Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) GEPESZ66 válasza varázsgömb (#200) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
Az előbb a bekapcsoló gomb nyomkodásával sikerült azt elérni, hogy a nyomtató fej közép állásban maradjon, ne térjen vissza balra, ahol nem lehet hozzáférni.
Most látom csak, hogy érdekes módon az összes patron tartályában nincs tinta, csak a szivacsos részben lehet még.
A feleségem nyomtatott 20 oldalt gond nélkül, majd a következő dokumentum nyomtatásakor jelezte a B200-as hibát.
Így gondolom beszáradás nem lehet a hiba oka?
Tehát érdekes, nem figyelmeztetett, hogy a patron kifogyóban van.
Az 5 patronból van otthon 3 új jelenleg.
Holnap megveszem a másik 2 patront, s egy próbát talán megér az új patronokkal.
Esetleg ebből adóthatott valahogyan a B200-as hibaüzenet?
Ha új nyomtatót kell venni, akkor úgysem tudnék mit kezdeni ezekkel.
Viszont azt nem értem, hogy bekapcsoláskor kinyílik a papírtartó tálca.
Ez korábban csak akkor nyílt ki, ha valamit nyomtatni akartam.

(#202) GEPESZ66 válasza varázsgömb (#200) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A nyomtatófej tisztítására ezt találtam.
Mit szólsz, szóltok hozzá?
[link]

(#203) Ablakos


Ablakos
őstag

Milyen nyomtatót kell venni, ha szeretnék fotót nyomtatni (nem tul sokat és nem fontos az olcsóság), de van amikor 1-2 évig eszembe sem jut a nyomtatás? Most dobtam el az ip4200-ast, teljesen beszáradt a fej.

(#204) cekat válasza varázsgömb (#190) üzenetére


cekat
friss újonc

Üdv!
MG5750- hez milyen fejet rendeljek?
A fejtisztításon túl vagyok😟
Köszönettel!

(#205) varázsgömb válasza GEPESZ66 (#201) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Mintha a falnak beszélnék.... :(( Az előző válaszomban írtam, hogy a B200 fejhiba. Azt is írtam, hogy amíóta kicseréltem, semmi baja, nincs B200 hibakód. Erre most jössz a patron cserével, meg egyéb agyalásokkal... :F

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#206) varázsgömb válasza cekat (#204) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Amelyik bele való :D nem vagyok canon szakértő, csak egyszerű felhasználó. Google barátunkat keresd, ő segít. 😃

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#207) GEPESZ66 válasza varázsgömb (#205) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Bocs, igazad van!
Nem kísérletezgetek.
Ahogy olvasom a neten esetleg panel hiba is társulhat hozzá.
Mikor bekapcsolom, kinyitja a laptartó tálcát, pedig ezt eddig csak nyomtatáskor nyitotta ki.
Heti 50 lapot nyomtatnánk.
A Canon TS5050-et néztem ki, ami wifis, ill. 5 patronos, s utángyártott is van hozzá, jó áron.
A patron kb. 800 lap nyomtatására elegendő.
Viszont inkább a külső tartályos, wifis EPSON L3150-et javasolják, ami kb. 6000 oldalra elegendő induló tintát tartalmaz, s az eredeti patron se drága hozzá.
Lehet, hogy inkább ez lesz.
Eddig 2 Canon nyomtatóm volt, s 4 év után adták meg magukat.

(#208) varázsgömb válasza GEPESZ66 (#207) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Én is nézegettem már a külső tartályos nyomtatókat, sőt már ki is választottam a típust. Csak a vásárlás előtt tettem egy próbát az új fejjel, és jól tettem, meggyógyult a nyomtatóm, így megúsztam a cserét. :)
Egyébként a canont is lehet igen olcsón tölteni. Én 2 dl-es utántöltőt vettem, vagy már 2 éve, de még mindig félig vannak.

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#209) leon11


leon11
tag

Sziasztok! IP7250 nyomtató ma megadta magát se kép se hang, nincs bekapcs visszajelzés. Menthető valahogy? Help!

