Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) oriic válasza KaitouP (#500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előrehozott premier talán?

Live-Die-Respawn

(#502) KaitouP válasza oriic (#501) üzenetére


KaitouP
veterán

Kicsit durva lenne, de nem kizárható. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#503) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#500) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Bár eddig próbáltak kitérni a téma elől az interjúkon, de akár a pletykált free to play battle royale játékmód bejelentése is lehet.

De egyszerre b.! :D

[ Szerkesztve ]

(#504) b. válasza KaitouP (#500) üzenetére


b.
félisten

Szerintem a Battle Royal módról lesz szó.

SH4D0W2011 : 3 másodperc :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#505) k-adi válasza KaitouP (#500) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát...... coop/spec ops már van, single kampány már van, multiról láttunk videókat.... Kizárásos alapon nem lepne meg egy battle royal mód, ha már úgyis van nagy pálya sok playeres mód...

Ha igaz, Itt inkább a kérdés az lesz, hogy jó taktika ellőni ezt a "meglepetést" megjelenés előtt vagy sem. (Mert ha tényleg jön BR mód, akkor a korábbi kijelentésük miszerint a BR mód nem fontos most mert a multira fókuszálnak konkrétan megdőlne..)

VAGY loot box... sok sok loot box :D

[ Szerkesztve ]

(#506) SH4D0W2011 válasza k-adi (#505) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jöhet akár nagyon hamar (vagy azonnal, Apex Legends mintára) is a BR mód, mintegy felvezetésnek a játékhoz. De ez a találgatást nagyon elvittem sci-fi irányba. :D

(#507) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#503) üzenetére


KaitouP
veterán

+ (#504) b. & (#505) k-adi

A Battle Royal, mint felvetés is elég esélyes versenyző, szerintem is. :) Érdekes csönd van a dolog körül, de nem mondtak azt egyértelműen, hogy nem lesz BR mód.

Extrém elgondolás lenne, hogy a Gamescom-os bejelentés pillanatában mindenki számára elérhetővé teszik ingyen az említett módot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#508) KaitouP


KaitouP
veterán

Valahol azt is olvastam tegnap hogy talán Modern Warfare 2 remastert is kapunk, ez sem egy lehetlen elképzelés, hiszen korábban is felvetült már ez a pletyka.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#509) 3L1T3 válasza KaitouP (#508) üzenetére


3L1T3
addikt

Várjuk sok szeretettel!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#510) BerserkGuts válasza Deck (#470) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Játsz america's army-t nesze neked realisztikussák meg ugorj ki a kertbe légpityuval sörös dobozt lőni a cod az más.

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#511) Deck válasza BerserkGuts (#510) üzenetére


Deck
titán

Te is ilyen Titán harcos vagy? Nagy skill kell hozzá.. Grat :R

PS5

(#512) BerserkGuts válasza KaitouP (#507) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hát akkor azért várnak mert többen megrendelik ;] ha ingyen is volna kevesebben vennék.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#513) BerserkGuts válasza Deck (#511) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Na te de okos vagy mindent tudsz :N

Ez egy játék ha realisztikusan volna megcsinálva ez a futkározósdi márióugrálós paródia nem volna benne ahogy játszanak a gyerekek.
De komolyan mondtam ott van az Americas army ott van mommunikáció érdekes módon meg csapat játék ha ez kell a cod az más.

Ful kamu mert a csata téren nem össze vissza futkosnak a holdkóros hülyegyerekek hanem katonás rendben parancsra ésszel mert nem születsz újra :U

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#514) Deck válasza BerserkGuts (#513) üzenetére


Deck
titán

Nem a realisztikussággal van bajom. Azzal, hogy lmg + thermal scope aztán vagy becampelve lőnek a pálya végéről vagy ugyanúgy ugrálnak vele mint én Saug, Maddox-al pl.. Pedig azok lmg-k!! Semmi szükség nincs rájuk. Ha lesnipereznek vagy máshogy leszednek azzal semmi gondom de az lmg-sek közül mindenki elmehet a f***ba. :P

PS5

(#515) polgi803 válasza Corpuscle (#487) üzenetére


polgi803
őstag

A munition box eltűnik ha pl meghalsz?

