Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Ídesanyám! :DDD
quick magyarázat: mostanában hofi mánia ezerrel: Cenzék azok a cenzúráék:D
Szóval itt egyszer minden megjelenik, aztán vagy eltűnik, vagy nem.

Há, most így több nem jut eszembe. Bevezetőnek.

(#2) gabor85


gabor85
őstag

A jómunkásember, mint érték.

Hidegüzemben dolgozom mint minőségellenőr. A feladatom a mérés, nagyon leegyszerűsítve.
Két éve kerültem a munkahelyemre, és nagy büszkeséggel mondhatom, dolgozópárti vagyok. Még csoda, ők neveltek, tanítottak (jó fater is, de ez kicsit más megközelítés...) a szakma alajaira. Alapból az voltam, csak ez előjött az idők folyamán.
Naszóval. Van nekünk ám menedzsmentünk. Húúú, ezek néha mekkora taplók.
Mondom a lényeget. Évi néni 30as évei elején jár: főiskolai végzettség, köbméternyi képzés után azonban még mindíg nem sikerült levakarnia magáról a taplóságot.. Formás segg, almacickók, de az ő esetében (népszerűsége okán) a fantáziánk nem indul be...
Az üzembe egy folyosó vezet. Ahogy belépünk, szemben állnak új szerzeményeink; a Mandelli megmunkálóközpontok.
Ezek tetején található a "sziréna" más néven lámpa. Messziről jelzi, hogy a gép megy (zöld) beavatkozásra vár (sárga) vagy hibát észlelt (piros). Na, Évi néni az üzemből ment a folyosón keresztül az irodaépületbe. Áldott legyen a perifériás látása, meglátta hogy épp piros volt a lámpa, és a folyosó közepén, ahol még látni lehetett a piros fényt, lefényképezte. 10 perc múlva a főnökük e-mailt kapott: azonnal magyarázza meg, miért nem nem ment a gép.
Felvetődik a kérdés: mi a bánatos francért tartjuk ezt az ingyenélő rinyát? Nincs ennek jobb dolga mint a kollégák zaklatása? Ezért kapja a fizetését?
Nem egyszerűbb békén hagyni az erre érdemeseket? (nem lustákat..) Ugyanis ha nem basszák fel a dolgozó idegeit, akkor ő jobban oda tud figyelni a munkájára, kisebb eséllyel hibáznak, és 300.000 forintos darabértéknél ez nem elhanyagolható... de ehhez egyetem kell a gyagyásnak.. váááá
Szóval nemá hogy a szar húzza le a WC-t!

Persze van ellenpélda is, de az ő arányuk kb akkora mint a fenti történet és ez a mondat betűaránya. És ez bizony nagy szégyen...

[ Szerkesztve ]

(#3) gabor85


gabor85
őstag

Irány tekézni. Győr, Gurító söröző ;]

(#4) gabor85 válasza gabor85 (#3) üzenetére


gabor85
őstag

Kurvanagy volt a tekézés, ritkán röhögtök ilyen jót.
Már csak a nők hiányoztak:D

(#5) gabor85


gabor85
őstag

Hogy Júliára talála, így köszöne neki:

hellósziaszevasz.

Bunkó voltam, nyers, és miattam jól összevesztünk. Ne haragudj. Remélem még nem késő. :U

(#6) gabor85 válasza gabor85 (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Balassi beveheti. Már bocs.
Nem enyelgek, mert eddig nem jött össze semmi, ha enyelegtem...

Szóval. Ugye ma arra ébredtem hogy felkeltem, vagyis hogy náthás vagyok. Hát ez van, majd kigyün. Pedig szedtem a vitamintablettát (pálesz, 1x esküszöm!).
Persze volt nem rohadtgyümölcs is az étlapon, de az az egy alma kevés...

