Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) `DeviL´


`DeviL´
csendes tag

üdv! :R
Nem tudom hogy volt e már ilyen kérdés [én nem találtam]:F
szóval az lenne a kérdésem, hogyan kell beállítani azt, hogy a nero-val tudjak hálózatban is írni????
előre is köszönöm a segítséget (ha kapok)!!

~ Nem harap a kutya csak ízlel ~

(#2) liksoft válasza `DeviL´ (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Hát nem is tudom. Megéri? Milyen hálózatod van, hogy ki tudod szolgálni az írót megfelelő sebességgel. Tudom, kibírja, ha kifogy az adat, de attól tartok, ez állandósulni fog Nálad. Szerintem érdemes lenne először ezt végigjárni, és ha ebben nincs csont, akkor keresni fizikai megoldást. Egyébként keresd Ppeter-t, hátha Ő csípőből válaszol.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) molnarcs válasza `DeviL´ (#1) üzenetére


molnarcs
tag

OFFTOPIC, csak érdekességképp.

Tavaly poénból (najó, félig meddig azért komolyan), hogy demonstrálják az új, moduláris storage subsystem (hogy magyarítják ezt - tár alrendszer?), a GEOM Bővebben: link képességeit, a FreeBSD fejlesztők írtak egy olyan modult, mely eszközöket képes kirakni hálóra. Ez azt jelenti, hogy nincs szükség szoftverre (samba vagy smb - a windows hálózatok szoftvere, vagy NFS - network filesystem - unixon). Egy másik hálózatra kötött gépen (melyen FreeBSD fut) felcsatolható az eszközök közé (/dev könyvtárba) egy vinyó vagy akár egy dvd író, és a távoli gép ezt teljesen a sajátjaként fogja kezelni. Ha windowson lenne ilyen, akkor megjenne a hardware listában. Az egyetlen előfeltétel a TCP/IP alapú hálózat. Ennél elméletileg sem lehet gyorsabbat csinálni. Bővebben: link

Aztán valaki felvetette poénból, hogy mi lenne ha más eszközöket, például hangkártyákat tennének ki egy hálózatba ugyanilyen módszerrel...

Mindegy, gondolom ez nem segít, csak érdekességképp említettem...

szerk>>> rossz link az első, ezt akartam (érthetőbb leírása a GEOM-nak) Bővebben: link

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.