Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) oriic válasza KaitouP (#24697) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NIncs save gomb, és az összes beállítás ALL-on van.

szerk:

Olvastam a linken lévőt, szomorú dolog, de várható volt. :(((

Live-Die-Respawn

(#24702) norbertoth


norbertoth
senior tag

Másnak is kínlódik esténként a szerver? Állandóan ledobál, aztán egy darabig jó, meg laggol utánna megint leszakad.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#24703) Tsebacsi válasza norbertoth (#24702) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ma nekem is laggolt, de csak olyan 5 óra körül, és a játék legelején, utána megjavult. Sajnos 6 óra utánról nem tudok nyilatkozni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24704) venom8888 válasza Vitee (#24691) üzenetére


venom8888
őstag

Koszonom a kielegito,es nagyon reszletes valaszt, ha nem is ilyen reszletesre,de legalabb valami ertelmes valaszra vartam, nem egy idegen nyelven belinkelt szarra. Koszonom :R

(#24705) Land


Land
veterán

Van multira is olyan oldal, mint az sbmmwarzone?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24706) Vitee


Vitee
aktív tag

Valaki tapasztalt már hasonlót?
Ma kettő alkalommal instant meghaltunk, egyszer ketten egyszerre full pajzzsal, egyszer pedig egyedül, de akkor is full pajzson voltam.
Downoltam egy enemyt a szemközti tetőn, pont bepajzsoltam, a társam jött mellém erre egyszer csak mind a ketten egyszerre meghaltunk instant, úgy, hogy nem kaptunk lövést.
Egyik alkalommal se volt killcam, és egy halálfej ikon volt egy pisztollyal, név nélkül.
Nem volt, cluster se precision, nem robbant semmi mellettünk.
Elképzelni nem tudjuk, hogy lehetett ez, de van itt egy videó amit a youtubeon találtam, pontosan így nézett ki az a "bug", vagy fogalmam sincs mi volt ez. A videóban a gázra gyanakszik, nekünk az közel se volt, kör közepén voltunk : [Ugyan ilyen volt mind a két alkalom]

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#24707) Xaels válasza Vitee (#24706) üzenetére


Xaels
félisten

Havert VW-s operátorral dobálta ki állandóan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24708) norbertoth


norbertoth
senior tag

Az miért lehet hogy van 20kill másnál meg 10 de mégis több xp-t kap jóval mint én. :F
Aa jobb sebezhetőséghez a fegyveren kívül mit érdemes még upgrade-elni? :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#24709) Land válasza norbertoth (#24708) üzenetére


Land
veterán

Melyik játékmódban?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24710) Xaels válasza norbertoth (#24708) üzenetére


Xaels
félisten

Mert a killek önmagukban nem jelentenek mindent ha nem sima DM/TDM meccset játszol.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24711) Dave567


Dave567
addikt

Mit frissítenek már megint? Látszólag a játék nem változik tőle, és inkább ront mint használ....
Lehet megint teljesítmény romboló patch, kevesebb fps jobb a jobb játékért? :))

(#24712) norbertoth válasza Land (#24709) üzenetére


norbertoth
senior tag

A zászló lopós mód :DD meg a drop zone.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#24713) regener válasza norbertoth (#24712) üzenetére


regener
veterán

Mert azoknál több pontot ad ha a feladatot csinálod, mintha csak lövöldözöl.

(#24714) Land válasza norbertoth (#24712) üzenetére


Land
veterán

Csinálni kell a feladatot és nem fejetlen csirkeként tdm-ezni. És akkor még a csapattársak is hálásabbak lesznek.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24715) mokus1


mokus1
addikt

Szerintetek mennyi esély van rá hogy megoldjáka loadout lag problémát? :D

(#24716) BITBOYS válasza venom8888 (#24704) üzenetére


BITBOYS
addikt

Seggedet ne nyaljuk ki? Te is rákereshettél volna, kb fél perc..
És még be is szólsz.. hogy rúgjalak seggbe.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24717) nutella1 válasza venom8888 (#24704) üzenetére


nutella1
őstag

Tanulj emberi nyelveket, vagy legalább egyet, és egyből megérted.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#24718) Laraxior válasza nutella1 (#24717) üzenetére


Laraxior
titán

Az is elég ha megtanulja használni a ctrl+c és ctrl+v-t, meg a google translate oldalát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24719) Dave567 válasza mokus1 (#24715) üzenetére


Dave567
addikt

Bele van építve a játékba... Szerinted????

