Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of duty uo üdvözlés help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hikvision


Hikvision
senior tag

HI. Nemrég Csináltam egy szervert, minden szép és jó csak aztnem tudom hogy holkell beállitani hogy egy amikor egy játékos belép akkor ott az elején kiirjon egy általam megfogalmazott szerver szabályzatot. IJeneket láttam már sok ASE által megtalált szervereken de sehol netudtam választtalálni a problémámra :( tehát aki tud kérem segitsen.

20 éve a PH-n.

(#2) Dilikutya válasza Hikvision (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Hikvision


Hikvision
senior tag

Énis Tudtam hogy van Saját Topicja de mivel a 300.hozzászólás elolvasása után már kezdett kifolyni a szemem akkor gondoltam hogy nyitok egy uj topicot merthát mégiscsak hamarabb válaszolnak.

20 éve a PH-n.

(#4) harry válasza Hikvision (#3) üzenetére


harry
veterán

rosszul gondoltad. a topicot meg nem kell végigolvasni. vagy használod a topicon belüli keresőt, vagy a végén felteszed a kérdésed.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#5) Hikvision


Hikvision
senior tag

Nemgondoltam rosszul mert használtam a Topic keresőt és nemtaláltam a problémámra megfelelő keresési kulcsszavat. ezért elég foghíjasok voltak a találatok. A COD topicjába is beirtam a problémámat. Ja és Köszönöm az eddigi ''SEGITSÉGET'' :((

20 éve a PH-n.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of duty uo üdvözlés help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.