(#210) varázsgömb válasza leon11 (#209) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Én még nem temetném. Olyan, mintha nem kapna áramot. Kezdd a legevidensebbel, ellenőrizd a tápkábelt, hogy nincs-e elszakadva, megtörve valahol. Azután haladni kell befelé, és megkeresni, hogy akad el a nafta útja. Szerintem.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#211) leon11 válasza varázsgömb (#210) üzenetére


leon11
tag

Kábel hiba talán nem lehet. Állandó helyen mozgatás mentesen van tárolva. Nyomtatást kezdtem, mikor szokásos előkészület egyszer csak megszakadt. :F

(#212) leon11 válasza leon11 (#211) üzenetére


leon11
tag

Nem lehet, hogy az a bizonyos Canon élet (3 év) véget ért a szórófej zárlattal?

(#213) varázsgömb válasza leon11 (#211) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Elhiszem, de ki kell mérni, mert oxidáció/kontakt hiba felléphet.
A nyomtató fej hibája esetén is be lehet kapcsolni. Nekem legalább is sikerült, és dobálta fel a rettegett B200 hibakódot.
Ha se kép, se hang, akkor első körben én az áram ellátás hibáját zárnám ki.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#214) varázsgömb válasza GEPESZ66 (#207) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Én ezekkel töltöm után a Canon patronokat már nagyon régóta, de még mindig sok van bennük. Lassan megromlik... :D

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#215) Scherier


Scherier
csendes tag

Canon MX925 napra pontosan 6 év után B200. Csak eredeti patronnal használtam! Firmware frissítés volt-e vagy sem, így aztán tök mindegy. A fejet kipucoltam, a B200 még mindig van. A tinta a fej mögötti alumínium sínen is van, meg az átlátszó szalagon is, talán ez lenne az encoder film? Vicc az, hogy előtte nap tök szépen nyomtatott.
Régen legalább a gumi alkatrészekkel trükköztek amik elöregedtek megadott idő alatt, aztán kuka lett. Most már ott járunk, hogy a látszatra sem adunk, 6 évet ment, akkor letiltom azt dobd ki. Beszarás. Még a scannert sem lehet használni benne.

(#216) varázsgömb válasza Scherier (#215) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Dobd ki a régi fejet, ne mosogasd. Vegyél bele másikat, és el fog tűnni a B200, menni fog tovább.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#217) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Canon MG5655 gondolom a behúzó része adta meg magát, félig behúzza a papírt és itt megáll a dolog. Papírelakadást ír ki ,ritkább esetben először papírhiány és aztán elakadás a sorrend.
Javítani kb mennyibe kerülne, mi erről a tapasztalat? Egyáltalán érdemes? Maga a gép kb 3 éve van meg.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#218) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Canon IP 7250 nyomtatóm hetek óta egyáltalán nem kapcsol be, "se kép se hang".
Próbáltam a tápkábelt ki-be dugdosni erősebben is, hiába. Több kábellel is kipróbáltam. A kábel más nyomtatónál működik. Kiszedtem a nyomtató tápegységét (majd visszadugtam), de semmi változás.
Habár a nyomtatóra egyelőre nincs szükségem, de aggódom, nehogy a hosszas kikapcsolt állapot miatt beszáradjon a fej. Pláne, hogy amikor működött, már kiírta, hogy nagyon kevés a fő fekete tartály kapacitása.

Mitévő legyek? Hosszas kikapcsolt állapotában tényleg beszáradhat?
Hálásan köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#219) varázsgömb válasza peter889 (#218) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Persze hogy beszáradhat ha sokáig nem nyomtatsz. Én azt csinálnám, hogy kivenném a fejet, belőle a patronokat is, és folyó víz alatt kimosnám a fúvókákat, és a tinta beömlő nyílást. Tilos a fúvókákhoz érni! Azután jó erősen kifújni belőle a vizet, és akkor talán nem megy tönkre állásában.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#220) peter889 válasza varázsgömb (#219) üzenetére


peter889
őstag

Köszi a tippet, de még sosem csináltam ilyet. Kicsit félek, elrontanám. Még gondolkodom, mitévő legyek.

(#221) varázsgömb válasza peter889 (#220) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Azon kívül, hogy "se kép se hang" mit tudsz még elrontani.... :D

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#222) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Szokásos téma, 5550 B200-as kóddal. Már hagyom a fenébe ott bszódjon meg, nem nyomtatok vele, de a scannert jó lenne használni. Van arra mód, hogy B200 mellett használjam a scannert? Köszi!

