Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon s200x problema (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zady


zady
csendes tag

Van egy picivel tobb mint 1 eves canon s200x-es nyomtatom. Nyaron nem hasznaltam s attol tartok hogy beleszaradt a festek. Egyszeruen mindenfele tisztitast vegigvittem vele de akkor is uresen jon ki a lap. Apatronban van festek, fecskedovel utantoltve:)
Otletek?

(#2) Dave™ válasza zady (#1) üzenetére


Dave™
nagyúr

lehet rossz minőségű volt a festék, amivel utántöltötted.... Bár reméljük, hogy nem...

(#3) zady válasza Dave™ (#2) üzenetére


zady
csendes tag

nem volt rosz minosegu, tobbszor ugyanebbol a festekbol tolottem utan. kitisztiottam mindent. van a patron ami kiveheto, meg kiveheto az a fekete fogalalat is amibe a patron megy bele, na azt is megpucoltam es semmi.

(#4) Dave™ válasza zady (#3) üzenetére


Dave™
nagyúr

ha olyan, mint a 455-ön akkor az a foglalat a nyomtató fej... Reméljük csak a patron a gáz, mert akkor veszel egy új gyári patront, s meg van oldva. Azután majd azt töltöd után:D Persze ha a fej gázos, az már nagyobb probléma:(

(#5) Pushy


Pushy
tag

Ja! legalább 15k-s probléma!

Egyébként tapasztalatból mondom, ne is próbálkozz vele, annak már annyi, és ha be is tudnád indítani valahogyan, a nyomtatási minősége egy mátrixxal sem érne fel. Sajna!

Pushy

(#6) zady válasza Pushy (#5) üzenetére


zady
csendes tag

Ezt most nem ertem. mi baja lehet? Valahova beszaradt a festek? Azt meg tudjatok mondani, hogy mi a gond vele? Nem lehet hogy ennyi legyen az elete egy nyomtatonak... A minoseg nem szamit. hogy fogjak neki a beinditasanak?
Koszi

(#7) Pushy válasza zady (#6) üzenetére


Pushy
tag

Üdv!

Akkor nem finomkodom, tessék:

Több irányból is elszúrtad, pl. az utántöltéssel, ezzel eleve halálra ítélted nemcsak a fejet, de a nyomtató elektronikáját is. Aztán egész nyáron nem használtad és ráadásul utántöltött tinta állt benne. Az legalább 2-3 hónap mozdulatlanságot jelent. Hát ez biztosan nem tett jót neki.
A helyzet az, hogy nem véletlenül köti ki a Canon, hogy eredeti tintával használd. Ugyanis a pancsolt tinta vegyileg nem összeegyeztethető a fej belsejével, és kikezdi azt, vagy egyszerűen beleköt, akár pár nap nemhasználat után is.
Hidd el megpróbáltam már nem egy, nem 100 fejet megmenteni, de az eredmény siralmas, max 1%, de az is csak azért mert pár napja volt csak benne a pancsolt tinta.

Szóval felejdsd el, de az utántöltést is, ha nem vagy ellensége a saját pénztárcádnak és idegeidnek!

Pushy

(#8) zady válasza Pushy (#7) üzenetére


zady
csendes tag

pedig nekifogtam volna valahogy de akkor ezek szerint semmi remeny:((
ha valakinek lenne megis valami zsenialis otlete azt szivesen fogadnam...

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon s200x problema (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.