Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CD írással gond van (48x helyett csak 32x) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Newander


Newander
csendes tag

Sziasztok!!!
Van egy olyan gondom, hogy van egy LG 48X16X48 -as íróm és bármit írok nem hajlandó 48X-an megírni csak 32X-en!! Ha van valakinek tippe akkor köszönöm ha megosztja!!

''...a lélek halhatatlan, és a test elenyészte után is él, de ha a lelkem a testem nélkül létezik, meggyőződésem, hogy minden ruhám lötyögni fog rajtam!

(#2) Gismo válasza Newander (#1) üzenetére


Gismo
addikt

Vagy firmware frissítés vagy cd-író prg frissítés SZERINTEM segít rajta.
Ha nem akkor add el gyorsan és vegyél valami komolyabbat.

(#3) TexT-BoY válasza Newander (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ez mért baj??? sietsz??? sokan 8* osan irnak max. ha sietnek akkor 16* te meg 48*-osan akarsz irni??? LOOL

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#4) biga válasza Newander (#1) üzenetére


biga
senior tag

Valami kijelzi neked, hogy hányszorosan írsz, vagy csak az időből következtetsz erre? Mert ha csak az időből következtetsz, akkor jó ha tudod, hogy a 48x-os sebesség egy max sebesség, amit a lemez vége felé ér(het) el az író. Átlaga lehet kb 32x-es!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5) e=mc² válasza Newander (#1) üzenetére


e=mc²
őstag

Nos ez engem is érdekel, mivel nekem is ez a problémám...
Bármely oprendszer, bármely cd-író program max 32x-esen tud irni, miközben, nekem is olyan cd-rw-m van, mint neked....

Ambulimax Provider

(#6) e=mc² válasza biga (#4) üzenetére


e=mc²
őstag

Igen kijelzi, h ''csak'' 32x-esen ír.. legalábbis nekem

Ambulimax Provider

(#7) joe69


joe69
senior tag

kívánom hogy ne legyen nagyobb problémája a gépével az illetőnek:)
48*-osan veszélyes írni, még data cd-t is, könnyen elbúhatja az író

(#8) e=mc² válasza joe69 (#7) üzenetére


e=mc²
őstag

:)

Jóvanna... Hamár itt van ez a topic... :U

Ambulimax Provider

(#9) TexT-BoY válasza e=mc² (#8) üzenetére


TexT-BoY
addikt

de minek fönök minek?????
mp3 cdt 4*esen irom hova kö sietni????

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#10) biga válasza e=mc² (#6) üzenetére


biga
senior tag

Akkor meg valószínű a lemezt ''vizsgálta be'' és úgy gondolta, hogy az a megfelelő sebesség. Ha jól tudom, ezt az LG is automatikusan teszi. Rosszul tudnám?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#11) e=mc² válasza TexT-BoY (#9) üzenetére


e=mc²
őstag

Hogy hova sietek? ez jó kérdés....

minek kell olyan lassan írni? Annyival jobb a minősége? én nem vettem még észre, pedig nem egy cd-t írtam már...

Ambulimax Provider

(#12) e=mc² válasza biga (#10) üzenetére


e=mc²
őstag

Phillips CD-R 80
max 52x-es ill.,48x-os cd-ket irok mostanában...

Ennyire rosszminőségű cd-ket dobnának piacra?

Ambulimax Provider

(#13) Agyzuzo válasza e=mc² (#12) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Majd meglátod írás után fél-egy évvel...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#14) TexT-BoY válasza e=mc² (#11) üzenetére


TexT-BoY
addikt

hát sokkal biztonságosabb ha szépen komótosan és Verbatim Data Life-ra irsz:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#15) hungeek válasza TexT-BoY (#3) üzenetére


hungeek
senior tag

azért van ráírva a 48x-es íróra hogy 48x mert 48x-esen lehet vele írni.... ha nem lehet akkor máris átverve érzi magát az ember, ez nem gyorsaság kérdése, sokkal inkább pszichikai :)

(#16) e=mc² válasza Agyzuzo (#13) üzenetére


e=mc²
őstag

Már több, mint egy éves, és semmi gond :)

[Szerkesztve]

Ambulimax Provider

(#17) Agyzuzo válasza e=mc² (#16) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''max 52x-es ill.,48x-os cd-ket irok mostanában...''

Nekem a mostanában nem egy év. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18) TexT-BoY válasza hungeek (#15) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem meg 52x van ráirva na most akkor vigyem visz a plextor gyárba és dobjam a fönök asztalára???

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#19) Gismo


Gismo
addikt

Az adat és játék cd-ket én 48X-an szoktam írni. Mert sietek!!
Egyébként a 48X és 52X írást azért találták fel, hogy lehessen akár 48X vagy 52X esen írni és ha romlana a minőség 1 vagy 2 év múlva, akkor még mindig a 8X-os írókat árulnák.DE NEM AZT TESZIK!!!! => Nem romlik a minőség.

(#20) e=mc² válasza Agyzuzo (#17) üzenetére


e=mc²
őstag

A mostanában a cd-k típusára vonatkozott...

Ambulimax Provider

(#21) e=mc²


e=mc²
őstag

De visszatérhetnénk az eredeti porblémára, hiszen ez itt egy problémamegoldó topic nemde? :)

Ambulimax Provider

(#22) TexT-BoY válasza Gismo (#19) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ok nekem is volt hogy siettem és akkor az 52x kihasználtam egy 100Ft os cdre adatot de mikor odaértem nem müködött

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#23) hungeek válasza TexT-BoY (#18) üzenetére


hungeek
senior tag

ha nem tudsz vele 52xesen írni akkor ha nem is a gyártó vezérigazgatójának az asztalára, de a bolt asztalára ahol vetted nyugodtan odadobhatod....

(#24) Newander


Newander
csendes tag

Hali!
Szóval utána néztem a dolgoknak és valószínüleg az első hozzászólásba lesz a megoldás! Firmware-t kell frissíteni! Az egyik ismerősöm írója is ezt csinálta, befríssítette és azóta jó! A baj csak az, hogy az Lg oldalán nincs már ilyen modellű firmware! Na de majd keresgélek! Ha esetleg tud valaki valamilyen oldalt, ahol ilyeneket lehet találni akkor azt még ossza meg velem! Előre is köszike a segítséget!

''...a lélek halhatatlan, és a test elenyészte után is él, de ha a lelkem a testem nélkül létezik, meggyőződésem, hogy minden ruhám lötyögni fog rajtam!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CD írással gond van (48x helyett csak 32x) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.