(#223) varázsgömb válasza r6man123 (#222) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nem értem a hiszti okát... Fentebb leírtam. Rendelj új fejet, és megoldódik a B200 probléma. Nem kell gyári új, jó az után gyártott is. Én is is ezt tettem. Azóta se jött elő a B200.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#224) rqb2


rqb2
újonc

Sziasztok,
Adott egy IP7250, amiben eredeti patronok vannak. Excel táblázatot nyomtatva a cellák vonalai elcsúsznak. Fejbeállítás, tisztítás, stb volt.

(#225) SaGa59


SaGa59
őstag

Sziasztok!
Ha valakit érdekelne, van egy bontatlan készlet resetchipes patronom és színenként 100 ml, szintét bontatlan utántöltő tintám MG7550-hez. Az eddigi, négy éve használt hasonló patronokat akartam lecserélni. Kifogyott a tinta, azt úgyis kellett rendelnem, viszont a cián patront egy ideje csak minden második-harmadik helyrekattintás után ismerte fel, illetve a PBK patron szivacsos részébe kissé belekötött a pigment (érezhetően kikeményedett a szivacs), és fél oldal után néha már elkezdett halványulni a nyomat, ezért a teljes patronsor cseréje mellett döntöttem. Külön nem is nagyon lehet kapni őket. Miután megjött az új készlet, ma nekiugrottam kicserélni. Kiderült, hogy az új cián patront is csak nehezen akarja bevenni. Amikor jobban megvizsgáltam, kiderült, hogy valamikor valószínűleg sikerült a patron érintkezőkre rácseppentenem némi tintát egy cserénél. Elvben ugyan nem kéne, de talán elkorrodált miatta az egyik érintkező, mert láthatóan kibillent a függőleges irányból és érintésre könnyen billegett előre−hátra. Amikor megpróbáltam csipesszel helyre billenteni, ki is jött a helyéről. Gyanítom olyan egységet, ami ezeket a félig-meddig rugóként is viselkedő érintkezőket tartalmazza, egy új nyomtató áráért cserélnének, így a nyomtató megy a kukába (pedig szerettem, nem volt 200-as „fejhibája” sem, pedig négy éves elmúlt). A tinta és a patronok, ha valakinek kell, megfelelő ellenértékért eladóak. Privátban megtárgyalhatjuk. Ha valakinek kell, az egész nyomtató is elvihető, alkatrésznek. Csak a szállítást kell megoldani, pénzt nem kérek érte. A fej jó benne (és most tiszta is, mert a patroncsere előtt kimostam, hogy ne keveredjenek a tinták) a hulladék tinta tárolója nem tudom, mennyire lehet tele, még ma is nyomtattam a patroncsere előtt, vagyis használható.
Sajna olyan nyomtató, amihez ezek a patronok jók, se égen, se földön nem kaphatók már, fél napja túrom a netet, pedig ha lehetne, szívesen vennék egy ugyanilyet újat, meg voltam vele elégedve.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#226) Slenkra01


Slenkra01
újonc

Sziasztok!
Canon MX725 - 1403-as hibakód (Nem megfelelő nyomtatófej)
Milyen itthon is elvégezhető megoldást tudtok, ezzel a remek vírushelyzettel nem igazán vannak nyitva a szereldék :) Egyik napról a másikra hagyta abba a működést, előtte kiválóan nyomtatott.
Amit próbáltam:
- Nyomtatófej ki, langyos vízbe áztatás és 90%-os alkohollal átmosás
- Nyomtató reset ( ON gomb + törlés gomb + 5-ször törlés gomb és sokáig várás..)

Köszi előre is :)

Gábor

(#227) gyulazsolti válasza Slenkra01 (#226) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Na ilyet nekem épp a héten produkált a nyomtató. (1403)
Én csak töltöttem a patronokat és utána mondta ezt nekem.
Nálam az volt a megoldás, hogy le volt nyitva tálca patron cseréhez, be állt.
Konnektorból ki-be, és megjavult.

(MX395)

[ Szerkesztve ]

(#228) Slenkra01 válasza gyulazsolti (#227) üzenetére


Slenkra01
újonc

Köszi a tippet!

