Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hikvision


Hikvision
senior tag

HI. Lehet hogy Láma a kérdés de hogy kell COD szervert csinálni? Vagy egyáltalán ennek az egésznek mi a folyamata? :F

20 éve a PH-n.

(#2) Hikvision


Hikvision
senior tag

UP

20 éve a PH-n.

(#3) Hikvision


Hikvision
senior tag

Upocska :(

20 éve a PH-n.

(#4) mobal válasza Hikvision (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

all seeing eye --> és ott a gombok (host felirat) tehát create game. ennyi.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5) mobal válasza Hikvision (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na jó? :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6) Pete!


Pete!
csendes tag

Minek akarsz servert csinálnivan elég;)

(#7) Hikvision


Hikvision
senior tag

sajnos nem,mert amikor rákattintok a hostra kiválasztom a COD ot és behozza nekem a Multiplayer Főmenüt ott ráklikkelek az új szerver inditására kiválasztom a mapot, HA a Dedicatedet és nyomok egy startot akkor egy konzol előjön és valahogy csatlakozni akar az activision honlapjára,ha kikapcsolom akkor megy rendesen de az ASEE nemtalálja a szervert, ha valaki már csinált ilyen kérem segitsen.

20 éve a PH-n.

(#8) Hikvision


Hikvision
senior tag

UP :O

20 éve a PH-n.

(#9) mobal válasza Hikvision (#8) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah írd be futtatás --> cmd. ipconfig ott látod az ip címed. csinálsz egy nem dedikált szervert és a haverjaidnak megadod az ip-d és ők odacsatlakonak hozzád. persze router + firewall od ha van akkor nehezebb lesz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#10) Hikvision


Hikvision
senior tag

Köszi,megcsináltam de amikor megcsináltam a szervert akkor mondom havernak hogy csatlakozzon az all Seeing eye-n beirja az ipkeresőbe az ip cimem:

xxx.xxx.x.x és a Seeing eye hiányolja a Kettőspont utáni számot, azt honnan tudhatom meg? pl: xxx.xxx.x.x:xxxxxx

20 éve a PH-n.

(#11) Hikvision


Hikvision
senior tag

oda gondolom a port szám kéne de azt honnan tudhatom meg :F

20 éve a PH-n.

(#12) Hikvision


Hikvision
senior tag

upszi

20 éve a PH-n.

(#13) Chip válasza Hikvision (#12) üzenetére


Chip
aktív tag

Ahogy nezegetem az ASE-t sztem a 28960-as port lehet az alapertelmezett.
Ez csak egy tipp. Ha nem jo akkor probaljatok ki a mind 28960 - 28979 kozotti portokat.

(#14) mobal válasza Hikvision (#10) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

milenne ha a gémből arra az ip-re csatlakoznának a haverjaid??? :F

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15) Hikvision


Hikvision
senior tag

Hi, Nos a problémám továbbra is fentáll, ugyanis Router mögött állok, és ha a CODUO-ban csinálok egy új szervrt és a hewernak megadom a WAN IP cimemet akkor nembir csatlakozni,az Asee-ben mert hiányzik neki a port, Már tényleg mindent megpróbáltam de nem müxik :( Nem lehet hogy lekell tölteni Valamijen COD SZerverKonfigot vagy valamit mert a játékban a multiplayer modban nemigazán lehet sokmindent beállítani pl:port max ping meg hasonlók. Tehát ha valaki Tudja a megoldást az léci írjon mert mingyá felakasztom magam egy fára :))

20 éve a PH-n.

(#16) e=mc² válasza Hikvision (#15) üzenetére


e=mc²
őstag

Hali!

ne a router ipjét add meg neki, hanem a te külső ip-det. A routeren mellé még be kell állítanod port forwardingot Bővebben: link. Ezek után mehet a game.

Ambulimax Provider

(#17) Hikvision


Hikvision
senior tag

Szerintem a router Fogja vissza a cuccost, mert nemengedi ki a játékot, csak aztnem tudom hogy mejik portot használná a CODUO?

20 éve a PH-n.

(#18) e=mc² válasza Hikvision (#17) üzenetére


e=mc²
őstag

28960 default, de bármelyik lehet amit egy confog fileban beállíthatsz valszeg.

Ambulimax Provider

(#19) Hikvision


Hikvision
senior tag

köszi, de holtalálok ijen Config Filét?

20 éve a PH-n.

(#20) Hikvision


Hikvision
senior tag

NA, Végra megcsináltam a Játék Configjában kellett beállitani a routernek valamejik forwardolt portját. Mostmárcsak az a kérdés hogy vajon háynembert bir el egy 512/128-as Adsl-? :)) Ja és Mindenkinek köszi a segitséget.

20 éve a PH-n.

(#21) sleve válasza Hikvision (#20) üzenetére


sleve
tag

4-t minden gond nélkül, 5-nél már lagzik, 6-nál szakad, 512/128-t nem erre talállták ki

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#22) Hikvision


Hikvision
senior tag

Köszi majd kiprobálom, egyelőre ,ég egy hawer se kelt fel hogy kiprobálhassam :))

20 éve a PH-n.

