Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxy


haxy
tag

van egy ojan gondom, hogy leszedtem a FreeDB adatbázisát rengeteg cd infoját.
De sajna nem tudom felhasználni peddig szöveges fájlban van és az egy rar tömöritövel van be csomagolva. de a gond hogy a cddb -t támogató programok ezt nem kezelik. Kicsomagoltam az összesset de ugy sem megy a dolog.

Kérdésem az lenne hogy ezt othon hogy lehetne egy szervere tenni.
Mien szervert kell használni vagy egy program ami esetleg helyileg elérhetövé teszi.

az is jólene ha egy progi leszedné a netröl és hejileg elérhetö lenne mint a cdcopy progi amit leszedet az utána minden program számára elérhetö, csak ahoz kell az eredeti cd hogy leszedje, és csak azt tudja leszedni.

Ez van.

(#2) haxy


haxy
tag

Látom ebben senki sem tud segiteni.

Akkor valaki nem tud egy progit ami a teljes adatbázist lemásolja nekem?

Ez van.

(#3) aronocs válasza haxy (#2) üzenetére


aronocs
tag

Ha szoveges fileban tarolja az adatokat, akkor lehet erdemes lenne irni/iratni egy progit, ami azokon belul tud keresni. Igy hirtelen ez nem tunik nagy ordongossegnek, bar biztos felmerul utkozben jonehany problema, de a programozas mar csak ilyen.
Na jo, nem sikerult tulsagosan alkotojellegure a hozzaszolas, de hatha:D

Udv

Aut inveniam viam aut faciam.

(#4) haxy válasza aronocs (#3) üzenetére


haxy
tag

Erre gondoltam és dosos progit tudnék irni alá.
De nekem ez ojan állapotban kéne amit minden progi elér.
Ezt is meg tudnám oldani de az a gondom hogy
PL:
CD ID abdfhs
ez a zenei cd azonositoja

van egy fájl ehhez aminek ez a neve abdfhs kiterjesztés nincs viszont ebben a fájlban legaláb 8 elöadó müvéröl van info. Mindenféle logika nélkül.
Söt még számomra érthetetlen iifó van benne de ezeket még ki tudnám szürni de sajnos még mindig nem tudom hogy válogatom szét az elöadokat

Ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.