Sajnos nem javult meg nálam :( Tintapatronokat is cseréltem már :(

(#229) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Segítsetek kicsit!
Adott egy Canon MG2550S nyomtató...
Az istenért sem tudom telepíteni. driver a gyártó honlapjáról, Win10 64 bit, telepítő indítása, kipipálok mindent, hogy nyaljon fel nekem mindent, , jön a 3-as lépés, nyomtató csatlakoztatása...
csatlakoztassa a nyomtatót-->pipa--> a nyomtató felismerésre került, kérem várjon amíg a telepítés befejeződik
--> na itt elmalmozik egy jó 5-10 percet, majd kiírja, hogy nem sikerült anyomtatót felismerni..
Ez most mi? csatlakoztatáskor hallani ahogy felveszi a gép, a vezértlőpult->nyomtatóknál is látszik hogy MG2500 series, gondolom mint valami alap windows driverrel ez települt...
Mi ennek a vacaknak a trükkje hogy telepíteni tudjam a teljes csomagot?
Köszi előre is

(#230) peter889 válasza varázsgömb (#219) üzenetére


peter889
őstag

Sziasztok!

Sajnos azóta nem volt energiám, hogy foglalkozzak a nyomtatómmal.
A probléma változatlan: a nyomtató egyáltalán nem kapcsol be, és ha a villásdugóját a konnektorba dugom, pici szikrázás tapasztalható a villásdugó környékén. Mag tudja valaki saccolni, mi lehet a hiba oka?

És a másik: nem tudom kivenni a fejeket és patronokat, mivel a mozgó kocsi a szélső állapotában van, ahol nem férek hozzá.
Hogyan tudnám kivenni a fejeket?
Vagy lehet, már nem is érdemes semmit tennem, mert beszáradtak a fejek és dobhatom az egész nyomtatót a kukába?

Köszönettel várom a válaszotok.

(#231) Multiflotta


Multiflotta
csendes újonc

Bocsi

[ Szerkesztve ]

(#232) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok, tudnátok segiteni?
Vásároltam egy új nyomtatot egy Canon TS705 ip7250 utodjának mert az tönkre ment...
AdobePhotoshop központositásával van gondom, eddig ip7250 alapján volt beállitva, de most az nem müködik már.
DVD - CD - Bluray nyomtatás miatt.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#233) Ed_007


Ed_007
aktív tag

MX925 nyomtatóval szívok több, mint egy éve - kérem adjatok tanácsot.
A nyomtató rendben működik, nyomtatok vele, használom a szkennerét stb., majd egy-két nap múlva egyszerre a számítógép nem tud rá nyomtatni.
Eddig az egyedüli megoldás az volt, hogy leszedtem valamennyi kapcsolódó programot, drivert, újraindítottam a gépet és újratelepítettem a nyomtatót, majd a drivereket lecseréltem a Canon oldaláról letöltött driverekre.
Ez így elég macerás.
A Canon támogató oldalon ugyanezt a módszert ajánlották.
Szeretném tudni, mi van a háttérben, és mi a megoldás? Nekem az alábbiak jutottak eszembe:
1) A MS szop@tja a Canont, ki akarja nyírni, ezért jelent meg a probléma.
2) A MS és a Canon együttműködik, hogy X év után új nyomtató vásárlására vegye rá az ügyfeleket.
3) A Canon bénázik valamit és több, mint egy éve nem tud normális illesztőprogramot kiadni a nyomtatóra, vagy "csak" nem veszi a fáradtságot régebbi termék támogatására.
4) Valami egyedi probléma van a gépemmel - fogalmam sincs, hogy ekkor ez mi lehet, mert a frissítéseket telepítem, a proci és a memória több, mint elegendő, a kábelezés megfelelő stb.
5) Valami egyedi probléma van velem és nem tudom kezelni a gépet (bár a nyomtatás gombra kattintáson túl nem tudom, mit kellene még imádkozni a géphez, hogy kinyomja magából azt a színes papírfecnit, amit szeretnék).
Az tuti, hogy ha végleg berágok és nyomtatót cserélek, az nem Canon lesz.
Az is tuti, hogy már a W cseréjét is fontolgatom: ha két ilyen nagy gyártó nem tud együttműködni, azt ne a felhasználón verjék le.

[ Szerkesztve ]

(#234) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van 2 Canon nyomtatóm. Mindkettönek a fejével vannak a gondok. :D
Mg5450 és MG5750 Hol találok hozzá uj, felujitot nem izgat nyomtatofejet olcson. :U .