(#516) polgi803 válasza KaitouP (#502) üzenetére


polgi803
őstag

Szerintem kb felmérhető. Jön ki valami konkurencia a közeljövőben nyíltan vagy fű alatt? Pl. Ghost Recon..? ..de ugye itt is érvényes hogy inkább ne adják ki előbb de ne legyen egy bug halmaz

[ Szerkesztve ]

(#517) KaitouP válasza polgi803 (#516) üzenetére


KaitouP
veterán

A CoD nem az a cím amit bármelyik más hasonló game fenyegetne egyelőre, így emiatt nem igazán képzelhető el a korábbi release, más oka viszont lehet.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#518) KaitouP válasza polgi803 (#515) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem - a Black Ops 4 - ben látottakhoz hasonlóan - a munition box akkor tűnik el, ha kimerül/elfogy belőle a lőszer.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#519) Gergo28 válasza KaitouP (#508) üzenetére


Gergo28
tag

Nekem kicsit úgy hatna, ha kapnánk mellé egy remasteredet, mintha a cég azt mondaná jó itt a soron következő új Cod nem lett olyan extra, de adjuk mellé az Mw2 remasteredet, hogy örüljetek. Olyan lenne szerintem mint az infinite warfare esetében. Úgy esetleg jó lenne mint a Borderlands estében.

(#520) k-adi válasza polgi803 (#515) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem nem, hisz a csapattársak is tudnak belőle venni. Feltételezem akkor tűnik el amikor elfogy belőle a cucc. Ugyanez igaz a barikádra, annak is van külön HP-ja. Ha meg újratöltődik a képesség akkor mikor lerakod az újat a régi megsemmisül gondolom.... de ezeket a field upgrade-eket első nap úgyis kiteszteli mindenki és fent lesz este már a youtube-on...

(#521) BerserkGuts válasza Deck (#514) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ez csak a szokásos op kaszt vita de ez szinte mindenben megvan nem lehet egyensuly kivéve veszel saját szerót és beállítod hogy csak kispiszoly vagy kés vagy ......legyen

De mindenjátéknál ez van amit ismerek wot túl op ez meg az heavy, med, light varázslósokban is wow diablo minden kaszt utálja egymást mert op ez meg az és állandóan sírnak fórumon
:DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#523) Acheron


Acheron
őstag

Lehet, láma kérdés, de a három digitális kiadás közötti különbséget vizslatom, és érdekelne, az alap verziótól mennyivel kapok többet a magasabb csomagokban.
Az operator editionban kapok három "skin" -t, ha jól értem, amibe bújva megkapom az operátorok egyedi megjelenését, fegyvereit és kivégzési módjait. Kapok egy digitális taktikai kést, amit a játékban használhatok, ennek nem igazán látom a benefitjét - nagyobbat sebez a szúrása? vagy az ellenfél látja, hogy egy spéci késsel lett levágva?
Az Operator Enhanced kiadásban mindehhez plusz 3000 COD pont jár,ezt gondolom skinekre (esetleg fegyverekre?) lehet beváltani.
Jelentenek ezek bármilyen előnyt a játékban, vagy csak a fan faktort szolgálják ki?
Az már nem kérdés, hogy ebből előrendelés lesz, de a verzió még kérdéses (a Dark Editionról meglehet lemondok, pedig nagyon jó lenne valamit a polcra tenni a folytonosság végett, no meg szép ez az éjjellátó kamera, de azért a 60k egy fél konzol ára :U )

(#524) SH4D0W2011 válasza Acheron (#523) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Előnyt nem jelentenek a skinek, ha megvagy nélkülük, teljesen elég az alap kiadás is.

(#525) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Kicsit offtopik lesz, de ugy nezem, mar senki se koveti az MW3-as topikot.
Valakinek van kedve spec ops-ozni DLC-s mapokon (mission es survival is)

Hogy topiktema is legyen, varom a novembert, talan meg is veszem.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#526) polgi803


polgi803
őstag

Értem, köszi mindenkinek! ;)

(#527) Gergo28


Gergo28
tag

Amúgy egy normális map editornak örülnék, de szerintem erre kb. nulla esély van.

(#528) KaitouP válasza Acheron (#523) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézd, mondok pár meggyőző érvet, és ezzel le is tudod zárni ezt a "vegyem-e/ne vegyem a Dark Edition-t" dolgot:

- Drága, ennyit nem ér az az éjjellátó
- Úgyis a polcodon fog porosodni, és azon kívül hogy jól mutat, más hasznát nem veszed
- Egy év múlva jön a következő CoD, egy következő gyűjtői kiadással, amihez ugyan úgy adnak egy szépen mutató kacatot

A többi kiadásban, amit kapsz, az mind kozmetikai item. Nem lehet erősebb, jobb game changing itemet odaadni a többet fizető játékosnak. Nem leszel hátrányban, ha csak az alap kiadást veszed. Korábban gyakorlat volt, hogy fegyver járt mondjuk Season Pass mellé, de az semelyik tulajdonságában nem volt jobb mint az alap, mindenki számára fegyverek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#529) KaitouP válasza Gergo28 (#527) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ilyesmit nem igazán fogsz látni a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#530) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Augusztus 27-én is lesz állítólag egy béta. (Only PS4, de ez még nem fix) Ha minden igaz ez lesz a hétfői meglepetés.