(#24720) pulffy válasza KaitouP (#24605) üzenetére


pulffy
őstag

És mikor lesz a hivatalos megjelenés?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#24721) KaitouP válasza pulffy (#24720) üzenetére


KaitouP
veterán

Passz, nem tudja senki.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24722) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Barrel Bullet Velocity Shared: [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24723) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24722) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez ugye azt takarja, mennyire pontos nagyobb távolságra is a fegyó ugye? Minél több a %, annál tovább lesz "egyenes" a röppálya?!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24724) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Call of Duty®: Warzone játékot nem tudom úgy letölteni,hogy melóba letöltöm Hdd-re és itthon játszok vele valahogy ? Elég xar letöltési sebességem van itthon sajnos..

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#24725) Block01


Block01
csendes tag

Sziasztok.Hogyan lehet eltüntetni a piros nevet a figura felett?ma futottam bele két olyan játékos társba is akiknek nem volt felirat a fejük felett. (ráadásul össze is dolgoztak),majd az egyik felvette a nyuggert,és eltűnt a jel a térképről.baromi nehéz úgy játszani ,hogy nem látod a nyuggert a térképen,ráadásul nem a drop pointot védte hanem elment vadászni mindenkire.
Én is ilyen beállítást akarok,CSALÓ akarok lenni. :)) :DD :C
Viszont sikerült tegnap éjjel drop zone-ban 27/1 elérni (az az egy is rakéta volt)6 ládanyitással és 46 mp körben maradással,ne kérdezzétek hogy jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#24726) Micsurin válasza Pokesz007 (#24724) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Telepítsd arra a merevlemezre eleve a Battlentetet, szedd le a melóhelyen és meg is vagy.

Ha eltérő helyre töltöd mint az alap bnet download location akkor is működhet emlékeim szerint csak magától nem fogja felismerni hanem a kliensben neked kell kérni egy játékok keresését.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24727) BITBOYS válasza Tsebacsi (#24723) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, de lényegében azt is mutatja, hogy mennyire más bizonyos csövek működésé.
Tehát ami zöld az ábrán azzal érdemes foglalkozni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24728) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24727) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mondjuk van ahol teljesen ellentmond a táblázat és az amit a fegyverhez ír a játék (XM4 pl.) Több velocity-t ír holott a csúszka alapján és JGOD táblázata szerint is kevesebb. :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24729) Pokesz007 válasza Micsurin (#24726) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszönöm megpróbálom :R Remélem sikerül.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#24730) BITBOYS válasza Tsebacsi (#24728) üzenetére


BITBOYS
addikt

XM4 alapot hozza vagy csak rontanak a csövek táblázat alapján. Ezek pirossal is vannak jelezve.
De a játékban hibásan van megjelenítve a bo fegyverek statisztikája, ezért készült ez a táblázat.
Nem azt hozza az adott cső a fegyvereken mint amit kellene, van amelyik éppen hogy ront rajta pedig zöldnek mutatja. És ez igaz a többi kiegészítőre is (BO fegyverek)
Ja, és ez warzone alatt van, multiban nincs gond.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24731) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24730) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ahh köszönöm! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24732) craftsman01


craftsman01
senior tag

Warzone,pár napja mintha most játszanék elősször fps játékkal,valami hihetetlen egyfolytában csak halok elég idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#24733) piero86 válasza craftsman01 (#24732) üzenetére


piero86
aktív tag

Multiban is vannak érdekes dolgok mostanában.

