Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Canon powershot a70+sulinet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) handair


handair
csendes tag

Szia mindenkinek!

A kérdésem elég egyértelmű, lehet-e a Sulinet Expressz keretén belül Canon A70-es fényképezőgépet venni. Ha hallott valaki ilyesmiről az lécci írjon ide pár sort, hogy pl hol lehet megvenni. Más gépek nem érdekelnek csak ez. Előre is köszi a válaszokat!

na.

(#2) bitfarkas válasza handair (#1) üzenetére


bitfarkas
őstag

Hogy a program keretén belül lehet-e nem tudom, de azon kívül biztosan nem. Ugyanis egy darab sincs az országban, a Canon nem szállít. Pedig pár forgalmazó még kedvezményes akciót is meghirdetett.
Én is szerettem volna szülinapi ajándékba venni, de kénytelen voltam Nikonra váltani, mert remény sincs rá a közeljövőben.

(#3) tomcs válasza bitfarkas (#2) üzenetére


tomcs
őstag

ezt en is csak megerositeni tudom, eleg mazlista is voltam hogy kifogtam egy utolso darabot

(#4) handair válasza bitfarkas (#2) üzenetére


handair
csendes tag

Nekem azt mondták a telefonba, hogy ma vagy holnap jön új szálítmány... Te ezt mikor hallottad?

na.

(#5) Lomos


Lomos
aktív tag

a Nikon CoolPix 3100 igen jo alternativa lehet :)

En is e ketto kozott filozok, bar nem itthon fogom venni.

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#6) tildy válasza handair (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet, pl a pclandnál.
125-ért.Viszont:
Úgy láttam hogy Sulinetes akcióban a Canon a70-t kb 125 ezer forintért adják, míg egyébként 112 ezer körül.
Elvileg ilyet nem lehetne.
Mail pclandnek, válasz:
Szabott árakkal dolgozik a Sulinet.
A saját árainkat nem fogjuk felemelni a sulinet kedvéért.

Szerintem ilyet nem csinálhatnának.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Bagoly válasza tildy (#6) üzenetére


Bagoly
senior tag

Akkor mehet a mail a Magyar Bálintnak is, mert ő meg azt mondta a híradóban, hogy amennyiben alacsonyabbak a sex-en kívüli árak a sex-es áraknál egy boltban, akkor a sex-es árakat le kell szállítani. (Nem a nem sex-est emelni) :(((

BOTRÁNY :(

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#8) .:ADAM:.


.:ADAM:.
aktív tag

Botrány Botrány Éljen :DD

.:tweaKntuniNg.tk:.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Canon powershot a70+sulinet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.