Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2884) Acheron válasza bulikavagyok (#2877) üzenetére


Acheron
őstag

Én tegnap csaptam bele a multiba, kb kétszer bedobta ezt a pályát is, azt sajnos nem jegyeztem meg, melyik módban.
Amit írsz, az szerintem sokkal inkább területvédelem, mint kempelés, bár biztosan van, aki erre is azt mondja. Vannak módok, ahol én is használom a módszert - sokkal jobban fekszik, mint a fel - le rohangálás, vagy akár az egy helyben fekve ellenfél várás.
A játék során akadással nem találkoztam (PC), hála az égnek, kemperekkel viszont tényleg sokkal (a legjobb az a srác volt, aki egy 1x1 méteres szobácskában ácsorgott, és mindenkit lelőtt, aki elment az ajtó előtt :DDD. Milyen izgalmas játéka lehetett... :N )
Mindegy is, majd kikopnak.
Ma este még finomhangolnom kell a multihoz a billentyűket, egeret, remélem ez segít kicsit, tegnap még inkább engem lőttek, mint én lőttem, bár azért volt pár pluszos meccs is.
Btw: Az Armory - ban megtaláltam az XRK fegyvereket, de még nem fértem hozzá (sokat mondjuk nem próbálgattam, inkább játszottam) ennek van valami trükkje? Ugyanígy, az Operator Editionhoz járó plusz Operator skinek mikor, hogyan érhetők el?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.