleket, és át kell rakosgatni őket, vagy egyenként rádugdosni a lapra.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Starsky72


Starsky72
addikt

Ahham, hát nem túl jó hírek. Szal akkor átalakítót ne is keresgéljek ezekszerint. Mindenesetre köszi az infókat.

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#6) bendi válasza L3zl13 (#4) üzenetére


bendi
tag

Keresztet vethetsz rá, aztán kezdhetsz neki:))
Ez csak vicc volt, de én egyszer drótoztam át egy egeret (5 vezeték), és az csak egy sorban volt, de nem volt könnyű... De talán a házakon külön szokott lenni

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Chieftec bx - asus a7n8x (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.