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#235) pusszycat válasza pusszycat (#234) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hiba kód amit kiír a B203 néha B204. Ez nem akar eltűnni. Néztem most egy videót hogy resetelni kell a nyomtatófejet úgy hogy ragasszam le a 11 és 12 pin-t az első sorban.
Ez eltünteti azt a nyomorult feliratot?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#236) varázsgömb válasza pusszycat (#234) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nekem is két nyomtatóm van, és szintén mindkettő fejhibás lett. Én az AliExpress-ről rendeltem hozzájuk újakat. Itt keresgélj.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#237) pusszycat válasza varázsgömb (#236) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nézegetem őket, de miért ilyen használt kinézete van a képen?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#238) varázsgömb válasza pusszycat (#237) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Ilyen volt kéznél a fotózáshoz. :DD

Én így kaptam őket. Ezt még fel sem bontottam, -amíg jó a másik nyomtatóm- , hogy ez a fej ne száradjon ki.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#239) pusszycat válasza varázsgömb (#238) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Annyi azért leeset nekem is,h ezek utángyártottak nem eredet fejek, mert az annyiba kerül mint a fél nyomtató. Mondjuk még Ali-ról meg Ebay-ről nem rendeltem. Mennyi idő alatt hozták le? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#240) varázsgömb válasza pusszycat (#239) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Akkor nem jól esett le. :D Ezek eredetiek, felújítottak. A "Specifications"-nál le is írják. "ORIGINAL or COMPATIBLE: ORIGINAL REFURBISHED"

Már nem emlékszem.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#241) pusszycat válasza varázsgömb (#240) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak tudnám mit takar a felújított. Átmosták csap alatt, vagy új fúvókákat kapott. :U Mennyi ideje megy már a rendelt. Ha nem megy visszaküldhető vagy így jártam?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#242) varázsgömb válasza pusszycat (#241) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

2019. április 13-án rendeltem. Azóta megy hiba nélkül, napi használatban van.

Nem biztos, hogy vissza kell küldeni. Az AliExpress elég ügyfélbarát, gyorsan visszatérítenek lóvét, ha valami gubanc van.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#243) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ma kivettem a nyomtatófejet és kegyetlenül letusoltam. El is tűnt a B203. Döbbenet. Nem gondoltam, h az a fej meg egyszer nyomtatni fog.
De, a nagy fekete úgy nyomtat, h a fele erősebb a másik fele gyengébben így ha egy képet nyomtatok csíkos hatást kelt vízszintesen. A színesek közben kifogytak a sok fejtisztítástól.
Még mindig el lehet tömködve? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#244) pusszycat válasza pusszycat (#243) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na az MG5450 sikerült 5 év után most 100% helyrehozni, viszont azt hiszem az 5750 sikerült kinyírnom azzal h túlnyomassál nyomtam bele a vizet. Dehát így láttam a yt-on. :) :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#245) njozs45


njozs45
újonc

Nekem egy MG5550 nyomtatóm van. Az utóbbi időben nehezen tudok vele nyomtatni, a fej beáll középre mintha patroncsere lenne, és kiírja, hogy a "fedél nyitva" (pedig dehogy van nyitva). Időnként elindul a nyomtatás, majd megáll egy időre és újra kiírja a fedél nyitva szöveget.
Néha 20 perc is beletelik, mire elkezd normálisan nyomtatni. Általában az első oldal nyomtatása közben többször megáll a hibajelzéssel. Ha a második lapot elkezdi, akkor már ritkán ad hibajelzést.

(#246) njozs45 válasza njozs45 (#245) üzenetére


njozs45
újonc

Tisztelt Fórumtársak (akik nálam okosabbak a témában)
Az előző bejegyzésemre várom a javaslatokat, mert szeretném én is tudni, hogy mit lehet a nyomtatóval kezdeni, hogy tegye a feladatát.
:N

(#247) femiki


femiki
tag

Sziasztok. Van egy Canon MX320 nyomtatóm. A probléma, hogy nem lehet vele beolvasni a gépre. A lapolvasó része jó, mert lehet vele másolni. Már újra telepitettem a drivereket is, de semmi. Az a hiba üzenet, hogy "nem lehet kommunikálni a lapolvasóval, a kábel ki lehet húzva, vagy a lapolvasó nincs bekapcsolva". Mi lehet a gondja?

(#248) varázsgömb válasza femiki (#247) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

A gépről töröld a nyomtatót. A nyomtatón csinálj egy "Hard Reset"-et, egy gyári alaphelyzetbe állítást, majd újra telepítést a gépen..

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#249) femiki válasza varázsgömb (#248) üzenetére


femiki
tag

Köszi, megpróbálom! :R

(#250) varázsgömb válasza femiki (#249) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Mi a helyzet?

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.