Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Apropó, ha van konkrét dolog, amire kíváncsiak vagytok, ide adjátok le a "listát", és megtudjuk a megtudhatót :)).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) Adi


Adi
senior tag

Kyro II :)

ldm start-reconf primary

(#3) simi


simi
csendes tag

bunkozas_on();

en is voltam kint es lattam sokat!!

bunkozas_off();

Sajna a Videologic fele VividXS is csak 2x AGP, ami nekem nem tetszik, meg ha killer a teljesitmenye a kartyanak, akkor sem ertem miert csak 2x ---

Ez egy rejtely.
A GeForce3 meg $$$$$$ ... :((

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#4) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ez nem bunkozas imho, orulj neki, hogy kint lehettel. Nekunk sajna az utolso pillanatban ugrott a buli, pedig egy csomo ceggel meg volt beszelve "randi". Hat, next time :(.

A 2X vs 4X-es AGP-rol mar eccer itt is beszeltunk, es ugyan tenyleg gyanus, hogy egy uj kartya nem 4X-es, de kizarolag ettol a kulonbsegtol meg nem lesz lassabb.. 64MB RAM-mal szerelve ugy sem hasznalja az AGP buszt rendszermemoria vegett (sidebanding mashoz is kell, de az 2x-esen is van)..?

Mindezt csak tippelem, de szerintem a 2X-es AGP meg onmagaban nem tragedia. Ha mas is hianyzik, az igen..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5) simi


simi
csendes tag

na ja, brutal egy kartya ennyiert az tuti. az is teny hogy csak elvileg gyorsabbak az agp4x-es kartyak (meg mindig) de valahogy a jovo-biztossag miatt lenne azert szerintem fontos hogy ami ma mar elfogadott altalanosan azt ok is ugy nyomjak.

bar ezt hallani mar tobb mint egy eve, hogy maaaajd eljon az ido mikor huha de lehet majd latni hogy mennyivel jobb ha 4x savszelessegu az agp...

de meg nem jott el... meg mindig nem nagyobb jelentosen az adatforgalom ezekszerint grafikai vonatkozasban mint egy eve...

csak ha mar az ember vesz a gephez valamit a sporolt penzebol, akkor szeretne legalabb remenykedni benne, hogy idotallo lesz ugy aranylag a befektetes.

(bruhahahahaaaa ....

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#6) simi


simi
csendes tag

hopp, itt lehet egy hiba!!! A "bruhaha" utan meg irtam szoveget, es lemaradt.
ket "kisebb"-jellel kezdodott a lemaradt szoveg, lehet valami a kodban "leparsolta" :)

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#7) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Igen, ez bug, itt már nem javítom, pár hét múlva indul az új fórum, és mivel vadi új a motor alatta, nem patch-elek itt semmit. Az új fórumban ki van javítva ez a hiba, meg egy csomó más is, és rengeteg új feature jön...

Stay tuned.

Ami a jövőtállóságot illeti: igazad van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.