Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lac019


lac019
tag

Pesten járok majd szombaton, és venni szeretnék egy Canon A75-öt. Esetleg egy A85-öt. Edigitalt néztem, jó áruk van, meg két év gari 48.7XXFt. A Saturnben nem tudom van e és mennyiért. Nincs sajna weblapjuk. Itt Szegeden a Metroban lesz Dec 9-től, kb 50 000Ft. Amúgy itt kb 65 000 Ft körül árulják. Esetleg tud valaki még egy jó helyet? Esetleg a Saturn árákat? Köszi.

(#2) Speccy válasza lac019 (#1) üzenetére


Speccy
senior tag

http://www.depo.hu/?page_number=6&id=15869&lid=10&csid=242

There is hope!

(#3) Smogus válasza lac019 (#1) üzenetére


Smogus
őstag

Szerintem az edigitalnál jobb árat mostanság nem nagyon találsz :D
A Saturnba meg nem hiszem hogy van meg az MM-ben sincsen
Edigitalban én jobban megbízok mint egy mega multi cégben ;]

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

(#4) lac019 válasza Smogus (#3) üzenetére


lac019
tag

Ja meg látom, hogy az egész országban van ingyenes házhozszállítás...mondjuk nem tudom érdemes e így rendelni. Gondolom ha pixelhibás, akkor visszaveszik.

(#5) sakál válasza lac019 (#4) üzenetére


sakál
tag

AV-Planet KFT

A szépség az eszed rovására megy

(#6) Tyca válasza lac019 (#1) üzenetére


Tyca
senior tag

Szeva!

Én az Extreme Digital-tól rendeltem pont egy hete a neten. Netto 39000 FT-ba fájt. (A depo.hu-ról néztem ki.) Másnap felhívtak, hogy mikor hozza le a futár Szegedre. Két nappal későbbre tudták ígérni, meg is jött a csomag pontosan. A kiszállítás ingyenes volt.
Ha garanciát kell érvényesíteni, akkor nyilván macerás, mert fel kell vinni Pestre...

(#7) boceeboy


boceeboy
tag

Médiába tegnap volt A75-ös(westend) 51990-ért!
Mpixel.hu-n pedig 48750.-

(#8) boceeboy


boceeboy
tag

JA!
CSunyán lekéstem az infot!
Kicsit régi topic!:))

(#9) Grunya


Grunya
aktív tag

A85-öt tervezek venni én is az e-digitaltól.

Milyen akksikat ill. töltőt érdemes vásárolni mellé???
Szintén az e-digitaltól rendeljem meg?

(#10) pweisz válasza Grunya (#9) üzenetére


pweisz
senior tag

Én a géppel együtt rendeltem meg az edigitaltól.Varta Compact Plus töltö és 2100mah-ás elemek lettek hozzá rendelve(töltővel volt egybe, meg ezvolt az egyik legolcsóbb szett)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.