Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) febi


febi
tag

Sziasztok! ez egy új téma és csak CANON rajongóknak!
és itt van egy kitünő link, ha CANON gépet akar vásárolni vki!
http://web.canon.jp/Imaging/BeBit-e.html

(én most veszek egy CANON A95-öst:DD) Még nem kaptam meg, de nagyon várom!

Remélem megkönnyíti mindenki választását aki úgy jön ide, hogy tudja, hogy CANON-t akar csak azt nem tudja, hogy melyik típust. Hajrá!!!!

(#2) vscotina


vscotina
aktív tag

Szervusztok!
Hol lehet manapság egy Canon G2-es gépet eladni.
Semmi baja a gépnek, csak annak idején túl professzionálisat, ezáltal nagy méretűt választottam. Szeretnék egy kisebb Canon gépet venni.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#3) febi válasza vscotina (#2) üzenetére


febi
tag

sztem próbálkoz az apronet.hu-n!

(#4) asturel


asturel
őstag

udv canonfanok..

canon ps a75 vagy a85 -t erdemesebb vennem? 2-3 eFt a kulonbseg..., es miert az, amelyik, koszi :)

(#5) ithomas válasza asturel (#4) üzenetére


ithomas
őstag

A510.

Szivesen! :DDD

Real eyes realize real lies!

(#6) ByB


ByB
addikt

Én vállalom, hogy megpróbálom megválaszolni a 350D-vel kapcsolatos kérdéseket! Egy bő hete boldogítjuk egymást...:DD Illetve várom a nálam jóval tapasztaltabb felhasználók véleményét és trükkjeit!

(#7) asturel válasza ithomas (#5) üzenetére


asturel
őstag

ja igen, kozbe aztis neztem..
amugy van valami kulonbseg a SecureDigital MultiMedia card kozott? ugy ertem sebessegbe vagy akarmibe.. mivel arban kb 100ft.. melyiket erdemesebb belegyomoszolni? es 1 markas card mennyivel jobb a nonametol.. (kompatibilitas?)
sry de full lama vagyok digigep teren..

(#8) ithomas válasza asturel (#7) üzenetére


ithomas
őstag

SD kártya szinte minden szempontból jobb mint az MMC.
MMC -nek annyi az előnye...hogy berakhatod akár mobiltelefonba is...ha rendelkezel valami csúcsszuper modellel.
Mindenképp érdemes márkásat venni....mert 1. arra több gari van 2. azokra kevésbé háklisak a gépek 3. ha több száz képed veszik oda mert hamar tönkremegy akkor lehet megbánja az ember hogy annó spórolt pár 100 ft-ot....persze egyszer minden tönkremegy..de pl egy Kingstonnál erre kisebb esély van...arra pl élettartam garanciát adnak....és nem sokkal drágább mint egy noname.

Real eyes realize real lies!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.