Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon s200 tinta (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kvarga


kvarga
csendes tag

Hi! Volt ez az akció a TECSOban, hogy 13000ért adták a Canon S200-at. Én marha meg megvettem. Patront ugyanis nem lehet kapni hozzá. Vagy mégis? Help!

(#2) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

ezekkel az olcso nyomtatokkal mindig igy lehet befurodni... egyik ismerosom is vett vmi cannon bjc-t aztan nem volt hozza patron..Vegul sikerult neki szereznem 7900ft-ert, kozben az egsz nyomtato kerult kb ennyibe..
Nincs otletem hol lehetne kapni, hivd fol a cannon hungary-t , ok csak tudnak valamit..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#3) Tompo válasza kvarga (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

Mi a patron száma?

(#4) kvarga


kvarga
csendes tag

BCI-24

(#5) Tompo válasza kvarga (#4) üzenetére


Tompo
aktív tag

Bárhol, irodaszerboltban.

(#6) Tompo válasza kvarga (#4) üzenetére


Tompo
aktív tag

Küldtem mail, itt biztos lesz.

(#7) kvarga


kvarga
csendes tag

Kösz, neten keresgéltem már sok helyen, de nem sikerült. Csak 21-hez volt.

(#8) Don Vittorio válasza kvarga (#7) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem van, és a nagy elkeseredés annyira nem indokolt, mert a Canon patronjai még az olcsóbbak közé tartoznak...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#9) kvarga


kvarga
csendes tag

jó-jó értem, csak még nem láttam 24est. Elég kellemetlen. Mennyibe is kerül egy olyan? (szines, f-f)

(#10) Don Vittorio válasza kvarga (#9) üzenetére


Don Vittorio
őstag

BCI-24 fekete: 2000
BCI-24 színes: 3500

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#11) kvarga


kvarga
csendes tag

25?? az jó a 24 helyett?

(#12) Don Vittorio válasza kvarga (#11) üzenetére


Don Vittorio
őstag

24 az, nnnnaaa...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#13) Mista Boller


Mista Boller
tag

Esetleg nem lehet utantolteni? En a Bc-02-esemet szoktam toltogetni, a patron kb 6e hozza :)

Tout le monde est une nonne

(#14) Don Vittorio válasza Mista Boller (#13) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Később a printer látja kárát...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#15) borg315


borg315
aktív tag

vettél volna hp-t, 17k körül nyomtató + 2 patron jóól :)

(#16) cadaver


cadaver
tag

lolmao, muter ahogy meglatta rogton bekarikazta maganak öccör hogy kell ilyen nyomtato :t. de ezek szerint azert annyira nem 0? meg nem probaltam ki...

(#17) nap


nap
addikt

Ezek a tintasugaras nyomtatok azert ilyen olcsok, mert a patron draga.
Gyakorlatilag eloallitasi koltsegen, vagy az alatt kicsivel ertekesitik ezeket a nyomtatokat, csak, hogy megvegyek, hiszen a patronokon akkora a haszon, hogy ez meg belefer. Azert allitjak, hogy az utantoltott patron tonkreteszi a nyomtatot, mert akkor nem az eredetit veszed meg dragan. Ket-harom utantoltes utan mar visszajott a nyomtatod ara. :)
Na megint beleugattam masnak a biznicebe.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) Mista Boller válasza Don Vittorio (#14) üzenetére


Mista Boller
tag

Miert is? Komolyan nem tudom, igazabol nem ertem miert menne tonkre a nyomtato az utantoltes miatt. Kb masfel eve toltogetem ugyanazt a patront es teljesen oke a minosege. Jo, latszik, hogy nem uj, de szoveget majdnem tokeletesen nyomtat. Abbol pedig heti 200 oldalt minimum. Sajna nincs penzem uj lezernyomtatora pedig az lenne az igazi... :(

Tout le monde est une nonne

(#19) kvarga


kvarga
csendes tag

Szöveget MAJDNEM tökéletesen??? És a képeket? Látod ezt hívják úgy, hogy tönkrement!

(#20) Mista Boller


Mista Boller
tag

Na neee! :DD A szovegben a hibak eleg aproak, de en azert eszreveszem. Kepet akkor nyomtattam vele utoljara amikor megvettem, de a kedvedert kiprobalom...

Tout le monde est une nonne

(#21) kvarga


kvarga
csendes tag

Nem kell kipróbálnod, de ettól függetlenül lehet az újratöltésből adódó hiba. Hallottam olyat, hogy fél éves nyomtató újratöltés után helyenként olvashatatlan szövegeket produkált. Új nyomtatófej kellett bele.

(#22) erge


erge
csendes tag

Helló All!

Januárba lesz három éve, hogy vettem a CANON BJC-1000-es rém egyszerű nyomtatómat.
Az eredeti BC-02-es fekete patron van hozzá. Azóta csak töltöm.
Ha beszárad- mert 2 hónapig nem használom-, akkor adni kell neki fejtisztítást, ha úgy sem jó, akkor meg ARCSZESZT!
Komolyan mondom az szépen kiszedi a pólusokból a beszáradt festéket, oszt lehet tovább kenni neki!
Semmi baja, bár én csak Cheatek nyomtatok és puskát 5-ös betűméretben.

Ennyi ötletem van az S200-hoz.

Üdv:

eRGe

(#23) Hacked_4016


Hacked_4016
csendes tag

Hello
Én is most vettem Canont a Tescoban, pont azért, mert a elődje egy HP klón (Apollo) volt, és egy színes patron 11500Ft volt bele.
Ebbe meg csak pár ezer forint.
Egy pár cím patron ügyben:[L] http://www.winnica.sat.hu/htm/Uprintszettarak.htm[/L]
[L]http://www.uprint.hu/Shtml/Html/Canon/canstart.shtml[/L]
[L]http://www.webkom.hu/lista/[/L]
[L]http://www.osziker.hu/utangyartott_tintapatronok_printrite.html[/L]
[L]http://www.webaruhaz.hu/main.php?subpage=2[/L]
:DD

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#24) Hacked_4016


Hacked_4016
csendes tag

bocsi
Egy pár cím patron ügyben:
[L] http://www.winnica.sat.hu/htm/Uprintszettarak.htm[/L]

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#25) béla12 válasza kvarga (#1) üzenetére


béla12
tag

Bemész egy nagyobb irodatechnikába vagy sz.gép boltba, oszt veszel. Kb. 5-6 ezer pénz a garnitúra.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#26) kvarga


kvarga
csendes tag

Most jövök a mediamarktból. ott is van. kösz a segítségeket!

(#27) Hacked_4045


Hacked_4045
csendes tag

tudja valaki hány ml tinta (sacc/kb) van a színes illetve a fekete patronban?
Sajna sehol nincs erről info.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon s200 tinta (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.