Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) srobot2


srobot2
csendes tag

Sikerült megvásárolnom álmaim alaplapját, De volna két dolog amit nem értek.

1. Az extrák kötött szerepel egy CBOX3, megy egy Handigator nevű távirányitó.
Hogy lehet életre kelteni a távirányitott.

2. Az alaplapon van egy IR csatlakozó, + egy másik memoria kártya olvaso is.
viszont kábel nincs hozzá, ás a CBOX3-hoz sincs csatlakozási hely.

Sehol nem találtam leirást hozzá, sajnos.

Várom mindenki segitségét.

Előre is kössz mindenkinek.

(#2) Vitus válasza srobot2 (#1) üzenetére


Vitus
őstag

Nekem is ilyesmi van csak a kistestvér a non ultra a cbox 2vel. Most egy kicsit irigyellek. A kártyaolvasó meg ir itt is megvan csak nekem nem lehet kivezetni mivel csak a cbox3-on van kártyaolvasó de a kábelok meg érdekes módon megvannak.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#3) tildy válasza srobot2 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Hijj de jól játál:)
Végső esetben írj chainteh supportnak, én pl. már kaptam tőlük két chipsethűtő ventit:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Kiss67


Kiss67
senior tag

Engem érdekene egy ilyen Cbox 3. Nekem megvan a hely a lapon (ez nem az ultra). Hova kellene írnom hogy legyen?
:F
Esetleg megvenném.:))

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#5) Kiss67 válasza srobot2 (#1) üzenetére


Kiss67
senior tag

Ahol vetted ott kellene probálkoznod. (Lasarm?)
Megkattanok ha nem lesz egy ilyenem!!:(((

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#6) tildy válasza Kiss67 (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Chaintech support , esetleg

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Kiss67 válasza tildy (#6) üzenetére


Kiss67
senior tag

Te hova írtál a chaintec-nek levelet ? Mi a cím , vagy fenn val a honlapon?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#8) tildy válasza Kiss67 (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Feenn van a honlapon support neven.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) tildy


tildy
nagyúr

http://www.chaintechusa.com/tw/eng/Support/HowToGetSupport.asp

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) philip1977 válasza srobot2 (#1) üzenetére


philip1977
csendes tag

En most vettem egy 7njs Ultrat. A hozza kapott memoria olvaso szerintem (ugy mint a taviranyito infraja) USB-re ven kotve. Nem az alaplapi kartyaolvaso csatijara kell rakotni. (tapasztalat) A taviranyito uzemelni fog amint feltelepitetted a CD-n levo cbox 3 progit.

De nekem is lenne egy kerdesem. Az alaplap a 2500+ Bartont, XP 1900+ nek ismeri fel. A BIOS ami most rajta van az 2003 majusi. Van ujabb BIOS is fenn, de nincsen hozza irva semmi, hogy ez esetleg normalisan kezelne a procit. Valakinek valami 5lete?

Philip

(#11) taltos


taltos
senior tag

Üdv!

Nektek mi a véleményetek erről a lapról, és a Gigabyte 7nnxp alaplapról, ha össze kell hasonlítani??? (végülis árban kb. ott vannak, de szolgltatás szempontjából...)

Mennyibe kerül egy előlapi(front) panel, bármely alaplaphoz?

(#12) Kosh Naranek válasza philip1977 (#10) üzenetére


Kosh Naranek
tag

''A taviranyito uzemelni fog amint feltelepitetted a CD-n levo cbox 3 progit.''

Az kevés! A távirányító csak akkor fog működni, ha a CB3 és az alaplap WOL csatlakozóit összekötöd a mellékelt három eres kábellel. Tudom, mert nekem is csak így sikerült beüzemelni.


[Szerkesztve]

(#13) Kosh Naranek válasza taltos (#11) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Döntsd el, neked mi a fontosabb. A kártya olvasó és digitális hiba/CPU hőfok kijelzés vagy a SoundStorm és az integrált dual/giga LAN. Ízlések és pofonok. Egyébként nem rossz a 7NNXP (sőt, nagyon jó), de nekem az Ultra Zenith jobban tetszett az elegáns fekete/sárga kompozíciójával. A GigaByte mobó szín összeállítása hányingerkeltő, én pl. nem tenném közszemlére egy plexi oldalú házban, míg a Zenith-et igen.

(#14) Kosh Naranek válasza Kiss67 (#4) üzenetére


Kosh Naranek
tag

El kell, hogy keserítselek. A CB2 nem teljesen láb kompatibilis a CB3-al.

1. A CB2 GreenLED-jét pl. eleve nem tudod kivezetni a CB3-ra mert már nincs rajta a csatlakozó ellendarabja.

2. Van a CB2-n 3 pólusú WOL csatlakozó? Én már nem emlékszem pontosan, mert a sajátomat eladtam a Tildykónak, de úgy rémlik nincs. Akkor pedig a CB3 infra portja és távirányítója sem fog működni, ui az a WOL csatin keresztül kommunikál (mint fentebb írtam is) az alaplappal.

(#15) Kosh Naranek válasza Kosh Naranek (#14) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Ooppsss, most látom csak a post dátumát. Pöppet elkéstem a válasszal. :DDD

(#16) Trak


Trak
addikt

HOL lehet venni ilyen lapot?:DD
Vlaki nem adja el??

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#17) Trak válasza Trak (#16) üzenetére


Trak
addikt

up

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#18) Trak válasza Trak (#17) üzenetére


Trak
addikt

up

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#19) Trak válasza Trak (#18) üzenetére


Trak
addikt

up

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#20) tildy válasza Kosh Naranek (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Nemsokára összerakom a tőled vett sima zenithhel a gépem:D
Reméelm hasítani fog:D
Istenem de boldog vagyok, madarat lehetne fogatni velem örömömben.
Na és persze mélységesen szomorú is , mert azt a szar asust sulinetben vettem így el sem tudom passzolni.
Vettem volna dvd írót, mennyivel jobban jártam volna!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) Kosh Naranek válasza tildy (#20) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Igen, én is remélem. ;)

(#22) Monya78


Monya78
veterán

UP!

Kinácsi vagyok kinek van ilyen lapkája...
És azt hogy az FSB tuning mekkora nála max...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.