Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon nyomtatók chip resetelése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) joci95


joci95
csendes tag

Sziasztok! valaki meg tudná mondani hogy meik gombal lehet resetelni a canon nyomtatók festékpatronját?
mert utángyártott teli patronra ráraktam a régi chipet és azt irja h üres :W ezért nem mükszik
és azt hallottam hogy egy bizonyos gomb nyomvatartásával resetelni lehet a chipet
ezzel kapcs.-ba szeretnék segitéget
előre is köszi!!
:))

-

(#2) JóGéza válasza joci95 (#1) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Inkább a Nyomtató tapasztalatok, problémák, kérdések és válaszok-ban kérdezz, vagy használd ott a keresőt.

(#3) Csokiii


Csokiii
aktív tag

hali
nekem annyi lenne a problémám hogy van egy canon mp620-am és vettem bele utánagyártott patront.átpakoltam az eredetiről a chipet de nem müxik azt írja nincs tinta .(először csak 2 patron fölött volt X azután 3 azután 4 viszont a feketébe amiben volt de kicseréltem azt is azzal nincsen probléma) (haverom mondta hogy valamit nyomni kell hosszan és akkor jó lesz )
előre is kössz :R

(#4) alexandre33


alexandre33
csendes tag

canon mp 250

utantoltottem nem lehet resetalni ,mi lehet az oka? :W

(#5) _ATi_1 válasza joci95 (#1) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!
Szerintem kár volt ezért új topicot nyitni, főleg így.
Legalább a nyomtatód típusát leírhattad volna.
Itt egy kis segítség, bár nem tudom milyen a nyomtatód típusa:
[link]

(#6) Csokiii


Csokiii
aktív tag

hali utánagyártott patron van a nyomtatómban(canon mp620)és reseteve lett a chip.tudtam nyomtatni rendesen ahogy kell de most miután nyomtattam és másoltam volna a következőt ezt írja ki: "A következő tinta maradék szintje nem határozható meg pontosan .Cserélje ki a tartályt."(am a nyagy feketével problémázik/pgi-520)(a többivel nincs baja)
na ez most mi? :Y
ha valaki tud valamit akkor előre is köszönöm :R

(#7) Sayen


Sayen
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Több mint 5 évig használtam egy Canon Mp 130 -ast végig utángyártott patronnal , gond nélkül . Rengeteget nyomtattam vele , de a mechanika elfáradt és nem érte meg felújítani...
Maradtam a Canonnál , hiszen jól bevált , most MP 550-es van. Rendeltem egy garnitúra chippes utángyártott patront és a "szűz új " nyomtatóba rögtön azt tettem bele . Már cseréltem benne patronokat (ez print 220 ft/db ) a chippeket átrakva , nyomtat is szépen :K
Olvastam , hogy ha berakom az eredeti patront akkor ismét normálisan jelzi a tintát, de nem akarom kibontani a gyári csomagolást :N
A kérdésem csak annyi , hogy ezek után már többet nem fogja a tintaszintet rendesen jelezni ? Tehát mindig ott lesz a felkiáltójel , hogy kiürülőben a patron ?

Köszönettel várom a válaszokat !

(#8) _ATi_1 válasza Sayen (#7) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szerintem a chipből olvassa ki a tintaszintet.
Tehát ha egy resetelt, vagy új chippel szeret patront raksz bele, akkor azt rendesen érzékeli.

(#9) Sayen válasza _ATi_1 (#8) üzenetére


Sayen
csendes tag

Köszi . most már "csak" azt kell megkeresnem hogyan kell a chippet resetelni... :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) stefan93


stefan93
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Canon MP 250-es típusú készülékem.
És azt a hiba kódot adja ki hogy P02 :(
A patronokat meg tisztítottam.. de semmi ugyan az..
Mikor bekapcsolom nagy csattogás ( a patronok jobbra mennek majd hirtelen balra és ott maradnak és ennyi semmi reakció semmire sehogy.. :( Valakinek van ötlete?
Előre is meg köszönöm!
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! :) ;)

(#11) nofear28


nofear28
újonc

Sziasztok Canon pixma mg6850 b203 hibakódot ír ki valami megoldás? Vagy fej csere?

(#12) nofear28


nofear28
újonc

Sziasztok!!!
Van egy Canon pixma mg6850 nyomtatóm de ki ír b203 hiba kódot kb...20 alkalommal használtam és beadta a kulcsot!
Tudna valaki ebben segíteni,hogy fej hibás vagy valami más???
Elöre is köszönöm!

(#13) nofear28 válasza nofear28 (#11) üzenetére


nofear28
újonc

Szia szerviz

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Canon nyomtatók chip resetelése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.