Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Cannon nyomtató probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ip3600


ip3600
csendes tag

Hali!
Cannon ip3600-as nyomtatóm van. A gond az, hogy nem nyomtat. Már a 3.utángyártottat rakom bele és csak az üres oldalt adja ki 1x-2x látni rajta egy kis fekete tintavonalat de az is halvány. Chipes patronokat raktam bele, és eredeti patronról is megpróbáltam átrakni chipet.
Az egyiknél pl nyomtatott rendesen, aztán másnap már semmi.
Próbáltam a beállításoknál több dolgot is mint a tisztítást, fúvóka ellenőrzést, de semmi változás.
Azt sem jelzi, hogy üres lenne (nyomtatásnál az előugró ablaknál látszik a tartály szintjénél, hogy van benne, viszont amikor a tetőt felmozdítom pirosan világít (csak a feketénél, de a többi szín totál üres azoknál nincs piros fény...érdekes).
Ötleteket várok, hogyan küszöbölhető ki ez a probléma!

(#2) CoolMan válasza ip3600 (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A kérdésed a Nyomtató tapasztalatok, problémák, kérdések és válaszok topicban tedd fel.

Legközelebb kérlek, ne nyiss új topikot, hanem használd a keresőt.

Idézek az alapelvekből.

"kerüld a felesleges topicnyitást. Egyszeri problémának ne nyiss topikot, különösen, ha van gyűjtőtopikja. A kis topikok hamar elsüllyednek, ráadásul igen kicsi az esély, hogy a téma szakértői észreveszik. A nagy gyűjtőtopikokban viszont általában megtalálhatóak. Vannak tematikus topikjaink (pl. "Azonnali kérdések" (szinte minden témakörben), Motoros topik, Digitális fényképeim stb.) próbáld mondanivalód első körben azokban megosztani A felesleges topicokat a moderátorok / házigazdák zárni fogják!"

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Cannon nyomtató probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.