Tegnap este voltunk jól pizzázni, és dumáltunk egy jót a barátokkal. Igazából pletyóztunk. Haver megjáratta az új dobot a szuszkán, persze jól be is szóltak neki...:D

Mire hazaértem, fater átredezte a szobámat:D Arra hivatkozott hogy a konvektor túl közel volt a számítógépasztalhoz. Há mondom jóvan, széfty förszt. ;]

(#7) gabor85 válasza gabor85 (#6) üzenetére


gabor85
őstag

A nátha még mindíg nem jött ki rajtam. Munkára képes vagyok, csak egyszerűen folyik az orrom, és az izületeim fájnak. Természetesen szóba se jöhet, hogy ágyba kerüljek.

Halottak napján érdekes dolgot figyeltünk meg; az udvar közepén álló diófa ilyenkor hullatja a leveleit, mint minden más rendes fa... viszont a mienk, a hirtelen hidegnek köszönhetően két óra(!) alatt megszabadult szinte az összes levelétől. Gondolom az erős szél besegített. Fura érzés volt egy hirtelen megkopasztott fát látni, amikor visszaértünk.

(#8) gabor85


gabor85
őstag

Ébresztő dilisem! Érted vagyok! Naaa, ne morcoskodj máár. Tessék szépen megbékélni. Tudom nem lehet kérésre, de erőltesd.
Hiányzol. :B

(#9) gabor85


gabor85
őstag

"a gyertya azzal hogy meggyújt egy másik gyertyát nem veszít semmit a lángjából"
ezt most ide jól és szépen olvashatóan. még felhasználom. :U

(#10) gabor85


gabor85
őstag

már hétfő óta náthás vagyok. újra.
kedden már a kezem is fájt, jött az a szokásos izületi érzés.
ma már 50 pzst elhasználtam, ha holnapra nem javulok akkor előveszem a jolly jokert: a boromat:) páleszt nem, meg amúgyse vagyok nagy piás. amúgy meg láttam egy videót. összeesküvés elmélet ala h1n1, vagyis hini ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) gabor85


gabor85
őstag

Húúú, de nagyon bátor lettem hogy beszótam a főnöknek.
Vagyis nem szótam be. Egyszerűen csak megkérdeztem, hogy ha én kisorolom a darabot, akkor miért engedi el, ha más kisorolja ugyanazt akkor miért helyesel? Hol a nehezen megszerzett bizalom?

(#12) gabor85


gabor85
őstag

Már megint a főnök.: mondom neki, hogy hadd jöjjek csütörtök délután, aszongya: erre három lehetőséget tudok: igen, nem, talán. :))
Na majd hónap megoldom, bevetem a meggyőzőképességem, aztán lesz időm egybefüggően gépet szerelni.

(#13) gabor85


gabor85
őstag

Hát igen, a modik keze nem ér el a youtube-ra, és ez meg is látszik.
A lenti kép a bizonyíték hogy kell ide PH!-ra a szigor, mert egyesekkel igen elszaladna a ló. Sajnálom hogy a srác nem tud beilleszkedni, de ahogy látom nem is akar. :(((

[/IMG[/L]]

[ Szerkesztve ]

(#14) gabor85


gabor85
őstag

Épp most jártunk ki a műhelyből a terepjáróval (Nissan), úgy néz ki mintha egy szántóföldet hagyott volna maga után ;] Ergó ki kellett takarítani...

(#15) gabor85


gabor85
őstag

Elcsesztem a Lenrynek szánt szülinapi köszöntőt, és későn vettem észre. Rohanhatok modkerbe :))

[ Szerkesztve ]

(#16) gabor85


gabor85
őstag

Mér nem tudok aludni? Ma nem ittam kávét....
Összeraktam a megrendelt gépet, Win7 került rá. Igen jól viszi, 115ből.

Megvan mit csinálok! SP! 13as széria; Kenny, a csajod egy ribanc! ;]

(#17) gabor85


gabor85
őstag

Éccakai madár jelenti; a kislámpám, ami fényt szolgáltatott a késő gépezéshez, és néha hangulatvilágításnak is megfelelt, kiégett. RIP:P (vagyis az égő égett ki...hjájj de precíz vagyok...)

Ez meg baromira jól esett.