(#24734) BITBOYS válasza craftsman01 (#24732) üzenetére


BITBOYS
addikt

Contracts küldetéseket szinte lehetetlen megcsinálni vagy akár elkezdeni.
Nem vágom mi történhetett :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24735) daveoff válasza BITBOYS (#24734) üzenetére


daveoff
veterán

Ezt hogy érted hogy lehetetlen? Bugos, vagy mire gondolsz?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#24736) laragirl83


laragirl83
őstag

Imádom a broken ghost perket :(

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#24737) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24734) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mi tegnap Plunder alatt megcsináltunk egyet, igaz hogy már a fegyó megvolt korábbról. Mi a tapasztalt hiba?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24738) BITBOYS válasza daveoff (#24735) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tsebacsi
Pár napja olyan, mintha mindenki azokra vadászna akik csinálják a küldetéseket. folyamatosan halok, örülök ha 1-2 összejön pedig előtte 8-9-et simán megcsináltam egyedül. Már a járművekért is ment a harc. Szóval nem hiba, csak 100x nehezebb lett érvényesülni egyik napról a másikra. Illetve a termit is mintha nem érne semmit..belevágom az ellenbe és simán lelő majd tovább szalad. Ritka, hogy belehal, csak a páncélját töri le. Viszont tegnap este mentem egy karikát plunderen és pont az ellenkezőjét tapasztaltam.. bot minőségű játékosok. 15 kill úgy jött össze, hogy nem is akartam gyilkolászni, gyerekjátéknak tűnt az egész meccs. ghost perk pedig szintén érdekes, látnak a kézi radaron.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24739) Tsebacsi válasza BITBOYS (#24738) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Ghost perk hibás, ezt már jelezték többen. Sajnos én is párszor haltam miatta. Termit kill pont tegnap volt, nekem bevállt 2x is. Egy pajzsosra dobtam rá, igaz előtte lőttem bele, de aztán ettől meg is halt. A másik egy toronyban kuksolt a Port-nál.
Én csak warzone-ozok, nem tudom sajnos a multiban mi történik :(

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24740) Block01


Block01
csendes tag

Sziasztok.
40+ os férfi keres társat maga mellé.
Kezdhetném így is ,csak lehet hogy félre értenétek :D .Keresek valakit ,vagy csapatot ahova beszállhatnék.Ps4-en játszom,eddig csak multiztam,1 körüli K/D arány,TDM 1v1 vagy bármi más játékmód..Warzone-ba még a lábamat se tettem be,általában este 8-tól hajnal 3-ig jó nekem.
Ha van kedved egy barátságos mérkőzéshez,valahogy vedd fel velem a kapcsolatot.
Block01man néven futok :))

[ Szerkesztve ]

(#24741) ЯΞD válasza Block01 (#24740) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Szia

Discord: https://discord.gg/prx7GbjVAh Esténként mi is csapatjuk. Vagyunk jó páran és sokszor csinálunk privát party-t is mert megvagyunk rá. :) Én is 40.-be vagyok... Gyere(tek) nyugodtan.

(#24742) Laby válasza Tsebacsi (#24739) üzenetére


Laby
senior tag

Mit jelent az hogy hibás a Ghost perk?

(#24743) regener válasza Laby (#24742) üzenetére


regener
veterán

Látszódsz HB-n az eddig olvasottak alapján.

(#24744) craftsman01 válasza craftsman01 (#24732) üzenetére


craftsman01
senior tag

Most win lett miniroyalon,de olyan szinten voltak az enemik mint a pubglite-ban a botok.Szeretek játszani a Warzone-nal,de szivesen elbeszélgetnék az egyik fejlesztővel,hogy ennek mi értelme,hogy eggyszer isten vagy utánna meg tök béna.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#24745) kharpi


kharpi
csendes tag

Sziasztok!

XsX-en játszok a warzone-nal és folyamatosan újraindul(kifagy) nevezzük bárhogy a játék bizonyos interakciókkor. Eddig az volt a jellemző, hogy heartbeat elővételre fagyott ki, utána c4 robbantásnál is, mostmár ammo felvételkor, pénzfelcételkor is kifagy természetesen full random időközönként. A hétvégén még semmi baja nem volt, pedig nagy unalomban belement pár 10 óra. Tapasztalt esetleg valaki hasonlót, vagy tudna valaki megoldást? Próbáltam xbox cache törléssel is, újraindítani rendesen a játékot, de semmi nem segített. :(

(#24746) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Lehet hülye kérdés de.. ha csinálok új accountot a meglévő mellé ugye azért nem basznak ki? :DDD
A fő accomon általában "vérre" megy a játék és akarok egy olyat amin leszarok mindent csak funolunk haverokkal :DD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.