(#23) Hikvision


Hikvision
senior tag

Ja még egy gond van hogy kell azt megcsinálni,hogy Ne ugasson a CD-kulcs már használatban van ért?

20 éve a PH-n.

(#24) sleve válasza Hikvision (#23) üzenetére


sleve
tag

attól félek ez már az alapelvekbe ütközik :Y

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#25) sleve válasza Hikvision (#23) üzenetére


sleve
tag

emil ment :))

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#26) Hikvision


Hikvision
senior tag

Küldtem mailt :))

20 éve a PH-n.

(#27) Hikvision


Hikvision
senior tag

NA, ZoneAlarmban megcsináltam hogy blokkolja az ip-t de akkor 9999lag lesz a szerveren és meghal az egész :(

20 éve a PH-n.

(#28) e=mc² válasza Hikvision (#27) üzenetére


e=mc²
őstag

Ha blokkolod akkor nem engedi át... engedni kell.

Ambulimax Provider

(#29) sleve válasza e=mc² (#28) üzenetére


sleve
tag

azé kell blokkolni, hogy ne engedje át és ne ellenőrizzen :)

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#30) Hardboy


Hardboy
tag

Srácok! CSináltam énis egy home szervert, ami látszik ASE-ban is és csatlakozni is lehet rá, de az benne a gond, hogy ASE-ban nemrendelődik hozzá hogy magyar a szerver, így ha bevan kapcsolva az országszűrő, akkor nemlátható a szerver. Hogy lehet megadni és hol hogy ez egy magyar szerver?

AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

(#31) Cool33


Cool33
csendes tag

Üdv!

Valaki lerírná nekem lépéről lépésre Cod szerver készítését?

Imi33@citromail.hu

Előre is Thanks.

(#32) tiboer


tiboer
csendes tag

Haliho!az lenne a kérdésem hogyan készitsek olyan szervert ami megfelel az alábbi követelményeknek?:- a klienseket fork()-olás után szolgálja ki
- a kliensektől kapott üzeneteket megfordítja (utolsó karakter előre), majd az így kapott sztringet visszaküldi a kliensnek
- a szerver élete során pontosan 10 klienst szolgál ki, majd megszakítja futását

Hu a segítségeket nagyon megköszönném:)

(#33) speek


speek
csendes tag

NEM TUDOM HOGYAN LEHET SZERVERT KÉSZITENI MÁR AZ IDEGESSÉG FELŐ HATÁRÁN VOK UGYHOGY HA VALAKI TUD NEKEM SEGITENI AZ SEGITSEN ELŐRE KŐŐSZIKE

(#34) STC Speed válasza speek (#33) üzenetére


STC Speed
őstag

ird a google ba h bako
és menj a honlapjára ott a help menüpontba le lesz irva az a lényeg,hogy figyelmesen elolvasd.

(#35) Phantom24


Phantom24
csendes tag

Üdv mindenkinek !

Egy olyan problémám lenne hogy szervert ugyan tudok készíteni ezzel nincs gond, pl promodLive2-t vagy akármilyet... Nem ez a gond mert google a barátom :) de most úgy látom nem tud segíteni hátha ti igen :D

Tehát.. az lenne a kérésem hogy ha valaki tud segíteni az jelezzen már vissza vagy itt vagy e-mailen "phantom@digikabel.hu". Na akkor rátérek a problémára :) :

Hogyan lehet COD4 szervert készíteni ami offical azaz eredeti, vagyis "CB" szerver, mert valahogy csak lehet az a gát h nekem eredeti a game és jó lenne eredeti szerver, mert az exe ereseti akkor meg mi a gond :D kössz előre is a válaszokat :)

(#36) narancs_55


narancs_55
csendes tag

Sziasztok!
szeretnék én is csinálni cod 1 es szerot de kéne hozzá 1 kicsi segitség mert nem boldogulok vele
egyszermár belekezdtem megcsináltam cod 1 multiból és megcsináltam szerver cfg vel is de se x-fire se az ase nem látta és csak én tudtam csatlakozni mindegyikestben más nem akinek mondtam hogy csatlakozon awaiting connection 1-2-3-4-5-6-7 és a végtelenségig számol valamit rosszul csináltam?:W
ruterem van és szerintem avval kéne valamit csinálni
Valaki tudna nekem segiteni? email:narancs_55@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#37) Desi


Desi
csendes tag

Windows szerveren lehet futtatni?
tudnátok valami linket adni hogyan induljak el vele?

Érdekel a számítógépes művészet? Nézz be a Demoscene topikba! ------------------------> http://itcafe.hu/tema/demoscene/friss.html

(#38) klambi


klambi
addikt

itt alacsony pingel, marhajó!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#39) ZoliBen


ZoliBen
tag

Hátha valakinek kelleni fog még a jövőben:
[link]

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.