Live-Die-Respawn

(#531) SH4D0W2011 válasza oriic (#530) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én ennek is örülnék. :)

(#532) Gebriel válasza oriic (#522) üzenetére


Gebriel
veterán

Elég hangulatos map :)

(#533) KaitouP válasza oriic (#530) üzenetére


KaitouP
veterán

Na! Nem erre számítottam, de ez sem rossz. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#534) Dave567


Dave567
addikt

Steamen elérhető lesz majd amúgy Pc-n?

(#535) KaitouP válasza Dave567 (#534) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, battle.net - en lesz megvásárolható és játszható, csakúgy, mint a tavalyi rész.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#536) KaitouP


KaitouP
veterán

Részletekbe menően foglalkozik az Infinity Ward azzal is, hogyan tartja a fegyvert a kezében az adott Operator, az elsütő billentyűvel kapcsolatban végeznek majd finomításokat: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#537) Dave567 válasza KaitouP (#535) üzenetére


Dave567
addikt

Remek.. Köszönöm!

Egy újabb remek hír, még telepítsek más futó programot is.. :W :DDD

(#538) Xaels válasza KaitouP (#508) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem lenne logikus MW2R-et adni az MW Reboot mellé. Az IW mellé elfért az MWR mert az egy futuresoldier ugrabugra cucc volt és amellé a letisztultabb 4. rész felújítása "más" élményt tudott adni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#539) Acheron válasza KaitouP (#528) üzenetére


Acheron
őstag

Nagyjából ugyanebben maradtam magam is, csak megerősítetted, hogy jól döntöttem (játék már berendelve Battle.net -ről). Thanks, innentől várakozás.

(#540) Laby válasza KaitouP (#535) üzenetére


Laby
senior tag

Van egy kis lemaradásom, mi ez a battle.net/Blizzard?
Ugyan olyan szolgáltatás, mint a steam vagy origin vagy ilyenek? Ezen keresztül lehet játszani, csatlakozni, barátokat jelölgetni, vagy itt semmi más nincs csak egy digitális széria kód amit kapok a játékhoz?

(#541) oriic válasza Laby (#540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg nem hallottál még róla? 1996-ban indult.

Az Activision Blizzard saját kliense/szolgáltatása, ahol játékokat vehetsz és barátokkal beszélgethetsz.

Live-Die-Respawn

(#542) SQX_Barto válasza oriic (#541) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Amig nem kezdtem el Diablozni, addig en sem tudtam, hogy letezik :)
Azota mar eleg sokat hasznaltam....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#543) Laby válasza oriic (#541) üzenetére


Laby
senior tag

Activision Blizzard mint cég megvolt, de nem tudtam hogy van ilyen szolgáltatásuk is. :B
Akkor a WW2 miért Steam-es játék volt?

WW2 előtt, kb. volt 10 év "kockaságmentes" időszakom, valószínűleg ott estem le a lóról. :)
Akkor ideje regisztrálnom ide, és előrendelni a játékot. :)

(#544) oriic válasza Laby (#543) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WW2 volt az utolsó Steames játék, akkor hozta meg a döntést az anyacég, hogy minden COD már Battle-netre jön.

Az okok miatt lehetne vitatkozni, az én összeesküvés elméletem szerint azért jöttek át B.net-re, hogy ne tudják monitorozni és a nagyközönségnek megmutatni, hogy milyen kevesen játszanak PC-n a COD-dal. ;] (Lásd WW2, amivel manapság már 2 ezer fő sem játszik globálisan egy nap alatt)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#545) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#546) KaitouP válasza Xaels (#538) üzenetére


KaitouP
veterán

Amellé sem volt logikus adni ha innen nézzük a dolgot, mert ha nem vagy 24/7 no life kocka, akkor nincs időd normálisan játszani egyszerre két résszel. A Modern Warfare 2 remaster viszont csak story móddal érkezne, azt a 3-4 órás - de egyébként kultikus - történetet meg lazán végig lehet játszani az MW reboot mellett.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#547) Acheron válasza oriic (#544) üzenetére


