Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) putti


putti
aktív tag

Az első résszel egyenesen imádtam játszani, de az csak 3dfx voodoo2-es kártyát bezárólag volt hajlandó elindulni. A Carnivores 2-t, pontosabban csak a demóját egy pc guru cd-ről szereztem meg. Ebben már van d3d támogatás, tehát tudok a jelenlegi videókártyával is játszani, meg természetesen jobban is tetszik mint az első rész.

Szóval ha a Carnivores 2 demot kiadták, akkor kellene valahol lenni full, vagy rippelt verziónak is. Sokat keresgéltem, már vagy 4 éve és sehonnan nem tudtam megszerezni. Volna ötletetek, hogy honnan szerváljam be??? Esetleg megvan valakinek???

(#2) VladimirR válasza putti (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Sokat keresgéltem, már vagy 4 éve és sehonnan nem tudtam megszerezni.''
innen sem nagyon fogod;]
alapelvek? warez?

(#3) putti válasza VladimirR (#2) üzenetére


putti
aktív tag

OOOps!!!! :Y :Y Igazad van, az alapelvekre vonatkozóan. :O (Hibázni tudni kell) :O

De azért e-mailbe megköszönném, ha valaki megsúgná! :DD


Thanx!

(#5) Dilikutya válasza VladimirR (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

egy 5 éves programért nehogy már kibannoljatok valakit ha kiejti a rippelt verzió kifejezést... máshonnan pedig nem is lehet beszerezni, vagy ha tudsz megoldást azt várjuk ide az ''innen sem nagyon fogod''-szerű rendkivül segitőkész hozzászólások helyett. ha esetleg van belőle full legális eredeti példányod, azt is örömmel fogadjuk, ugyis kevesebbet ér a program ma már mint az áram amit a letöltésére forditanánk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) putti válasza Dilikutya (#5) üzenetére


putti
aktív tag

Köszönöm hogy kiállsz mellettem. Régebben sem volt nagy szám, talán 3000 Ft-ért meg lehetett venni,de akkor sem nagyon lehetett beszerezni, mert a többihez képest kicsi játék volt. Mostmeg.....

DE TÉNYLEG ÖRÖMMEL FOGADNÁM,A LEGÁLIS EREDETI PÉLDÁNYT IS, mégha 1000 Ft-ért is megkapnám, annyit nekem igazán megér.

De ha esetleg tudnál nekem segíteni ezügyben,akkor az e-mail címemre megsúghatod, mert azt úgysem tudja meg senki.


Thanx!

(#7) Dilikutya válasza putti (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

annak idején játszottam a demójával, bosszantott hogy csak nyomorult fűzabáló dinókra lehetett benne vadászni :) amugy akkori szemmel nézve elég jó grafikája volt, úgy emlékszem. rég volt ez már, ha jól emlékszem 99-ben. az első részét nem ismertem, a harmadik pedig nem igazán jött be, le is töröltem már rég. rögtön az első pályán széttrancsirozott valami nagy orrszarvú-szerű jószág :D most hogy igy felhoztad a game témáját, elkezdek én is kicsit utánanézni, mindigis kellett az egész:) egyszer találtam egy ''boltot'' még anno, de csak a ''doboza volt kirakatban, megvenni nem tudtam'' :D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Dilikutya válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na nézd mit mit találtam:
[L]http://downloads.zdnet.co.uk/0,39025604,39053725s,00.htm[/L]
és közvetlen link a játékhoz:
[L]http://tnb1.tmsrv.com/o=64/b=f1fF4wDwKjOoLyLA5fFL1wAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAArzYn3AMQlL4ORDVgPzOXIZG93bmxvYWRfY29tAAAAAFVTRAAAAAAAAAmVEIZ3VDk=/r/release/infogrames/30m_default/Carnivores2.exe[/L]
és semmi warezolás, full legálisan letölthető már. ők se gondolják komolyan hogy ennyire régi játékból még lehet pénzt csinálni, nagyon kevés ilyen játék van, amit még ennyi idő után is el lehet adni (Starcraft, Diablo, Age of Empires, Quake3)
77Mb, ugyhogy ez a full verzió, a License-nél Free to try áll, úgyhogy valószinű korlátozás nélkül használható. ha meg nem akkor majd kitalálunk valamit :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) putti válasza Dilikutya (#8) üzenetére


putti
aktív tag

YOU AR THE GOOD!!! AND THANK YOU VERY MUCH!!!!

DOWNLOAD BEGINNING...........

(#10) putti válasza VladimirR (#2) üzenetére


putti
aktív tag

''innen sem nagyon fogod''

Hát ez most nem jött be!! :C :C :C :C :C :C :C :C

Ráadásul free progi! Na erre mit lépsz??? :F

(#11) Dilikutya válasza putti (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

hja... nem értem, hogy ha valakinek kell egy game, és itt akarja megszerezni, miért kell rögtön warezra gondolni. ez megint azaz eset hogy beleszólnak valamibe, anélkül hogy utána nézne...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.