(#18) gabor85


gabor85
őstag

Na most jól GTA 4 multi, és kiosztok egy két fejest is :DDD

(#19) gabor85


gabor85
őstag

Ma ráakadtamtwitter fiókomra. Elkezdtem telepakolni mindenféle hülyeséggel. Hiába, nem vagyok leterhelve se szellemileg, se fizikailag :))

(#20) gabor85


gabor85
őstag

Mivel cél nélkül nem léteznénk: SSD-t veszek áprilisban és punktum!
128 GB-osnál nem adom alább és punktum!
Most pedig Crysis, mert megérdemlem!

Julcsi, hiányzol.. :B

[ Szerkesztve ]

(#21) gabor85


gabor85
őstag

Az új Audi A8 alapára 90 ezer euró, a Google Earth-szel megerősített MMI Navigation Plus csomagért 3000 eurós, azaz több mint 800 ezer forintos felárat kell majd fizetni.

Mennyibe kerül az IGO? :)) És ha ez is leáll mint a Gmail :D Gonosz vagyok:P

Ja, link is van

[ Szerkesztve ]

(#22) gabor85


gabor85
őstag

Most nagyon csúnyát írnék ide, ha nem lenne önuralmam. :W

(#23) gabor85 válasza gabor85 (#22) üzenetére


gabor85
őstag

És ezt tegnapi dátummal 2010:01:01-02:00:00 körülre is érvényes.
Most buta leszek mint egy zacskó molylepke vagy mint egy raklap, de az imádott nőneműek közül most egyet igen le tudnék baszni. legszívesebben csak ordítanék vele amig el nem sírja magát. mert egy gerinctelen göcsög vagyok.

leírtam amit tegnap nem volt erőm. az érzés csak rövid ideig tartott. elmúlt.

dehát ez mára (mikor ezt irom) elmúlt már:)

Reggelente holtan kelni
Napközben csak szédelegni
Esténként csak sírni, sírni...
De valahogy kibírni

Szeretlek Julcsi, te kis dilis...

(#24) gabor85 válasza gabor85 (#23) üzenetére


gabor85
őstag

Lassan két hete, a dolog nem sokat változott... mármint in love vagy mifene.

Marhajókat röhögtem a kétmagos procit kap a legújabb ájfón cikk kapcsolódó hozzászólásain. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) gabor85


gabor85
őstag

Nem nagyon gyakori, de van most egy konkrét személy akit úgy istenesen megkínálnék egy parasztlengővel. (naaaagy levegő) Ha a miatta keletkezett dühömet kiengedném, lehet hogy nem kelne fel a földről jó pár percig...
Nembaj. Jön még kutyára úthenger.

(#26) gabor85


gabor85
őstag

Még egy-két 7 magasztaló komment, és én is megtérek! :D
A cerkás és atomos sztori tanulságos..!

Ez a 7 kipróbálás nálam már ott elbukik, hogy IE-t KELL használni. (??) Aztán telepítsek egy olyan modult, amit ki tudja, mihez (is) tud használni a MS.
Miért nem írnak egy telepítés nélkül indítható programot, ami szimulálná a 7 főbb dolgait? Ha én akarnám bemutatni, és meggyőzni a népeket, ezt csinálnám. Letöltöd, elindítod, és döntesz, kell-e az igazi.
Ahoz képest, hogy mennyire fontos nekik, eléggé béna kezdeményezés.
Azt pedig, hogy feltelepítsek akár egy próbaverziót, hogy kipróbáljam a 7-et, macerás - pláne, ha jó nekem az XP is.. és a gépem is inkább ahoz illik.

ez egy techline os hozzászólás a win7 testdrive-ról. Itten e
elképesztő hogy ezt hogy gondolta.

(#27) gabor85


gabor85
őstag

Ittvagy nekem:) Szeretem ha hozzámérsz és csókolsz, átölelsz és szuszogsz a fülembe.
Fogod a kezem amikor sétálok, babusgatsz. Cirógatlak. Ha rád gondolok erős leszek, ha meglátlak legyőzhetetlen. Ha csókolhatlak, kezem acél, szívem bársonyos. Erőm és türelmem határtalan.
Szeretlek:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.