Acheron
őstag

Arra lehet számítani, hogy ebben a konstrukcióban kevesebb lesz a csaló? (PC -n, nyilván). Mintha régebben azt olvastam volna, hogy a Battle.net szűrése hatékonyabb ebből a szempontból.
A Steam alatt futó MW2 sajnos néha már szinte élvezhetetlen a rengeteg cheater miatt, aim, WH, lag, lecserélt fegyverek, letiltott funkciók, a "házigazda" kilövése utána azonnali kick, Ezek miatt már komolyan elgondolkoztam, hogy átmegyek konzolra, de az egér -bill kombóhoz sajnos ragaszkodom FPS esetén (igaz, itt most meglesz a natív támogatás :K )

(#548) b. válasza Acheron (#547) üzenetére


b.
félisten

Igen, lényegesen kevesebb a csaló Battle.net rendszerében mint Steamen, valamint a szerverek isstabilak, első naptól fogva működnek, míg WW2 ben az első 1 -2 hónap katasztrófa volt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#549) KaitouP válasza b. (#548) üzenetére


KaitouP
veterán

Az Infinity Ward fejlesztői mesélnek a Modern Warfare pályáinak megalkotásáről: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#550) KaitouP


KaitouP
veterán

Új Gunfight pályák láthatóak egy pillanatra: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#552) SH4D0W2011 válasza oriic (#551) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:Y
Szerintem ez még RTX nélkül is eléggé jól néz ki.

(#553) regener válasza oriic (#551) üzenetére


regener
veterán

Miért volt 4 szemhez NV az utolsó karakteren?

(#554) k-adi válasza regener (#553) üzenetére


k-adi
nagyúr

az egy modern széles-látókörű újgenerációs nv a fején, alapvetően taktikai egységeknek, 2004-2010 közötti alkalmazás kb. 4 generációs, digitális előtti

[ Szerkesztve ]

(#555) Gergo28 válasza regener (#553) üzenetére


Gergo28
tag

Az csak egy 4 lencsés/csatornás éjjellátó. :DD

(#556) regener válasza k-adi (#554) üzenetére


regener
veterán

+ (#555) Gergo28

Már azt hittem ez valami újítás az osztott képernyős módra a konzolosoknak ;]

(#557) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Már szinte biztos a 2v2 alfa teszt:

[link]

Live-Die-Respawn

(#558) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos, hogy pénteken indul a PS4 exkluzív COD: Modern Warfare alfa.

Trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#559) KaitouP válasza oriic (#558) üzenetére


KaitouP
veterán

Remek, és pont nem leszek itthon... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#560) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#559) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

'sszameg, én is dolgozom hétvégén. Maximum egy nagyon kicsit tudok majd belenézni. :((

(#561) Deck válasza KaitouP (#559) üzenetére


Deck
titán

Te se? Pont én se :(

PS5

(#562) oriic válasza KaitouP (#559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam meg pont nincs itthon PS4 most. PC, XO van, ezekre nyilván nem jön az alfa. :O

Live-Die-Respawn

(#563) Deck válasza oriic (#562) üzenetére


Deck
titán

Éjfélkor indul? Ha igen meló előtt lesz 4 órám rá :P

PS5

(#564) KaitouP


KaitouP
veterán

Látom többen leszünk akkor akik nem tudják játszani... :DDD
Mondjuk jobb dolgom lesz mindenfajta gaming dolognál, szóval bánni nem bánom. Majd a béta.

De a tapasztalatokat ossza aki játszik vele hétvégén. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#565) k-adi


k-adi
nagyúr

basszus nyaralnom kell, nem jut idő az alfára ... brühüh

micsoda gondok :D

(#566) KaitouP válasza k-adi (#565) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem problémázok rajta, nem cserélném el semmire a hétvégi programomat, az alpha-ra sem. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#567) Deck válasza Deck (#563) üzenetére


Deck
titán

Szerencsére augusztus 23-25ig fog tartani :P

PS5

(#568) BerserkGuts válasza oriic (#544) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Mindig van játékos xD várni se kell.
Nem olyan vészes a helyzet. Menjenek csak fosnájtozni jó sokan én nem bánom :DD

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#569) KaitouP


KaitouP
veterán

Csütörtökön lehet előtölteni az Alpha-t.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#570) Gergo28


Gergo28
tag

Sztori módról nem villantanak a srácok valamit a gamescomon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.