Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CD Író (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DnS


DnS
csendes tag

Milyen CD írót vegyek? Asus-t, LG-t vagy Sony-t?
Csak olyanok írjanak lehetőleg, akik már tapasztaltak e téren.:)

(#2) gotcha


gotcha
csendes tag

Csak LG-t!! Nekem Sonym van de az LG-k a legjobbak!!

(#3) Zweistein


Zweistein
csendes tag

eHH!:)

nos, tejes(de nem házi) mértékben egyetértek előző lábjegyzethagyónkkal, a fenti márkák közül én is az LG-t javasolom.
Plusz még megemlítem, mint lehetséges bé variánst a Teacot a midi kategóriába és a Plextort a high-end kategóriába...
Mellesleg még a Yamahák is jók, és igencsak speedsterek, a legújabb tudtommal 32x-es Z-CLV speeden dübörög...

Na Csokesz.

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

(#4) Zweistein


Zweistein
csendes tag

Gyah, Teacom van amugy :))

vagyis nem neKEm, de akit ismerek és akinél mindig írok, na annál :)))

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

(#5) gotcha


gotcha
csendes tag

Igaz a Teac-ok PlexWriterek és a Yamahák is jók, én is ezekből vennék ha lenne X millió forintom :)
De a Legfelül említett 3 közül csakis LG szabad venni mert olcsó és megbízható.

(#6) gotcha


gotcha
csendes tag

Alábbiakat Depo-n (http://www.depo.hu) meglehet nézni előbbi X milliós írásom kicsit túlzás volt de haggyuk meg LG - érdemes venni.

LG Goldstar GCE-8160B / 16× / 10× / 40× 21.480 / 26.850

Plextor PleXWriter 16/10/40A 35.600 / 44.500

ASUS CRW-1610A 16x/10x/40x, BOX 26.050 / 32.563

Teac CD-W516E 16x/10x/40x 26.337 / 32.921

Yamaha CRW 2200 EZ 20/10/40 30.980 / 38.725

(#7) guest


guest
veterán

LG 8080B Cd irom van, (8x,4x,32x), es anno EasyCD creator 4-et adtak hozza. Feltettem az XP-t, de a progi (Cd creator) altal telepitett driverekre kopkod. (nem tamogatja, vagy ilyesmi).
Hogy lehetne ezt megoldani?

prohardver vendég

(#8) gotcha


gotcha
csendes tag

Na szóval problémádra nemtudok biztos választ adni de én régen mikor sima Windows 98 SE - vel probáltam írni, a Creator 4 es (amit a Cd iromhoz adtak) driverei és a Nero driverei akadtak egymással. Namost ha jól tudom a WinXP fájlkezelőjében be van építve egy egyszerű CD Íróprogram amit az ahead cég tervezett. Ez a cég csinálja a Nero-t is. Szerintem ez a probléma forrása.... (DE lehet hogy fordítva van tehát nem az ahead progija van beépítve az XP be hanem a Creatore akkor pedig az XP hülyéskedik.) Remélem nem hülyeség amit leírtam én csakis erre tudok gondolni.)

(#9) gotcha


gotcha
csendes tag

Tehát ha a az előbbi jön be próbálkozz a Neroval az se túl bonyolult ha pedig a másik akkor telepíts Creator Platinum ot haverom XP alatt ezzel ír (Easy CdCreator 5)

(#10) Zweistein


Zweistein
csendes tag

re:)

naigen, az ár az más kérdés... de ilyenre három évben csak egyszer KEll kiadni pénzt, ez nem cpu, vagy mobo...

Másik: nemtom, én mindig nerot használtam, de neKEm az új 5551es nem váltbe annyira, mint a 5058as:(
10ből KEttőt rontottam a múltkor:(
teac58E -m van, KG7essel, de a memKEzelése förtelmes:(

na, Byez All !

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

(#11) Csabesz


Csabesz
csendes tag

Mit szoltok ehhez a Philips CD4201 4x/4x/24x E-IDE/ATAPI -hoz. Amit a MediM@rk-t ban 19.990-ert arulnak. Van ezzel valakinek tapasztalata?

(#12) gotcha


gotcha
csendes tag

Jól látom hogy 4 szeresen ír csak??!
Nemértem aranyból van vagy mért ennyi? Egyébként nemismerem a Philips írókat de 4 szeres író 20000 ruppóért az nagyon drága. Szerintem nézd meg azokat a típusokat amiket leírtam és gondold meg még1szer.

(#13) Csabesz válasza gotcha (#12) üzenetére


Csabesz
csendes tag

Ez az ár bruttó. (és van benne 5 audio-hoz való cd :) )
De ilyen árban én nem láttam jobbat. (Depo)
Tudsz valamit ajánlani?
Ez az LG 8080B vagy a 8160B (16×/10×/40×) nekem is tetszik, csak drágább...

(#14) ADaM5


ADaM5
csendes tag

Hi. Philishez lenne hozzáfűzni valóm.
Karácsonyra én is azt szerettem volna venni,
de az eladó (!) lebeszélt róla. :)
Azt mondják a philipsnél ez még egy európai beragadt szállítmány, és ezért ilyen olcsó.
Én maradzam LG-nél. Szerintem inkább ezt vedd,
bár kicsit drágább...

m$ go /dev/null!

(#15) ADaM5


ADaM5
csendes tag

Apropó. Win Xp-m is van :))
Nero 5.5.6.4-val semmi gond, illetve még CloneCD-t
tudom ajánlani alá. Tudtommal az full XP kom-
patibilis.

m$ go /dev/null!

(#16) andorpapa


andorpapa
őstag

Nekem a már említett Yamaha CRW2200E van, pont a Depon keresztül rendeltem. Egyszerűen rohadt jó! Azért ilyen olcsó ott, mert a kézikönyvön kívül semmit sem kapsz hozzá. Még kábelt meg csavart sem. A dobozos verzió valahol 50 körül ugrál, így meg kijött nettó 31-ből.

Igazán nagyszerű. Nem melegedik annyira, mint pár korábbi LG (bár az LG-ket én is ajánlom, főleg a 16x típust), sok jó funkciója van. Az egyetlen hátrány az, hogy kicsit lassú a tálcája meg a felpörgetése. De hát ezért van a sima CD meghajtó.

Én Win98SE alatt a Nero 5.5.6.4-et használom, de már letölthető pár helyről a nem hivatalos 5.5.6.9. Ezek XP alatt is tökéletesen muzsikálnak.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CD Író (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.