Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Heló, nézegettem a Chaintech 7NJL1 Apogee lapot. Akinek ilyen lapja van az kérem írja le ide milyen is a kicsike. Érdemes-e megvenni, stb. Esetleg még milyet érdemes?? Az Abit F7-S-ről sok jót hallottam. Vagy inkább KT 600-ast vegyek??
Egy 2500+ Barton hoz gondoltam, ha nForce 2 akkor 2×256 MB DDR PC 3200 Hynix rammal, ha KT 600 akkor 512 MB DDR PC 3200 Hynix rammal.
Előre is kössz a segítséget.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#2) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

[L]http://www.chaintechusa.com/tw/eng/product_spec.asp?MPSNo=13&PISNo=13[/L] Itt van pár dolog a lapról, ezeket találtam... De még mindig nem tudom hogy jobban megéri-e megvenni mint más lapokat.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#3) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Senki semmit nem tud és nincs senkinek ilyen??:F
nForce 2 tulajok plíz segítsetek!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#4) Iginotus válasza Bálintosz (#3) üzenetére


Iginotus
őstag

Na bu ismerösömnek vetem..
Tuningra nem ajánlom egyébként jo kis lap mondjuk nem tetszik az hogy hömérsékletet nagyon brutál modon mutatja :) idle 70 fokos a proci.. abit nf7 em ugynazokal a beálitásokal söt 190 fsb vel is csak 45 idle :) Szoval ez a funkcio nem jo rajta. (egyébként kézmeleg a borda ugyhogy proci nem lehet 70 fokos lehetletlen) Tetszik a csökábal designes meg a cbox elölapi kivezetés hasznosak egész jo a füles. Szoval jol felszerelt lap.

Plug and Pray... :)

(#5) Iginotus


Iginotus
őstag

Ha kelenek az extrák vedd meg ha nem marajd abitnál :)

Plug and Pray... :)

(#6) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nem jelzi ki rosszul, hanem a procimag belső hőmérsékletét méri, ami a valós. Az NF7 vág át, nem a 7NJL1.
1ébként nagyon frankó alaplap, és tuningra is ajánlott. Nekem elhiheted! ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Iginotus válasza fLeSs (#6) üzenetére


Iginotus
őstag

Nem hinnám hogy abit nf7é rosz. de a apogee jol méri akkor a házban is van 45 fok ami ugye már leforráza a kezedet kinyitod a házad és elvileg gözölögnie kéne. 45-50 fokos a csapban a foroviz tedd alá a kezed meglátom emnyire lesz kelemes :) Szoval nem lehet hogy bent 45 fokos és 70 fokos a proci. (a magja az lehet; de azt hogy a pi....ba méri az alapal? :) )
Eléggé szar hatásfoka van akkor hütöknek ha a proci maghömérsékletét csak kézmelegen adja át bordának. de lehet bene valami :)

Plug and Pray... :)

(#8) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, Chaintech lessz. És az milyenlenne ha 512 MB DDR PC 3200 Hynix-et vennék, nem pedig 2×256-ot?? Úgy tudom a dual nem sokat számít és így spórolnák is. És később meg vennék még + 512-őt.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#9) Savanya válasza Bálintosz (#8) üzenetére


Savanya
addikt

Lehetőleg ha már kapható Ultra 400-as chipsettel . Nekem volt Apogee és Zenith is mindkettő remek tuninglap volt és stabil .(messzire kerüld a Summit változatokat) Eltötte NF7 V2.0 -tól kezdve sok Nforce2-esem volt de mindközül ez a két lap volt a legjobb ,igaz még csak az A2 -esekből .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#10) Bálintosz válasza Savanya (#9) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Summit?? Az mi??

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#11) Bálintosz válasza Savanya (#9) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Már tudom, van Apogee meg Summit.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#12) fLeSs válasza Bálintosz (#11) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Zenith a legfullosabb
Apogee, amin már nincs minden csilivili rajta
Summit, az abszolút butított minden tekintetben

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#13) fLeSs válasza Iginotus (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nézd, volt már egy pár alaplapom, szal tudom, hogy miről beszélek, OK? ;]
Képzeld el pl., hogy a procid mondjuk játék közben 50 fokos. Őszintén, te ezt elhiszed?
Az alja vagy a teteje lehet, hogy annyi, de a processzormag belső hőmérséklete biztos, hogy sokkal több. És ezt méri a Chaintech.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Úgy gondolom most hagyom az 1700+-t és veszek egy jó lapot+memót, később procicsere.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#15) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Senki semmit nem konyít az NF2-ő höz?? Olyan rossz látni hogy a többi topicban tombolnak, itt meg...:U

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#16) arp


arp
csendes tag

Egy látszólag buta kérdés, de hát nem tudom kivenni a fényképeken: az északi híd hűtése aktív? Ha igen, zajos? Köszi.

(#17) StrigHer


StrigHer
csendes tag

hmm

igen nem sok infot tudok osszeszedni errol a laprol de valszeg ASUS lesz es veszek majd pluszba hengerelt ide kabelt sziveseben vennem az apogee t de az asus praktikusabb . . .

peace

(#18) Sanyo válasza arp (#16) üzenetére


Sanyo
senior tag

Igen aktív és zajos (ha a kérdés a Chaintechre vonatkozott). Lehúztam a venti kábelét, most halk és nem melegszik jobban. :)

(#19) StrigHer


StrigHer
csendes tag

Sanyo es milyen procid van huzod ??

peace

(#20) Sanyo válasza StrigHer (#19) üzenetére


Sanyo
senior tag

1800+ van benne unlockolva, 2000+ órajelén megy alapfeszen. Szabvány 266MHz FSB-n megy, nem akarom kinyírni. :)

(#21) Sanyo válasza Sanyo (#20) üzenetére


Sanyo
senior tag

Izé, szóval FSB 133MHz, mielőtt valaki lecsesz. :)

(#22) tildy válasza Bálintosz (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, te is használhattad volna a keresőt:)
Mindenki tudja, hogy nekem ilyen lapom van:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) tildy válasza Iginotus (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon is jó ez a funkció, hiszena 70 foka proci belső hőméérséklete, míg más lapoka külsőt mérik.De hogy bebizonyítsam ezt neked , nemsokára lesz olyan hűtőm ,amin van hőérzékelő(külső) így biztos lehetsz a dolgodban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) tildy


tildy
nagyúr

Na használtam helyettetek éna keresőt:[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=7834[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Szia!

Nekem volt ilyen lapom, sokkal jobb mint a VIA KT600.... már a dual channel miatt is. Rengeteg extrával. Tipp, a chipset ventit szedd le és cseéld le Zalmanra, mert hangos. Aranyozott csatlakozók! Ez jó dolog!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#26) tildy


tildy
nagyúr

Képzeld viktor az új biossal nforce2 ultrásnak látja a lapom:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) odogejkan


odogejkan
csendes tag

En meg eletemben nem lattam ilyen lapot, de biztos jo. :)

[I]van e kulonbseg a 2.6os es a 2.4es kozott orajel szempontjabol?[/I]

(#28) Bálintosz válasza odogejkan (#27) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Brut. 29-30ezer.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.